Şimdi Ara

BU KİTAPLARI ALIP ÇALIŞIRSAM EN AZ 5K. SİZCE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UZUN BİR SÜREDİR ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA BU LİSTEYİ HAZIRLADIM. UMARIM FAYDALI OLUR. EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ KİTAP VARSA BELİRTİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. !!!

MATEMATİK
    1- YGS KONU ANLATIMLI SORU BANKASI BİREY
    2- ZENGİN MATEMATİK FEM (CD'Lİ)
    3- KAREKÖK SORU BANKASI
    GEOMETRİ
    1-FEM YGS-LYS KONU ANLATIMI
    2-KAREKÖK VE BİREY SORU BANKASI
    FİZİK
    1-HİÇ BİR FİKRİM YOK YAYINLARININ SORU BANKASI GÜZEL.
    KİMYA
    1-FEM YGS-LYS KONU ANLATIMI
    2-PALME YGS+LYS KONU ANLATIMI
    3-FEM SORU BANKASI
    BİYOLOJİ
    1-PALME YGS-LYS KONU ANLATIMI (2 KİTAP)
    2- FEM YGS LYS KONU ANLATIMI
    3- FİNAL SORU BANKASI (YEŞİL)
    TARİH
    1-FEM YGS KONU ANLATIMI
    2-FEM YGS SORU BANKASI
    COĞRAFYA
    1-EDAM YGS-LYS ÖZET
    2-FEM YGS-LYS KONU ANLATIMI
    3-YGS KAREKÖK SORU BANKASI
    TÜRKÇE
    1-BİREY YGS-LYS KONU ANLATIMLI SORU BANKASI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20973EA1B -- 19 Haziran 2014; 19:09:54 >

• Kitap almakla olmuyor 5 k kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte bende böyle başladım sonra 1 kitap bile cözmeden ygs lys ye girdim :D
    ama acısını cektim ygs1 2k rahat gelcegine 8k lys matta tam yapabilcekken suan 6y..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoomTime -- 19 Haziran 2014; 18:38:35 >
  • kitap almakla 5k olunsaydı derece yapardım galiba
  • kitap alinca veya yuzeysel cozup bi kenara atinca ne oluyo ki? biri her ornegi, her soruyu anlayana kadar birakmaz o kitabi, digeri aralarda boslarla yanlislarla bitirir koyar bir kenara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR O LİSTEDE ŞÖYLE YAZIYOR MU: BU KİTAPLARI ALAN İLK 5K DA. BİZ DE BİLİYORUZ ÇALIŞMADAN OLMAYACAĞINI. MADEM LİSTEYE ÖZEN VERMİYORSUNUZ.(KİTAPLARI ALMAKLA 5K OLSAYDI DİYENLERE) SİZE ÜCRETSİZ OLARAK MEB'İN KİTAPLARINI YOLLUYORUM ONLARLA ÇALIŞIN. ETKİNLİKLER İÇİN BALON, MAKAS GİBİ MATERYALLER DE GÖNDERECEĞİM.
  • adresimi veriyim gönder en az 5k da olmam lazım anladın sen
  • ösymye 3 tane bilfen verdim beni 3000.yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastasiempre99

işte bende böyle başladım sonra 1 kitap bile cözmeden ygs lys ye girdim :D
    ama acısını cektim ygs1 2k rahat gelcegine 8k lys matta tam yapabilcekken suan 6y..

Biri '' YAV HE HE'' GİF KOYSUN

.
  • quote:

işte bende böyle başladım sonra 1 kitap bile cözmeden ygs lys ye girdim :D

Belli hiç çözmemişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oğuzatay O kullanıcısına yanıt
    TAMAM KARDEŞİM, KİTAPLARDAKİ ETKİNLİKLERİ YAPACAKSIN AMA TAMAM MI? MESELA AŞAĞIDAKİ KİTAPTAKİ ETKİNLİK TAM SANA GÖRE. BUNU YAPARSINSAN İLK 5K DASIN EMİN OL
     BU KİTAPLARI ALIP ÇALIŞIRSAM EN AZ 5K. SİZCE ?
  • yalnız ders kitabını yollamışsın bana lise lazım sen çubuk krakerden sigaranı yak sonra da uza
  • kardeş matematikte zengin matematik=zaman kaybı baya basit antremanlarla matematiğin bi tık üstü fizikte mustafa tekinayı öneririm dvd li olan kitap ygs kimya için simetriyi şiddetle öneririm tarihe coğrafyaya konu anlatımlı alma bence özet anlatım al zaten dershaneden de bir şeyler verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuzatay

yalnız ders kitabını yollamışsın bana lise lazım sen çubuk krakerden sigaranı yak sonra da uza

KARDEŞ SENİN SEVİYENİ GÖNDERDİM NE YANİ BENDEN 12.SINIF KİTABI BEKLEYEMEZDİN, BEYİN YAŞIN KAÇ İSE BEN O KİTABI GÖNDERDİM. GELİNLİK GÖNDERECEM DAHA ETKİNLİK İÇİN.

• erzard kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM ÖNERİLER İÇİN. KEŞKE BAZILARI DA SENİN GİBİ KLAVYEYİ GÜZEL KULLANSA.
  • @pursuitt
    @wolf5870
    probleminiz nedir? çalışmadım demiyorum. soru az çözdüm. nedir sıkıntı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hastasiempre99 -- 19 Haziran 2014; 18:58:27 >
  • quote:

@pursuitt
    @wolf5870

KONU ANLATIM OLARAK HANGİ KAYNAKLARI KULLANDIN ? ONLARI BELİRTİRSEN SEVİNİRİM LİSTEYE GÖRE.
  • Eğer kitap alınarak olsaydı ben suan YALE,MIT,Harvard,Oxford,Hudson böyle ne seçsem diye düşünürdüm.

Ama eğer çözeceksen güzel seçimler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakalper98

quote:

@pursuitt
    @wolf5870

KONU ANLATIM OLARAK HANGİ KAYNAKLARI KULLANDIN ? ONLARI BELİRTİRSEN SEVİNİRİM LİSTEYE GÖRE.

ya bizim dersane modül veriyordu onları cozdüm hepsini degil ama yarı yarıya cözmüsümdür. dersi çok iyi dinledim. genelde yapılamayan sorularla uğraştım hep. ama sadece matım iyiydi ilkokuldan beri çok sevdiğim için sanırım. yoksa diğer dersler konusunda öneride bulunamıycam malesef. benimde kötü cünkü..
    konuyu çok iyi öğren kavra. temel soruları iyi öğren. çok zor çözmene gerek yok bence keyfi o. birde benim gibi nasılsa yaparım diyip soru cozmemezlik yapma. en azından karekök mat2 geo sunu çöz derim, sınavda heycanlanınca işlem hatası çok cıkıyor. ama soru çözmüs olsam yapmazdım örnegin. 80 soru işaretledim şimdiden 6y var. 8e cıkabilir.dersanede benim mat seviyemin çok altındakiler bile geçti beni. başarılar

Not: fen sınavımda kötü gelirse (7knın altı) seneye kalcam bol bol konusuruz

mat2 karekök
    geometri karekök
    fizik sadece konu çalışsan yeter. fem simetriyi al konu calıs 1test cöz geç
    kimya yazarak çalış palme yeterli olur çözmek istersen
    biyoloji mf3 istiyorsan sanırım palme yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hastasiempre99 -- 19 Haziran 2014; 19:11:56 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.