Şimdi Ara

Bu kasaya bu ram i taksam çalışırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar donanımdan anlamadığım için size bir sorum olacak

CPU Türü: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+

4 tane ram soketim var 2 adet Samsung 512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM takılı

bu bilgisayarahttp://www.hepsiburada.com/oem-1-gb-533-mhz-ddr2-ram/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd45380 alıp taksam çalışırmı ve 2gb ram olunca oyunlarda gözle görülür fark olurmu

Teşekkürler

• oyunlar için öncelikle ekran kartınız önemlidir.
    yinede 1 gb ram almanız sizi rahat ettirecektir.
    xp kullanıyorsanız çoğu oyun için 2gb yeterli bir miktardır fakat 1gb yetmez.
  • peki linkte verdiğim ram çalışırmı bende
  • anakartını bilmeden söyleyebileceğim 512mb ddr2 533 çalışıyorsa 1gb ddr2 533 de çalışır.
    anakartının tam modelini yazar mısın?
    tavsiyem oem yerine şu anki ramlerini satıp 2x1 ram kit alman en az sorunu bu şekilde yaşarsın.
  • ekran kartı olarakta Radeon X1600 Series Secondary 512mb var
    sanırım bu sıkıntı oluşturmuyordur?
  • şimdi hocam bu ekran kartı 3,4 sene önce çıktı.
    elbetteki sıkıntı yaratır.
    ama zaten sistemin tüm parçaları birbiriyle uyumlu olması lazım. yani bir yerlerde performansın önünü kesen bir neden bulunmaması gerek. fakat güncel oyunların hiçbirini bu sistem ile sağlıklı biçimde oynayamazsınız diye tahmin ediyorum. alacağınız ram size sadece %30-40 bir performans kazandırır çünkü 1gb çok sınır bir sayı (şu anki performansınız üzerinden)
    bence artık upgrade zamanınız gelmiş yinede ana başlığa uygun olarak cevabımız evet çalışır kullanabilirsiniz.
  • anakartım Asus A8M2N-LA (NodusM) (3 PCI, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

wow da pes2010 da flight simulator x te biraz sıkıntılarım var onlar geçsin yeter çok teşekkürler

• çok teşekkürüler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.