Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu kart nasıldır GIGABYTE GV-N960OC-4GD GTX 960 4GB

10
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Bu kart nasıldır GIGABYTE GV-N960OC-4GD GTX 960 4GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7554 Mesaj
    GIGABYTE GV-N960OC-4GD GTX 960 4GB

http://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-GDDR5-Graphics-GV-N960OC-4GD/dp/B013LDXPFO

tr fiyatı 785 tl civarından başlıyor. kartla ilgili hiç inceleme bulamadım. 0 fan teknolojisi var mı fan sesi düzeyi nasıl bu konularda bilgisi olan yada kullanan var mı? altarnatif olarak f/p tavsiye edecek olan var mı? Aslında msi ın tasarımını çok beğeniyorum ama arada 100+ tl fark da ciddi bir fark.

|
    |

• Yarbay
    72075 Mesaj

Kart ufak geldi mini edition gibi birşey sanırım, ben almanı önermiyorum bu tarz kartları ısınma konusunda performansı iyi olmaz e çok ısınan parçanın uzun ömürlü olması da zor biraz, aradaki farka da değer MSI alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Mart 2016; 15:18:20 >
    |
    |
    selmand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Kart ufak geldi mini edition gibi birşey sanırım, ben almanı önermiyorum bu tarz kartları ısınma konusunda performansı iyi olmaz e çok ısınan parçanın uzun ömürlü olması da zor biraz, aradaki farka da değer MSI alabilirsin.

Hocam amazonda ki yorumlar baya olumlu yönde. 700 tl ye msi gtx 950 satılıyor veya 785 tl ye 4gb 960.

Soğutma performansı plarak gigabayteın heatpipe borusu baya baya kalın gibi. Burada vrmlerde soğutma var mı yokmu oda önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

785 değil yahu 2.93 ile çarparsan 720'ye felan geliyor fena değil ama ben almazdım gene EVGA'ların SC versiyonları 180'e felan düşüyor arada.
    |
    |

785 değil yahu 2.93 ile çarparsan 720'ye felan geliyor fena değil ama ben almazdım gene EVGA'ların SC versiyonları 180'e felan düşüyor arada.

Yok hocam tr fiyatı 785 eksende.

Sizin konuyada bslıyorum arada 180e pek düşmüyor yılbaşında bi düştü sanırım.

Tek fanlı model geçen gün düştü 180'e.
    |
    |

Tek fanlı model geçen gün düştü 180'e.

Tek fan sıkıntı olur gibi

Hadi alacaksan en kötü onu al diyorum 650 civarına geliyor vergi felan geri yatarsa zaten bedava olur.
    |
    |

Hadi alacaksan en kötü onu al diyorum 650 civarına geliyor vergi felan geri yatarsa zaten bedava olur.

Bayram değil seyran değil para geri yatmaz bence. Yılbaşında almadık 960ları şimdi aranırız böyle

|
    |
    amazondaki kart 762 liraya geliyor burada 787 lira deger mi yani o kadar fark icin garantisiz urun almaya daha dogrusu yurt disi garanti ve gumrukle ugrasmaya?

http://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvn960oc4gd-gtx960-4gb-gddr5-128bit-16x-pcie-30/p_61995/
    |
    |
    Ryzen 3700x - Asus x570 Strix-E - MSI Aero RTX2080 - Adata 2x8gb 3600mhz - Samsung Evo 970 250gb - Seagate 2TB 7200 SSHD - WD Green 2TB - Cougar 850w - Corsair Obsidian 650D - Noctua 200mm x2 - Noctua 120mm - Noctua NH-D15 SE - AOC AG241QX 144Hz 2K - Bose Companion 50 2+1 - Sound Blaster Z - Logitech G930 - Zowie EC1-A - Eaton UPS

• Yarbay
    2543 Mesaj
    Msı Modelini Alın İçiniz Rahat Rahat Kullanın Bende Msı Modeli var Şimdiye kadar saatlerce oyun oynadım kartın 62 dereceyi geçtigini görmedim daha ve kasada 1tane bile ek fan yok :D
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
üniversite
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.