Şimdi Ara

Bu kan dursun diyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyi dusunuyor? Koskoca Turk devleti pkk karsisinda baris cagrisimi yapacak? Bu sereften yoksunlara cozum sureci falan hikaye.

Devletin yapacagi tek sey olaganustu hal ilan edip, doguyu yakip yikmak. Oylede sehit veriyoruz, boylede veriyoruz nasilsa.

Dun sehit sayisini duydugumdan beri gram uyku uyuyamadim. Bogazim dugum dugum. Bunun hesabini sifir tavizle odemeli butun vatan hainleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kan dursun diyen tayfa genelde HDP'li oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaş çığırtkanlığı yapanların şehitlerden dem vurmaya hakkı yok!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • israil in filistin politikası örnek alınmalı.. bütün teröristler sınırdan geçiyor trye. sanıldığı gibi doğudaki herkes terört değil sadece pkk yı kolluyorlar ama pkk trye giremese hiç birşey yapamazlar..

Bu kan dursun diyenler

Bu kan dursun diyenler

• Su anda devletin durmak gibi bir niyeti yok,baris dilenenler pkklilar genelde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kan dursun ve barış olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari
    Devletin yapacagi tek sey olaganustu hal ilan edip, doguyu yakip yikmak. Oylede sehit veriyoruz, boylede veriyoruz nasilsa.

En önde sen gideceksin sanırım.
  • quote:

Neyi dusunuyor? Koskoca Turk devleti pkk karsisinda baris cagrisimi yapacak? Bu sereften yoksunlara cozum sureci falan hikaye.

Dun sehit sayisini duydugumdan beri gram uyku uyuyamadim. Bogazim dugum dugum. Bunun hesabini sifir tavizle odemeli butun vatan hainleri.

BU KAN DURSUN AMA BARIŞ İLE DURMASIN NE ZAMAN BARIŞ YAPSAK BU İTLER GÜÇ TOPLAYIP AYNI ŞEYLERİ BİR DAHA YAPIYOR ARTIK BARIŞ ADAM TOPLAYIP GERİ GELİYORUM OLMUŞ

BUNLARI KÖKTEN TEMİZLİCEKSİN HELEKİ İLK ÖNCE BAŞLARINI ASICAKSIN.
  • okean O kullanıcısına yanıt
    ben giderim ya sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okean

quote:

En önde sen gideceksin sanırım.

2 ay kaldı Allah'ın izniyle. Alnımızda yazıldıysa oda olur, gider gereken neyse yaparız.
  • Yasa cikaracaksin.
    Teror eylemlerinde yaklananlarin Vatandasligini iptal edip mal varligina el koyacaksin.
    Daha sonra ya oldur yada git iraga bi yere gonder muhtemelen dagacikacak boylece gene oldureceksin.

18 yasindan kucuk evladini kontrol edemeyen aileye yaptirim uygulayacaksin.

Cocuk teror eyleminde tas molotof atarken yakalaninca

Aileye para yada eylemin derecesine gore mal varligina el koyacaksin.

Tekrarinda
    Aileyi vatandasliktan cikarip surgun edeceksin.

Doguda polisin askerin varligini hissettireceksin.

Pkk diyenin dilini keseceksin.
    Birak slogan atmayi 2000 gibi yapacaksin tek fark .

Kurtceye kurt halkina degil pkk hedefin olacak.

Vur emri verilecek

Dis basinda kendini korumak icin siddetli propagandalar yapacaksin.

Gerekirse Batidan doguya Goc uygulayacaksin.
    Giden her aileye ciddi paralar vereceksin.
    Hem istihbarat hemde populasyonu dengeleyeceksin.

Bunlari yaptiktan sonra.
    Pkk ya ve destekcileri verecegin en buyuk gozdagi

Apo nun asilmasi olur.

Bir referandumla aponun asilmasini oyluyacaksin.

Ama gizli oy diye birsey olmayacak.

Ulkede oy kullanan kim varsa ne oy vermis gorulecek sekilde oy kullandiracaksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulu.

ben giderim ya sen ?

Doğu'yu yakıp yıkmaya mı? Yok kalsın yeni Romayı yakıp geldim.

Çok mu Counter, Call of, MW falan oynadınız küçükken acaba.
  • quote:

quote:

ben giderim ya sen ?

Sen söyle ozaman fikrini. Ne olmasını isterdin? Türkiye barış çağrısı yapsın, sonra çözüm süreci yeniden başlasın. Bundan 20 sene sonra adamlar kendi kimliklerini kendileri çıkartmak isteyince yine bu olanlar olsun. Bumu isteğin? Adamlar devlet kurmaya çalışıyor devlet. Kürdistan parlementosu var, adamlar kürt halkından vergi topluyor. Sen neyin muhabbetini yapıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: red01
    Teror eylemlerinde yaklananlarin Vatandasligini iptal edip mal varligina el koyacaksin.
    Daha sonra ya oldur yada git iraga bi yere gonder muhtemelen dagacikacak boylece gene oldureceksin.

Tekrarinda

Vur emri verilecek

Bunlari yaptiktan sonra.

Apo nun asilmasi olur.

Ulkede oy kullanan kim varsa ne oy vermis gorulecek sekilde oy kullandiracaksin.

Teror eylemlerinde yaklananlarin Vatandasligini iptal edip mal varligina el koyacaksin. Daha sonra ya oldur yada git iraga bi yere gonder muhtemelen dagacikacak boylece gene oldureceksin.
    Süper fikir. Aynı adam için 2 kere masraf yapmış olalım böyle. Bi de hoca sınırötesi operasyonlarda her öldürdüğmüz terörist için neredeyse 200.000TL masraf yapıyoruz bilmem haberin var mı? Ailen çok zengin sanırım.

18 yasindan kucuk evladini kontrol edemeyen aileye yaptirim uygulayacaksin. Cocuk teror eyleminde tas molotof atarken yakalaninca Aileye para yada eylemin derecesine gore mal varligina el koyacaksin.Tekrarinda Aileyi vatandasliktan cikarip surgun edeceksin.
    Sanki hep zenginlerin çocukları eylem yapıyormuş gibi konuşuyorsun. Bu çocukların ailelerinin hiçbirşeyi yok zaten. Sürgün edeceksen de nereye edeceksin? Herkes çok hevesliydi sanki bizdeki Kürtleri ülkesine almaya.

Pkk diyenin dilini keseceksin. irak slogan atmayi 2000 gibi yapacaksin tek fark. Kurtceye kurt halkina degil pkk hedefin olacak. Vur emri verilecek
    Hala ciddi ciddi cevap yazdığıma inanamıyorum ama tamam keselim peki.

Şiddetli derken? Yukarıdaki yazdıklarına bakınca bombalı patlamalı falan bişiler yapılacak herhalde?

Gerekirse Batidan doguya Goc uygulayacaksin. Giden her aileye ciddi paralar vereceksin. Hem istihbarat hemde populasyonu dengeleyeceksin.
    Tamam mesela senin ailenden başlayalım önce. Kızkardeşinle annen ne diyecek acaba Hakari'de yeşil pancurlu bir eve acaba?

Bir referandumla aponun asilmasini oyluyacaksin. Ama gizli oy diye birsey olmayacak. Ulkede oy kullanan kim varsa ne oy vermis gorulecek sekilde oy kullandiracaksin.
    Off off işte bu bombaymış. Alsında bence Apo'yu aslanlara atalım sonra yaralanıp berelenince karşısına Tarkan'ı çıkarır işi biterken de başparmağımızı aşağıya çevirip kafasını kestiririz nasıl fikir ama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okean -- 7 Eylül 2015; 18:05:59 >

• quote:

Ülkenin Doğu'sunu Türk halkı(Kürtler de dahil) boşuna mı aldı yabancıların elinden,boşuna mı savaşıldı kaç yıl önce bu topraklar için,Doğu'da yaşayanlar insan değil mi?

Atatürk önderliğinde bütün halk bitmiş bir imparatorluktan dışa bağımsız bir ülke yarattı.Almasalardı Doğu'yu mu diyeceksin onlara? Sivas'tan sonrasına bakmazsan,yeterli yardımı götürmezsen,dışlarsan -gerçi öncesine ne kadar baktığı da meçhul bütün şehirlerimiz sefalet içinde- oralarda da böyle terör oluşumları olur.Bunun çözümü Doğu'daki halkı düşünmeden yakıp yıkalım değil,bu ülkede seçimden önce nasıl çözüm süreci yürütülebiliyorsa şimdi de onu yapmaktır.

• quote:

quote:

quote:

ben giderim ya sen ?

Sen söyle ozaman fikrini. Ne olmasını isterdin? Türkiye barış çağrısı yapsın, sonra çözüm süreci yeniden başlasın. Bundan 20 sene sonra adamlar kendi kimliklerini kendileri çıkartmak isteyince yine bu olanlar olsun. Bumu isteğin? Adamlar devlet kurmaya çalışıyor devlet. Kürdistan parlementosu var, adamlar kürt halkından vergi topluyor. Sen neyin muhabbetini yapıyosun.

Tamam benim fikrim basit.

1) Bugüne kadar askerin önünden keleşiyle geçerken dokundurtmadığınız bütün PKK'lıları temizleyin. Tabi bu iğneyle kuyu kazmak gibi olacak çünkü adamlara plastik patlayıcı döşeyip üstüne 3 kat asfalt dökecek kadar zaman tanıdınız.

2) Seçimde PKK'ya oy çıkmayan köyün seçim sonrasında cezalandırılmamasını sağlayın.

3) Doğu'da başıboş gezen 3 milyon 13-20 yaş arası gencin hepsine sigortalı bir iş ayarlayın.

4) Tüm asker/polis tarafından işekence görmüş veya bu sebeple yakınını kaybetmiş bölge insanına tazminat ödeyin. Psikolojik ve medikal destek sağlayın.

5) Doğuya önümüzdeki 10 yıl için en az 5 milyar USD'lik yatırım yapın.

4) Bunları yaptıktn sonra gönül rahatlığıyla Apoyu asın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: red01

Tekrarinda

Vur emri verilecek

Bunlari yaptiktan sonra.

Apo nun asilmasi olur.

Teror eylemlerinde yaklananlarin Vatandasligini iptal edip mal varligina el koyacaksin. Daha sonra ya oldur yada git iraga bi yere gonder muhtemelen dagacikacak boylece gene oldureceksin.
    Süper fikir. Aynı adam için 2 kere masraf yapmış olalım böyle. Bi de hoca sınırötesi operasyonlarda her öldürdüğmüz terörist için neredeyse 200.000TL masraf yapıyoruz bilmem haberin var mı? Ailen çok zengin sanırım.

18 yasindan kucuk evladini kontrol edemeyen aileye yaptirim uygulayacaksin. Cocuk teror eyleminde tas molotof atarken yakalaninca Aileye para yada eylemin derecesine gore mal varligina el koyacaksin.Tekrarinda Aileyi vatandasliktan cikarip surgun edeceksin.
    Sanki hep zenginlerin çocukları eylem yapıyormuş gibi konuşuyorsun. Bu çocukların ailelerinin hiçbirşeyi yok zaten. Sürgün edeceksen de nereye edeceksin? Herkes çok hevesliydi sanki bizdeki Kürtleri ülkesine almaya.

Pkk diyenin dilini keseceksin. irak slogan atmayi 2000 gibi yapacaksin tek fark. Kurtceye kurt halkina degil pkk hedefin olacak. Vur emri verilecek
    Hala ciddi ciddi cevap yazdığıma inanamıyorum ama tamam keselim peki.

Şiddetli derken? Yukarıdaki yazdıklarına bakınca bombalı patlamalı falan bişiler yapılacak herhalde?

Gerekirse Batidan doguya Goc uygulayacaksin. Giden her aileye ciddi paralar vereceksin. Hem istihbarat hemde populasyonu dengeleyeceksin.
    Tamam mesela senin ailenden başlayalım önce. Kızkardeşinle annen ne diyecek acaba Hakari'de yeşil pancurlu bir eve acaba?

Bir referandumla aponun asilmasini oyluyacaksin. Ama gizli oy diye birsey olmayacak. Ulkede oy kullanan kim varsa ne oy vermis gorulecek sekilde oy kullandiracaksin.
    Off off işte bu bombaymış. Alsında bence Apo'yu aslanlara atalım sonra yaralanıp berelenince karşısına Tarkan'ı çıkarır işi biterken de başparmağımızı aşağıya çevirip kafasını kestiririz nasıl fikir ama?

Off tamam be hahahhahajhah

Ulan ne guldum birde okadar ugrasmissin.
    Neyse isten ciktim ulke gundemini mesaisaatleri arasinda kullaniyorum iyi zaman gecirtiyor sana cevabini yarin unutmazsam yazarim.

Verdgin bilgileri aldigin kaynaklari felan gectim DH de herkesin dedigi bari kusuratli atda inanalim.

• quote:

quote:

ben giderim ya sen ?

Senin derdin ne? Sizin gibi klavye bereliler yuzunden durum daha da kotulesiyor

• quote:

quote:

quote:

ben giderim ya sen ?

Senin derdin ne? Sizin gibi klavye bereliler yuzunden durum daha da kotulesiyor

Ben miyim klavye bereli? Niye Doğu'yu yakıp yıkmak, taş üstünde taş komamak istemiyorum diye mi?

Kardeşim savaş istemeyen insanlar da olamaz mı bu ülkede?

Neyi daha da kötü yapmışım hadi söyle bana.

• Ohal ilan edip doğuyu yakıp yıkmayacaklar da,kürdistanın kurulmasına izin verip,tüm kürtleri kürdistana tehcir etmeyecekler de.Biz aslında boşuna konuşuyoruz.Kürt sorunu bugün içinden çıkılmaz,çözülemez bir hale gelmiştir.Kürt sorunu ancak bugüne kadar hiç dillendirilmemiş,radikal yöntemlerle çözülebilir.Şehitler ölmez,vatan bölünmez demeye ,kendinizi kandırmaya devam edin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.