Şimdi Ara

Bu kadarda olmaz YUH ! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
3.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende bir süredir 2.el arıyorum. Malesef şuan piyasa çok pahalı, belki dahada pahalanacak.
    Aklında arabasını satma niyeti olmayanlar dahi fiyatları duyunca araçlarını internete koyup ya tutarsa hesabı yemliyorlar.
    Saçma sapan marka model araç sahipleri daha önce bu aracı nasıl satarım diye düşünürken, şimdi nasıl daha fazla kar ederimi düşünüyorlar. Piyasa bu halde.
    Temiz araba sayısı az, temizlerininde yanına yaklışılır değil ateş pahası.
    Sanırım sabredip beklemekte fayda var, kış aylarına kadar piyasa ucuzlayacak gibi değil.
    Kısmet meselesi, denk gelirse alırız. Onlar tok satıcıysa, bizde tok alıcıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

Sunlara bi bak istersen birazda sakin ol bi yerden bisey illaki cikar biraz sabret
     Bu kadarda olmaz YUH ! Bu kadarda olmaz YUH !

geçen sene 17 18 liraya almayanı dövüyorlardı.

• valla al benden de o kadar. bende 22 liralara kadar araç bakıyorum ama bakmakla olmuyor malesef bu iş, insanlar araçlarına acayip para istiyor.
    en azından 0 araçların fiyatı sabit. ve adı üzerinde 0. hiç olmazsa biraz para biriktirip 0 km araç bakarım diyorum.
    bakıyorum internete 2 sene önce 30 bine 0 km punto alan arkadaşım varken

şuna şu parayı verirsem gece uyuyamam,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hasarsiz-boyasiz-ilk-sahibinden-hyundai-elantra-211683529/detay

komşumdan pahalı diye almadığım 135bin orj km deki 2001 opel astra (benzinli orjinal kazasız) 18 liraya pahalı diye almadığım astraların şu an temizlerine 23 bin veremem , ya da 2001 1.4 cliolara keko gibi gidip 19 lira veremem, ya da 2005 fiat mareayı komşum 14.5 liraya satmışken ben şu an gidip 21 lira veremem.. 18 19 bin lira eden 2005 mitsubishi coltlara galerinin biri çıkıp 25 lira yazdı diye gidip 2005 model arabaya 25 bin lira para bağlayamam

şöyle de bişey var galerilere özellikle dikkat ediyorum en pahalı fiyatlar onlarda fiyatları yükseltmeye çalışanlar da olabilir
    daha geçen gün dikkatimi çekti, bir ilan sitesinde bakıyorum 2005 mitsubishi colt araçlar genelde 19 20 arası ilan veriliyor bu aralar galericinin birisi gelmiş 25 bin liradan bir tane ilan açmış ve 2 parça değişenli 190 bin km lerde.. sonraki 3 4 gün baktım yine 2005 model verilen tüm ilanlar olmuş sana 26 bin lira 25 bin lira herkes o fiyattan ilan vermiş

• 2003 focus ghia 19 bin tl hasar kayıtlı arabaya 20.500 fiyat koyan biriyle gorustum artık bitsin bu çile diye adam 20.000 tl altına vermem gerekirse yakarım boşuna gelme dedi

Koptum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

valla al benden de o kadar. bende 22 liralara kadar araç bakıyorum ama bakmakla olmuyor malesef bu iş, insanlar araçlarına acayip para istiyor.
    en azından 0 araçların fiyatı sabit. ve adı üzerinde 0. hiç olmazsa biraz para biriktirip 0 km araç bakarım diyorum.
    bakıyorum internete 2 sene önce 30 bine 0 km punto alan arkadaşım varken

şuna şu parayı verirsem gece uyuyamam,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hasarsiz-boyasiz-ilk-sahibinden-hyundai-elantra-211683529/detay

komşumdan pahalı diye almadığım 135bin orj km deki 2001 opel astra (benzinli orjinal kazasız) 18 liraya pahalı diye almadığım astraların şu an temizlerine 23 bin veremem , ya da 2001 1.4 cliolara keko gibi gidip 19 lira veremem, ya da 2005 fiat mareayı komşum 14.5 liraya satmışken ben şu an gidip 21 lira veremem.. 18 19 bin lira eden 2005 mitsubishi coltlara galerinin biri çıkıp 25 lira yazdı diye gidip 2005 model arabaya 25 bin lira para bağlayamam

şöyle de bişey var galerilere özellikle dikkat ediyorum en pahalı fiyatlar onlarda fiyatları yükseltmeye çalışanlar da olabilir
    daha geçen gün dikkatimi çekti, bir ilan sitesinde bakıyorum 2005 mitsubishi colt araçlar genelde 19 20 arası ilan veriliyor bu aralar galericinin birisi gelmiş 25 bin liradan bir tane ilan açmış ve 2 parça değişenli 190 bin km lerde.. sonraki 3 4 gün baktım yine 2005 model verilen tüm ilanlar olmuş sana 26 bin lira 25 bin lira herkes o fiyattan ilan vermiş

valla bende haketmeyen arabalara haketmedıgı paraları verınce o arabaya her bındıgımde kerız gozuyle bakarım kendıme cunku ınsanlar cok ac gozlu galerıcıler kadar haysıyetsız şerefsiz para ıcın yapmayacakları şey olmayan başka kimse yoktur heralde ulan sadece 1 tane durust saglam delıkanlı galerici olmazmı ya ben telefon actıgımda satıcıya dırek galerıcımısın dıyorum mesela evet derse yuzune kapatıorm. bak ben kazık yıyeceksem bıle adı sanı bellı olmayan pıyasada cok az gorunen arabalardan dolayı kazık yemek ıstemem o yuzden yıyeceksem madem bır kazık opelden focustan falan yıyım hıc degılse bir agırlıgı olsun mesela 200.000k daki 2006 puntoyla astra h kasa 23-24 bin fıyat aynı olsa opel derım.

• Özet geç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk arabamı 1sene önce aldım.Tam 1 seneye yakında araç aradım.Kaç kez yoldan döndüm başka şehirlerde karaktersiz adamlarla muhattap oldum.Adam dededim arabası çok temiz diyor sigortayı arıyorum Rent a Car arabası çıkıyor.Tedbili Mekanda ferahlık vardır lafından hareketle sakin olun.Eşe dosta haber salın gidip görebileceğiniz arabalara yönelin acele ederseniz zararlı çıkarsanız.Bu arada cidden temizini bulursanız 3 5 bakmayın alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 6 Mayıs 2015; 14:55:10 >
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    kardeşim herkes mukemmel araba arıyor yanı butcesıne elındekı paraya uygun ama malesef degısensız boyasız bır 2.el araba neredeyse ımkansız ha var olanlarda ınanılmaz ucuk kacık fıyat cekıyorlar ben o yuzden motor+yuruyen olarak sorunsuz bır araba bakıyorum yoksa kapısı camurlugu degısmıs boyalı olablır mesela tavan boyalı bır arabada tramerınde hasar kaydı veya meblag cıkmıyor benım ıcın tavanın boyalı olup olmaması neden onemlı olsun kı ben bınıcı bır ınsanım eger ucuza alırsam pıyasa fıyatından yıne satarken ucuza satarım dıye dusunuyorum ha belkı 1-2 gunde satılmaz 1-2 ayda satılır o mechul ama ben araba alırken ulan ben bunu nasıl satarım dıye bakmak bana gore degıl sonucta ben bu ısın tıcaretınde degılım yanı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.