Şimdi Ara

Bu kadar rezillik olamaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    özel servis cagirdim fan bozuk bide prostat bozuk 320 lira istedi 2. el fan takacakti kovdum
    yetkili servis cagirdim 230 fan istedi onada takma dedim

gidip karakoyden 80 liraya fan aldim
    prostati ordaki adamlara gosterdim bozuk degil dedi

fani aldim yetkili servisi tekrar cagirdim al 30 tl tak şunu dedim
    fana elektrik az gidiyor dedi yapmadi bilerek

kendi basima hepsini yaptim 100 liraya ve kombi miss gibi calisiyor

arkadaş siz siz olun kimseye guvenmeyin herkez parça satma kaziklama derdinde
    gerekirse parca alin kendiniz yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biryerde okuduğum bir sözü yazayım senin olayına uyuyor.
    İnsanlığın elinde yalandan ve dolandan başka birşey kalmadı.
    Sadece kombi olaylarında değil her alanda dikkatli olun arkadaşlar benden söylemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seconz -- 30 Ocak 2014; 17:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seconz

Biryerde okuduğum bir sözü yazayım senin olayına uyuyor.
    İnsanlığın elinde yalandan ve dolandan başka birşey kalmadı.
    Sadece kombi olaylarında değil her alanda dikkatli olun arkadaşlar benden söylemesi.

aynen öyle
    öpücek adam ariyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin başına gelen olayın benzeri, çamaşır makinasında benim de başıma geldi.
    Uzun seneler kullandığımız aeg çamaşır makinamız duraklamalar yapmaya başlamıştı, bir duruyor, bir çalışıyor falan, ne yaptığı belli olmuyordu.
    Servisi çağırdım, arka kapağı açtı, daha tam incelemeden, motor yanmış abi, değiştircez dedi.
    Yenisi 120 lira, siz yabancı değilsiniz size 90 tl. ye olur dedi. (nerden tanışıyorsak!)
    Adamın niyetini anladım zaten, benim yolunacak tüylerim yok deyip adamı gönderdim.
    Ardından takım çantasını açtıp kolları sıvadım, motoru komple söktüm, kömürler kolloktör ne varsa hepsini dağıtım, baktım ki kömürler bitmiş.
    Çarşıdan çiftini 3 liraya aldığım kömürleri tekrardan motora taktım, güzel bir temizliğin ardından makinayı toparladım.
    Start verdiğimde sanki hiç birşey olmamış gibi makina tekrardan çalışaya başladı.
    90 tl. nerde, 3 tl nerde aradaki farka bakarmısınız.

• bravo. doğal gaz işi ya korkuyoruz ya bunu kullanıyorlar. çok iyi yapmışsın eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

bravo. doğal gaz işi ya korkuyoruz ya bunu kullanıyorlar. çok iyi yapmışsın eline sağlık

teşekkürler hocam

bundan sonra zaten kendi işimi kendim görücm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aintmybtch

demirdöküm tayros kullaniyorum
    özel servis cagirdim fan bozuk bide prostat bozuk 320 lira istedi 2. el fan takacakti kovdum
    yetkili servis cagirdim 230 fan istedi onada takma dedim

gidip karakoyden 80 liraya fan aldim
    prostati ordaki adamlara gosterdim bozuk degil dedi

fani aldim yetkili servisi tekrar cagirdim al 30 tl tak şunu dedim
    fana elektrik az gidiyor dedi yapmadi bilerek

kendi basima hepsini yaptim 100 liraya ve kombi miss gibi calisiyor

arkadaş siz siz olun kimseye guvenmeyin herkez parça satma kaziklama derdinde
    gerekirse parca alin kendiniz yapin

kombi tamiri piyasası böyle yapacak bişey yok. her zaman maliyetinin 2 katıdır tabi en az 2 katı. ateşli cihaz olduğundan kazanç riski karşılaması gerekir düşüncesi hakim. kendi başınıza yaptığınız için tebrikler

• Utanmasalar eve haciz getirecekler. İyi yapmışsınız hocam, kapitalizm insana bakın neler yaptırıyor. (Firmalar için söyledim, üstünüze alınmayın.)
  • İki senedir kombi tamirine ve değişim parçalarına verdiğim parayla yeni kombi alırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.