Şimdi Ara

bu kadar hasar nerden çıkıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar konuya uzağım ama sahibindende dolaşırken gördüm,https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volvo-s.eren-den.2007-xc90-2.4-d5-isitma-sunroof-hafiza-deri-7-kisilik-716374622/detay bu araç nasıl 200bin hasar yapmış değişen olmadan? tamamen meraktan soruyorum.

• eminim değişen yoktur
  • anlamıyorum hocam, değişen olsa da arabanın en az 2 katı o hasar, adam ne yapmış olabilir? Böyle arabaya 200k bayılıp sürmeye devam mı etmiş? Kafamda deli sorular.
  • AciliBorek A kullanıcısına yanıt
    İlanda değişen yoktur göremedim. Kaskosu vardır yapılmıştır, cebinden odese zaten hasar kaydı cikmaz. Yetkili serviste fiyatlar en az 2 kat yüksek. En ufak hasarlı parçayı bile değiştiyseler, önden kazada komple motor değişimi oluysa, alttan darbe almıştır şanzıman değişmiştir, 3-4 kazada bu rakam çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlande nerede yazıyor değişen olmadığı? Aşağıdaki menüde öyle gözüküyor ama adam seçim yapmadığı için öyle gözüküyor. Muhtemelen arabanın tüm parçaları değişmiş adam uğraşmak istememiştir menüyü doldurmaya
  • Sel hasarlı da olabilir. Arkadaşım 2015 model boyasız değişensiz polo aldı. Arabanın fiyatı kadar hasar kaydı var ama kazalık bir durum yok ortada.
  • naptın abi sel hasarlı araba mı alınır? Nasıl durumu şimdi? Sel hasarlıysa üstteki helal olsun tertemiz yapmışlar da sonuçta içine su girmiş, hayır gelmez benim gözümde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.