Şimdi Ara

bu kablonun adı nedir ve nerede bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu kablonun adı nedir ve nerede bulabilirim?bu kablonun adı nedir ve nerede bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 21 Mayıs 2017; 14:18:54 >

• O kablonun bir adı olmaz.Aslında o kablo değil bağlı olan alete ait bir kart.Sanırsam bir telefonun ses ve güç butonları.İnternetten "(telefon adı) güç ve ses kartı" şeklinde aratırsanız bir şeyler bulacağınıza eminim.
  • sepkov kullanıcısına yanıt
    üzerinde 3 buton var ses ve güç için , telefon bilindik bir marka olmadığı için pek bişey bulamadım sadece benzer bir kaç parça buldum ama sanırım onlarla telefonu çalıştıramam
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    O zaman pek bir şansınız yok malesef.Telefonun marka ve modelini söylermisiniz.
  • En iyi çözüm orjinal butonları bulmak ama ulgaristan'da ararsan belki bulursun :D türkiyede zor.

hocam bence onlar sadece butondan ibaret.yani çirkin gözükür ama eğer başka çaren kalmazsa kabloları dışarı çıkar, başka butonla ses ve güç düğmelerini yine kullanabilirsin. butonlara bastıkça bikaç kabloyu birbirine bağlamış gibi oluyorsun. Butonsuz bile çalışır tek yapman gereken hangi kabloları birbirine bağlayacağını bulman. Mesela atıyorum 6 kablo var diyelim hepsine numara ver, güç tuşuna bastığında 2 ile 4 birleştirilecek. Ses açmaya bastığında 1 ile 6 birleşecek vesaire... Hangi kabloların hangileriyle birleştirilmesi gerektiğini avometre ile yada devreyi dikkatli inceleyerek bulabilirsin.
  • Telefon baya baya bulunmaz hint kumaşı çıktı.Elimden birşey gelmez hocam internetten araştırıp ona benzer bir tane bulmaya çalışabilirsiniz.O telefonun belki bir çinli muadili vardır.
  • pokajy P kullanıcısına yanıt
    buna benzer bi kaç buton seti buldum ama telefona takılacağı kısıma uymaz büyük ihtimalle , bu telefona özel üretildiğini sanmıyorum bunun ama nedense hiç bi yerde yok , hiç olmadı bağlatı yerlerinden kısa devre yapıp deneme yanılmayla açmaya çalışırım , cevaplar için tşk

@sepkov
  • Samsung'un Hangi modeli bu?
    Elimde olabilir eğer var ise gönderebilirim.
  • ApRaNaX. kullanıcısına yanıt
    samsung değil hocam bu http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/yezz-andy-35ei2-dual

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 30 Mayıs 2017; 13:33:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.