Şimdi Ara

Bu item ne kadar eder? [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
5
Favori
66.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HunterDare

Bu item ne kadar eder? [ANA KONU]

25m eder mi beyler?

rmahta sat bence güzel item.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_general

quote:

25m eder mi beyler?

rmahta sat bence güzel item.

Bencede yalnız ucuza koyma iyi arat. Sağlam vit ve Life on hit veriyor.
  • Ederi nedir arkadaşlar
  • loh çok düşük fazla birşey etmez, genede 10-12me koy gidebilir.
  • quote:

25m eder mi beyler?

İtem benim değil beyler,Ah de duruyordu 1 saattir falan.Size danışmak için sordum. Şimdi baktım satılmış,demekki edermiş 25m.Ben çok bu tarz item görüyorum daha düşük fiyatlara ama dagger olması yüzünden sormuştum.

• Beyler bayanlar bu item RMAH'da ne kadar eder, buna benzer bir item satan var mı merak ettim

• quote:

quote:

25m eder mi beyler?

İtem benim değil beyler,Ah de duruyordu 1 saattir falan.Size danışmak için sordum. Şimdi baktım satılmış,demekki edermiş 25m.Ben çok bu tarz item görüyorum daha düşük fiyatlara ama dagger olması yüzünden sormuştum.

çok daha fazla ederdi o

• Ya bu ah deki itemlerin 36 saat durması olayı sizce de çok değil mi? 24 saat ideal gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Ya bu ah deki itemlerin 36 saat durması olayı sizce de çok değil mi? 24 saat ideal gibi.

inanılmaz fazla. konu açtım fakat hala bunu savunanlar bile çıkıyor. son 10 dakkada satılıyor ne satılan varsa. yada cok ucuza koyacan yada cok manyak item olacak. gerisi 36 saat bekliyor.

süreyi biz belirleyebilsek 15 dk ile satarım
  • Aynen yahu bi item koydum ama bikaç saat sonra vazgeçtim kullanıcam diye işin yoksa 1 gün bekle
  • quote:

Aynen yahu bi item koydum ama bikaç saat sonra vazgeçtim kullanıcam diye işin yoksa 1 gün bekle

1 gün sonra bid verilmemişse cancel butonu çıksa,isteyen listeden kadırsa;listede durmasını isteyende listede bırkasa çok daha iyi olur ama Wow 3 yapımcıları bu kadar basit şeyleri bile düşünememiş tabiki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Aynen yahu bi item koydum ama bikaç saat sonra vazgeçtim kullanıcam diye işin yoksa 1 gün bekle

1 gün sonra bid verilmemişse cancel butonu çıksa,isteyen listeden kadırsa;listede durmasını isteyende listede bırkasa çok daha iyi olur ama Wow 3 yapımcıları bu kadar basit şeyleri bile düşünememiş tabiki de.

Bunu bugla yapanlar var,geçen bi silah gördüm herif 1d11h etkisi yaratmak için durmadan aynı silahı cancel edip koyuyordu.

• quote:

quote:

Wow 3 ??
  • Ah de bundan yüksek damageli hand crossbow yok. Sizce ne kadar eder?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

quote:

Wow 3 ??

D3 yapımcıları olmadıkları gün gibi ortada Blizzard North'un tırnağı olamazlar wow ekibi

• beyler bu item ne kadar eder? gold olarak baktım 15-20 m civarıydı benzerleri. gold ve rmah olarak kaça gider acaba?
    yardımcı olursanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_general

Ah'de dolasırken aldım gemsiz halini 200kdan. Ne kadar ederi vardır ?

Arkadaşlar uplıyım benzeri yok ah'de. rmah'a giremiyorum bir kaç sorundan dolayı.Tanklar icin ideal item diye düsünüyorum.
  • o one handi rmaha koy 150 euro bild 200 buyoutdan
  • Benim itemler fakir kalıyor ama yinede sormak istedim çöp demeyin fiyat biçin lütfen, o fiyattan satayım damlaya damlaya göl olur

• Burası bu item ne kadara gider konusu değilmi neden sürekli konu dışına çıkmaya çalışanlar var?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.