Şimdi Ara

Bu işlemcinin modası geçti mi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=46&Productid=bd96563

Bu işlemci Asus p5vd1-x anakartıma uyar diye almak istiyorum , masraf çıkarıp anakartımı değiştirmek istemiyorum .

• Modası geçme kavramı kişiye ve nakite en önemliside yapacagın işe göre degişir mesela bende e 4500 vardı hala canavar gibi iş görüyor...
  • Çok göreceli bir kavram
  • http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=SkuBYErUHJtQw76w

Anakartınız buysa CPU Support listesinde istediğiniz işlemciyi göremedim. Bu durumda çalışmıyacaktır.
  • p4 3.2 var su anki eski pcm de psu su deisicek sdece onboardda bile ko s4 league sr0 m2 gibi oyunlarda pzar ve bast isleri yapmama yetior :)
  • P5VD1-X

Intel LGA775 Pentium 4 CPU
    Dual-Core CPU
    VIA PT880 Ultra
    Dual-Channel DDR 400/333
    PCI Express & AGP8X combo solution
    SATA with RAID 0, 1, JBOD

quote:

Anakartınız buysa CPU Support listesinde istediğiniz işlemciyi göremedim. Bu durumda çalışmıyacaktır.

Arkadaşım asus sayfasından baktım bu kart için duel-core cpu diye yazmış , sanırım destekliyor , yanılıyormuyum !

Sorumu değiştireyim , modası geçmiş demeyeyim de bu işlemci oyunlar özellikle online oyunlar için nasıl uygunmudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderkutlu -- 24 Ocak 2011; 18:01:00 >
  • Ordaki dual core dan kasıt pentium d ailesi. E serisini çalıştırmayacaktır. pd945-925 gibi modelleri çalıştırır.
  • Anlaşıldı teknolojiden kaçış yok , anakart da değişecek .
  • dostum o anakarttan suan bendede var ben bole berbat lanetbı anakart gormedım yuksek kalıte erkan kartlarını desteklemıyor 512mb 256bit mesela sonra 80gb den yuksek sata hdd takamıyorsun habıre f1 hatası verıyor biosunu dahi güncelledim yınede berbat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.