Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu insanlar parayı nereden buluyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
53
Cevap
2
Favori
5.962
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu insanlar parayı nereden buluyor ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7090 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tony Ferguson

hocam bu konuyu bizimle tartışman bile şımarıklık bence
    Hayır, henüz arkadaşlarla Paper moon’da pazar kahvaltımızı yapmadık malum pazar 12’de açılıyor, ondan biraz gerginim kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 14 Temmuz 2019; 10:43:49 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nasıl kazanacak? Kul hakkı yiyerek tabi ki. 10 yıldır çalışıyorum ama hala arabam bile yok. Asgari ücretle nereye kadar gidersin ki?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dragon997

Kardeşim ben bursada yaşıyorum gayet de görüyorum çift arabaları. Hadi 2 araba olmadı yolda bi bak çok araba var 100 bin tl üzeri. Enişten istese 3 tane de alır.Demek ki gelir seviyesi genel olarak yüksek ki arabalara bu paralar veriliyo ki 100 bin tl çok düşük bi rakam 2. El rakamı , 0 araç fiyatlarını biliyosundur bu araçlar çatır çatır satılıyo. Benim üniversiteyi kazandığı için altına 100 bine 0 araba alınan arkadaşım var evde 2 araba varken.Amerika felan değil burası ama gelir seviyesi çok dengesiz zengin olan tam zengin bu ülkede ve hiç azımsanmayacak seviyedeler. Ben bi kafeye oturduğumda kapıda 2-3 lüks araba görüyorum demek ki para var insanlarda

Alıntıları Göster
    Forumu okuyormusun ? demekki bir tek senin yada senin gibi bir kaç kişinin çevresin de varmış. buda benim yazdıklarımı dogrular senin yazdıklarını değil.

Edit:ha bir de şu var! bizim insanımız ciddi anlam da gerizekalı! ödeyebileceginin fazlası malları almaya bayılır. az biraz para görsün hemen BMW, az biraz para görsün iphone x cart curt. asgari ücret alıpta iphone bilmemne kullanan milyonlarca tip var bu ülkede. YA millet nasıla rabaya alıyor biliyormusun ? artık tamamına kredi olmadıgı için . bayinin verdiği kredi +üstüne 3-5 banka dolaştırılıp adama kredi çıkartıyorlar. böylece tamamına kredi alıp . dünya borçlanmış olup. hayvansı faizler ödüyorsun. böyle araç alan binlerce insan var. e sizde ondan sonra işte heryerde son model araçlar var. herkesin elinde iphone var. İStanbul ve izmir senetle porsche satan oto galeri dolu. alıp geziyorsun . 5 ay ödeyemeyip geri veriyorsun sıkıntı yok. o 5 ay içinde panarama ile 1453 vb. nargile kafelerin önüne bırakıyorsun aracı.(paçası kısa pantalon giymeyi unutmasınlar) sıkıntı yok yani. sistem sizin gibiler için işliyor.de biz yemiyoruz işte sıkıntı orada.

kısacası milletin gerizekalı olması. zengin oldugunu ,maddi durumların süper oldugunu vs.. göstermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 14 Temmuz 2019; 11:57:43 >
    |
    |

• Yarbay
    2120 Mesaj
    Daha üniversitedeyken 250 bin liralık araca binen bir çocuk neye ulaşmak için çaba sarfedecek. Ne hayal edecek kendi parasını kazanıp elde etmek ne demektedir bilmeden hazır bir hayat yaşayıp tüketip ölecek...

|
    |
    |
    |

Sahsen ben Etilerde yaşıyorum,burda çok var öle altında 400-500binlik arabayla gezen.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Hayır, henüz arkadaşlarla Paper moon’da pazar kahvaltımızı yapmadık malum pazar 12’de açılıyor, ondan biraz gerginim kusura bakmayın

Alıntıları Göster
    Paper moon a gerek yok yanda midpoint var
    |
    |

Esit birşey var dostum .Ölüm

|
    |
    masterkame kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aileden zengın olanlar, sonradan zengın olanlar gibi şımarıp azıtmıyorlar.

Not: Ailem zengın degıl, bende degılım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 14 Temmuz 2019; 16:11:2 >
    |
    |

The Storm is Coming
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Çoğu ailede 2 araç olduğuna emin misin?
    |
    |
    Dragon997 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hicbir seyin onemi yok nasil olsa olucez dusuncesi yanlis degil ama dogruda sayilmaz.. Sonuc olarak ölünceye kadar gecen sürede yokluk içinde sürünerek yaşamak var birde bolluk içinde zevki sefa içinde yaşamak var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Srht73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Söylemek istediğim şey bu değil .
    Ölümün bu dünyadaki en adaletli şey olduğu
    Tabiki rahat yaşayıp ölmeyi her insan arzular

|
    |
    masterkame kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam. Ölümün eşit adaleti zaten tek yaşama motivasyonum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Srht73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    salihgzy

malesef zengin çok zengin fakir cok fakir gibi bi durum var
    |
    |
Sayfa: