Şimdi Ara

Bu insanlar milyon dolarları nasıl kazanıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir arkadaşımın babası fizik profesörü, dediğine göre türkiyede bir fizik profesörü ortalama 9000₺ kazanıyor,
    Doktorlara gelirsek cerrah diyelim öğrendiğim kadarıyla 17-20000₺ arası para alıyorlar aylık. Savcı adayları 6000₺, eğer 25 yıl üstü yapmışsa 20000₺ kadar çıkıyor aylık. Peki soruyorum büyüklerime, BU SAYGIN VE PARASI GÜZEL MESLEKLERDEN MİLYON LİRALAR GELMİYOR DA NEREDEN GELİYOR? Bilmediğimiz meslekler mi var da insanlar güzel evlerde yaşıyorlar? Baktım da Ortalama bir ev ve araba yaklaşık 700.000₺ ediyor(Adana’da), Bir de 3-5 Arsa falan desek bu daha genç yaştaki insanlar bu kadar parayı nereden buluyor? 5000₺ maaş alsanız ev almak için yememeniz içmemeniz gerekiyor. Asgari ücret zaten sadece kira ücretine yetemiyor. Bu paraları nasıl kazanıyorlar söyleyin de biz de yararlanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC_Meraklısı -- 24 Kasım 2018; 19:31:57 >

• Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış seninki de o belki hayatın boyunca böyle hayıflanıp duracaksın.
    Sana ne elalemin parasından sen kendine bak kendini geliştir.At şu Yıkık lığı üzerinden bir
  • Geçen bir haber vardı manşetine baktım sadece. Amerikada bir kadın şarkıcıydı sanırım 3 ya da 5 dakika için 200.000 dolar aldıydı.
  • Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle diyorsun da ev sahibi olup yaşamaya çalışmak çok ütopik birşey şu anda. İlerde nasıl yaşayacağım cidden çok merak ediyorum şimdi pederin kanatları altındayım daha.
  • Hocam araştırmalar araştırmacık denilen parçacıklardan oluşur.
  • Ben de çok merak ediyorum bu sorunun yanıtını, mesela bakıyorum yolda giderken 10 numara cillop gibi araba, içindeki adama bakıyorum, tipinden belli vasıfsız olduğu. Bu adam ne yapmışta bu arabayı almış, diye düşüne düşüne kafayı yiyorum. Zamanında babası iyi yerden arsa mı almış n'apmış, bahçesinde kazı yaparken hazine sandığı mı bulmuş, piyango mu çıkmış?

• Rüşvet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.