Şimdi Ara

Bu ilandaki araç alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar sizlerden bir konuda fikir almak istiyorum. Aşağıdaki ilandaki araç hakkında düşünceleriniz nelerdir?

İlan linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bayandan-cok-acil-satilik-212205562/detay
    İlanda araç ile ilgili açıklama mevcut. Açıklama dışında telefonda aldığım bilgiler;

- Takla atmış olma ihtimali düşük (sunroof) ilk günkü gibiymiş.
    - Karşı komşusundan almış (kazayı o komşusu yapmış)
    - Alırken birkaç lokal boyası oldugu söylenmiş fakat pasta cilaya götürdüğünde oradaki elemanlar komple boyalı olduğunu söylemiş (emin değilim diyor)
    - Takla atmış olma ihtimali düşük (sunroof ilk günkü gibiymiş)
    - Arka bagaj kapağı değişmiş.

Elbetteki gidip görmeden incelemeden emin olunmaz fakat sizce gidip görmeye değer bir araba mıdır?
    Uzun süre kullanma amacıyla alacağım için beni cezbeden özellikleri : 43.000 km, temiz ve yıpranmamış görünmesi, full donanım olması.
    Tabi dünya hali bilinmez satmak isteğimde zarar eder miyim? Düşünceleriniz nelerdir?

• Bulasma bence. Yok sigortaciyla anlasmismislarda bilmem ne. Bu arabanin normal ederi kacki 19bin istemisler. 307lerin ilk versiyonlari zaten sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 14 Mayıs 2015; 18:19:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa ve net uzak dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler. 18.000 liraya kadar düştü belki biraz daha pazarlıkla 17.500 bile diyebilir. yine de bulaşma mı dersiniz?
  • En bos pakete bile full diyorlar ya ifrit oluyorum. O kasa 307 lerin en dolu paketi XT premiumdur. Bu araba allanip pullanip satilmaya calisiliyor. O yuzden baska arac bakmakta fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben diğerlerinin aksine AL diyorum..Al ki daha sonra yine buraya açacağın "Ahhh ben nasıl bir hata yaptım" konusunu okuyanlar ibret ve ders almış olur..
  • 11 yaşında ve km sine bir bak... uzak dur derim araçtan dolayı değil satıcının dürüst olmayışından...
  • Bayandan... sonrasını okumadım
  • hocam sağlamı düzgünü o fiyatları hakediyor sen pert araca o kadar para sayacan yazık günah daha temiz araçlar var onlara bakın derim
  • ilanı açınca apaçi arabası olduğu belli oluyor, nereden buluyorsunuz bu araçları binlerce içinden anlayamıyorunm.
  • Alakanız için için teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz ışığında aracı görmeye gitmekten vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.