Şimdi Ara

bu hoparlörleri pcye nasıl bağlayacağım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde dededen kalma bir müzik seti var hifi nin ilk çıktığı zamanlar alınmış bir sistem hoparlörler çalışıyor ama çok yıprandı tabi görünüş olarak sesi çok hoşuma gidiyor ve bozulana kadar da kullanmak istiyorum. sorun şu ki hoparlörler müzik setine bağlı ama herhangi bir jack kablosu ile değil direk olarak koblo olarak bağlılar sıkıştırmalı sistem var müzik sisteminde. müzik sisteminden de pcye aux çıkışı ile ses aktarıyorum. sonra 1-2 aydır müzik sistemimin tuşları basmaz oldu, elektirik gidince kimi zaman aux moduna alabilmek için 20 dk uğraştığımı biliyorum, yani anlatmak istediğim aradaki müzik sistemini iptal etmek istiyorum direkt olarak hoparlörleri pcye nasıl bağlayabilirim ?

hoparlörlerin her biri max43w sanırım. resimde ekliyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

not:toz için kusura bakmayın :)

• BiilimAdamı kullanıcısına yanıt
    Hocam o kabloları amfiye bağlarsınız, amfiniz usb girişli olursa bilgisayardan amfiye girersiniz amfiniz usb dac girişli olmazsa pc’nin kulaklık çıkışına 3,5mm to rca bağlayıp amfiye takarsınız.
    Tabi bu hoparlörler için nasıl bir amfi gerekir ya da amfi almaya değer mi orasını bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 27 Ocak 2021; 22:22:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.