Şimdi Ara

BU HASAR KAYITLI ARAC ALINIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asagida listeleyecegim hasarlari olan bmw 2014 1.16d alinir mi sizce ?( hasar kaydi 22.000 tl 6.000 tl civari iscilik)

Eksper rapor bilgileri: KM: 2044, Iscilik Toplam Tutar: 6859.99TL, Parca Toplam Tutar: 15971.90TL, Degisen Parca Bilgileri: FAR KOMPLE SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR TRAVERSI(1 adet, Orijinal), KAPI ON SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUTU(1 adet, Orijinal), ON TAMPON(1 adet, Orijinal), FAR MODULU(1 adet, Orijinal), JANT(1 adet)SALINCAK ON SOL(2 adet, Orijinal), ON CAMURLUK SOL(1 adet, Orijinal), ON AMORTISOR SAG(1 adet, Orijinal), TASIYICI ON SOL(1 adet, Orijinal), STOP SOL(1 adet, Orijinal), PORYA ON SAG(1 adet, Orijinal), SIS LAMBASI ON SOL(1 adet, Orijinal), TAKOZ(1 adet, Orijinal), ON TAMPON IZGARASI(1 adet, Orijinal), CAMURLUK DAVLUMBAZI ON SOL(2 adet, Orijinal), HORTUM(1 adet, Orijinal),KORNA(1 adet, Orijinal), ON KAPI FITILI SAG(1 adet, Orijinal), ON SAG Z ROT(ASKI ROTU)(1 adet, Orijinal), KAPI S.IZOLASYON(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA KAPAGI(1 adet, Orijinal), ARKA TAMPON BRAKETI SOL(1 adet)

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• değişen parça çok kaputluk çamurluk amortisörlere kadar dağıtmış gibi bence pek yanaşılmaz ama fiyatı önemli kaça verecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo-Cash

değişen parça çok kaputluk çamurluk amortisörlere kadar dağıtmış gibi bence pek yanaşılmaz ama fiyatı önemli kaça verecek

77.000 tl hocam daha pazarligi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batbek

quote:

değişen parça çok kaputluk çamurluk amortisörlere kadar dağıtmış gibi bence pek yanaşılmaz ama fiyatı önemli kaça verecek

O paralara tertemiz 5-10.000'de 116i'ler var hocam.
  • araca binin yüksek hızlara çıkın 160 gibi araçta çekme yoksa ve o hızda biraz sert fren yapın sağa sola araç çekmiyorsa bilgisayara bağlatın arıza kaydı yoksa takdir size kalmış ben bunlara bakardım ha birde parça aralarında boşluklar simetrikmi işçilik kalitesi nasıl onada bakın
  • 77 bin verip 25 bin tl hasar kayitli arac almayin hocam. Yanibiyibiscilik varsa sikinti cikmayacaktir ancak dert sahibi de olahilirsiniz. 77 bin en fazla 75 e duser az mi ya

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Merhaba arkadaslar,

Asagida listeleyecegim hasarlari olan bmw 2014 1.16d alinir mi sizce ?( hasar kaydi 22.000 tl 6.000 tl civari iscilik)

Eksper rapor bilgileri: KM: 2044, Iscilik Toplam Tutar: 6859.99TL, Parca Toplam Tutar: 15971.90TL, Degisen Parca Bilgileri: FAR KOMPLE SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR TRAVERSI(1 adet, Orijinal), KAPI ON SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUTU(1 adet, Orijinal), ON TAMPON(1 adet, Orijinal), FAR MODULU(1 adet, Orijinal), JANT(1 adet)SALINCAK ON SOL(2 adet, Orijinal), ON CAMURLUK SOL(1 adet, Orijinal), ON AMORTISOR SAG(1 adet, Orijinal), TASIYICI ON SOL(1 adet, Orijinal), STOP SOL(1 adet, Orijinal), PORYA ON SAG(1 adet, Orijinal), SIS LAMBASI ON SOL(1 adet, Orijinal), TAKOZ(1 adet, Orijinal), ON TAMPON IZGARASI(1 adet, Orijinal), CAMURLUK DAVLUMBAZI ON SOL(2 adet, Orijinal), HORTUM(1 adet, Orijinal),KORNA(1 adet, Orijinal), ON KAPI FITILI SAG(1 adet, Orijinal), ON SAG Z ROT(ASKI ROTU)(1 adet, Orijinal), KAPI S.IZOLASYON(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA KAPAGI(1 adet, Orijinal), ARKA TAMPON BRAKETI SOL(1 adet)

Tesekkurler

Bu parçalar değişmiş sen hala soruyor musun git eski kasa doğana bin daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

quote:

O paralara tertemiz 5-10.000'de 116i'ler var hocam.

Hocam yilda ortalama 30.000 km yapiyorum, o yuzden dizel olmasi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

araca binin yüksek hızlara çıkın 160 gibi araçta çekme yoksa ve o hızda biraz sert fren yapın sağa sola araç çekmiyorsa bilgisayara bağlatın arıza kaydı yoksa takdir size kalmış ben bunlara bakardım ha birde parça aralarında boşluklar simetrikmi işçilik kalitesi nasıl onada bakın

Iscilik kalitesini uzun sureli kullanim disinda pek anlama sansim yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

77 bin verip 25 bin tl hasar kayitli arac almayin hocam. Yanibiyibiscilik varsa sikinti cikmayacaktir ancak dert sahibi de olahilirsiniz. 77 bin en fazla 75 e duser az mi ya

Haklisiniz hocam, ilk basta baktiginda degisenlerin cogu benim icin onemsiz degisenler ama verilen para da az degil tabi.

• Hocam 10 bin üzeri hasar kayıtlı araca bence hiç bulaşmanın.. O da borusan diyededim normalde max 5-6 bin..
    Almak üzere olduğum 3.16 i de 900 lira hasar kaydı çıktı.. Borusanda da başkent otoda incelettim.. Sadece tamponlar da ufak boya çıktı.. Borusan fiyatları çok sisirse de sizin araçta epey değişen parça var..
    Ben olsam almazdim..

• quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Hocam 10 bin üzeri hasar kayıtlı araca bence hiç bulaşmanın.. O da borusan diyededim normalde max 5-6 bin..
    Almak üzere olduğum 3.16 i de 900 lira hasar kaydı çıktı.. Borusanda da başkent otoda incelettim.. Sadece tamponlar da ufak boya çıktı.. Borusan fiyatları çok sisirse de sizin araçta epey değişen parça var..
    Ben olsam almazdim..

Hocam ben bu konuda bu kadar kati degilim, suanki aracimi 1,5 sene once aldim, ve aldigimda toplam 7 kazaya karismis 8.000 tl civari hasar kaydi vardi, ama degisenleri far ayna tampno vs idi, bu konuda takintili olmadigim icin aldim, ben rahatlikla biniyorum ufacik bi problem bile cikarmadi arac.Suanda da tek kapi olmasi ve km nin yuksek olmasi nedeniyle degistirmek istiyorum.

• HATASIZLARINDAN %25 UCUZSA ALIN. ÖNEMLİ OLAN MOTOR YÜRÜYEN. HATASIZ İKİNCİ EL KANGO ALDIK 2012 DE 10 BİNDEYDİ ERTESİ GÜN ARKADAN ÇARPTILAR ARKA KAPI DEĞİŞTİ HATASIZ OLSUN DİYE 2,5-3 BİN FAZLA VERDİK BİZİMKİDE HATALI OLDU.

• Piyasasini bilmiyorum ama piyasanin 5-6 bin lira altinda satiyorsa gayet alinir ya sikinti olmaz. Airbag acilmamis(kaldi ki acilsaydi da orjinaliyle degisirse sorun olmaz zaten) bence guzel arac birazda doluysa (xenon var sanirim bide sunroof m paket falansa) gayet guzel binilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Hocam 10 bin üzeri hasar kayıtlı araca bence hiç bulaşmanın.. O da borusan diyededim normalde max 5-6 bin..
    Ben olsam almazdim..

Hocam ben bu konuda bu kadar kati degilim, suanki aracimi 1,5 sene once aldim, ve aldigimda toplam 7 kazaya karismis 8.000 tl civari hasar kaydi vardi, ama degisenleri far ayna tampno vs idi, bu konuda takintili olmadigim icin aldim, ben rahatlikla biniyorum ufacik bi problem bile cikarmadi arac.Suanda da tek kapi olmasi ve km nin yuksek olmasi nedeniyle degistirmek istiyorum.

Hocam 5 yıldır aracim var.. ilk aracım 2004 focus 2. Aracim 2013 0 km civic hb dizeldi.. İnşallah bu 3. Aracim olacak.. Bu süreçte 3 şeyi anladım

1. Agir hasarlı araçtan uzak duracaksin
    2. Tutulmayan araç almayacaksın(gidip illa ve opel alın anlamında değil benim civic hb gibi 2. Eli çok zayıf araçlar)
    3. Aracın kesinlikle bosunu almayın en azından ort bir donanımı olsun

Bence bu kriterlere gore seçim yapın.. Ort. Kmnizi bilmiyorum fakat benzinli 1.16 da düşünülebilir ..
    Bir de piyasa çok şişik fakat satış yok 1 aydır takip ettiğim araçların hepsi duruyor.. Bayram sonrası beklersiniz fiyatlar daha da iner.. Bir de pazarlığı iyi yapın benim almak uzere oldugum araç 104 tu 98e anlaştık.. Aynı şekilde ben de kendi aracımi satarken epey indirim yaptım..piyasa çok durgun hazır paranız varsa iyi kullanın..

• araç genel olarak hasarı alt takımdan almış.Yani bir yere çıkmış gibi duruyor.Kasasında ve şaselerinde bir şey olmuş olabilir ve siz bunu ekspertizde tespit edemiyebilirsiniz.Fiyat çok da makul geliyorsa seçim sizin ama ben almazdım..

• Bizim arabda da astra h 2011 3 kaza var 600tl 700tl 2700tl diye ilki arka tampon ikincisi ön tampon ve sol ön çamurluk boya üçüncüyü bilerek çok gösterttik aslında sadece sağ arka ve ön çamurluk ve arka tampon vardı biz başka kazadan olan sis farı çalınan bagaj çıta kapağı ve çizik olan sağ ön kapıyı da boyattık.
    Sizce satarken sorun çıkarır mı kısaca
    Değişenler: sağ ön çamurluk
    Boyananlar: tampon sağ arka sol ön çamurluk sağ ön kapı.

• Arkadaşlar zaten bmw de en ufak kazada 15 bin TL çıkıyor, eğer araç güzel toplandıysa alınır bence

• Degisen parcalari tek tek okuyunca yuh dedim.Bu arabaya bulasmayin bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.