Şimdi Ara

Bu Harun milli takimda oynamaz ise ayip yani!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • babacan`in durumu ortada. bala mala bir iki kurtaris yapinca ayda ... hemen birileri one cikardi. lakin su harunun maclarini izleyin. adam bu hafta 4 net top cikardi. bu cocuk harcanirsa ayiptir yani acik ve net.

• Kesinlikle Milli Takımın 1. kalecisi .Dün yaptığı kurtarışları neredeyse her maç yapıyor özellikle 1-1 de açık ara en iyi kaleci.
  • bu adam geçtiğimiz sezonun başından beri milli takımın ve fenerbahçenin kalecisi olması gerekiyordu.
    kendi kendime düşünürüm bazen neden olamadı diye.
    sonra diyorum acaba bir tariakata mı üye yada siyasi ideolojisi yüzünden mi...
    tipine bakıyorum konuşmasına bakıyorum bunada ihtimal vermiyorum.
    ilginç bir durum açıkçası.
  • Lobisi yok çünkü

Yoksa Onur la Harun varken volkan babacan kim arkadaş
  • Harun benim de dikkatimi çekiyor uzun zamandır. Gerçekten çok iyi bir kaleci. Onur ve volkan dan daha iyi olduğu kesin. Mutlaka hak ettiğini alacaktır arkadaşlar, merak etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her maç öncesi söylüyoruz ama ısrarla Volkan'ı alıyorlar. Milli takım başarılı olacaksa iyi bir kaleciye ihtiyacı var, 2002 Rüştü veya 2008 Volkan Demirel gibi. Top bizim kaleye ne zaman gitse tedirgin oluyorum, Babacan güven vermiyor. Harun 2 yıldır formda, niye hala yedekte? Şu adama da bir şans veremez miyiz? Milli takımda Sercan Sararer falan bile şans buldu, Harun sadece 45 dakika Moldova karşısında oynamış. Yazık.
  • Harun ve Serkan Kırıntılı bunlar iyi kaleciler ama lobileri yok
  • Babacan'ın hiç ekstra bir özelliği yok. Yapması gerekeni yapıyor sadece. Size maç kazandırmaz. Zor bir şut gelirse %90 gol yer. Of be ne top kurtardı sözünü 10 maçta bir söyletir.

Milli takımdan kesilmen için maç kaybettirmen lazım. Maç kaybettirsin diye bekleyemeyeceğimize göre en az 2-3 sene daha kalede duracak gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.