Şimdi Ara

Bu Haraç kesenler Ne olacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
12.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 93
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 428
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 93
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Huseyin-ZST (2 mesaj) reko (1 mesaj) engink (1 mesaj) Teknode (1 mesaj) ornitolog (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48 mesaj) Mobil (40 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (28 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bu Haraç kesenler Ne olacak ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj
    Hepsi bizim suçumuz egile egile iki büklüm olmaya devam edeceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sec0o

Enteresanmış. Benim bildiğim şezlong ve havlu duş vs. ücretli olur. 50lira vermezsen almam ne demek yahu. Sanki tapulu malı, özel arazi. Bu durum bodrum'da da var mesela ama Antalya'da yok. Orada daha serbest plajlar. Ama bodrum'da da halk plajları var orada takılıyor insanlar. Yahu o değil de şu durumu savunan insanlar bile var ya. adam kesilen haracı savunuyor. anayasaya aykırı bir durum olduğundan bile haberi yok. herif eşkiya'yı savunuyor.

Asker kafalı birisi, bir kullanıcının yazdığı üzere Orta Çağ İtalyan'ı, Bizans kafalı, elit ve burjuva gözüken ama aslında gözyaşı döktürecek kadar zavallı ve kendi tiyatrosunda yuvarlanıp giden alt insanlar...

Söylenmeyip örtbas edilse de bildiğin işgalci, yiyici takımı, bu çağda bile öyle oluşunu süsleyip sana bana pazarlayacak ki elalemi aşağılayıp üst sınıf görünsün. Devlet kurumlarını elinden al geriye bir şey kalmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    553 Mesaj
    Bi şezlonga 50 ₺ veremiyorsan gitme kardeşim oraya. Foçaya git beleş gir. Fakir herif. Fakirler ölsün taam mı? Eskiler leğene giriyormuş neyinize yetmiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Haraç dediğin GSS gibi olmalı. aç da kalsan gebersende ödeyeceksin..

|
    |

Parası olmayanın, nezih bir ortamda yeri yok mu yani. Şunları yazanların, bahsettikleri o serseri ve ahlaksızlardan bir farkı var mı? Soruyorum size, var mı?

|
    |

"Her şey güzel olacak"
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj

Sistem çok basit. Eğer eşinizle, kız kardeşinizle, sevgilinle hatta annenizle giderken bir grup gencin "off karpuza bak yalarımmm, bi dil atayım mııııı" demesi hoşunuza gidiyorsa ücretsiz plajlardan ayrılmayın çünkü bu halkın bir kısmına göre kadınlara, kızlara bu şekilde sulanmak bir erkeklik gösterisi.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

yanlış biliyorsun hocam geçen gün sarıyer de bambo plajına gidecektim oraya kadar da gittim hatta dedim duş tuvalet wc gibi şeyleri kullanmak istemiyorum adam sanki deniz ve kum onunmuş gibi almadı içeri vermek zorundaymışız ve sadece giriş 75 lira şezlong ekstraya giriyormuş

Alıntıları Göster

istemek ayrı hak ayrı. değnekçilik gibi. Allah'ın yolundan para alınabilir mi? Seve seve alırlar, ya da arabanı severler.

|
    |
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.