Şimdi Ara

Bu Haftanın Toplam Gol 7+ Düşük Oranlı Maçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MBS 3 Toplam Gol 7+ oranı 10 ve 10'dan düşük oranlı maçlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thrashead -- 8 Eylül 2017; 13:55:21 >

• Bayern Munich - Hamburger SV Toplam Goller Alt/Üst 5.5 Üstü 5.5 Beklemede 7.00
    Chelsea FC - Swansea City Toplam Goller Alt/Üst 5.5 Üstü 5.5 Beklemede 8.50
    Juventus Turin - FC Empoli Toplam Goller Alt/Üst 5.5 Üstü 5.5 Beklemede 8.00
    Ajax Amsterdam - Heracles Almelo Toplam Goller Alt/Üst 5.5 Üstü 5.5 Beklemede 6.25

Şöyle bi yankee sistem yapmıştım bakalım (2-3-4)
  • Bu haftanın maçlarını da ekledim.
  • Bu Haftanın Toplam Gol 7+ Düşük Oranlı Maçları

Bilgiler doğrultusunda bir kupon oluşturdum. Umarım hepsi tutupta bankolar yatma gibi bir sinir bozuculuk yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Güzel sistem 1 yada sistem 1-2 yaptın sanırım. tutarsa güzel. ben genelde 3 banko seçiyorum sistem 0-1 diyorum gelirse bomba gelmezse kupon parası çıksın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thrashead -- 28 Şubat 2017; 18:15:40 >
    Kupondaki bankolar tuttu. :)

İlk iki maç 15. Dk da 1-0 ve 2-0 skorda.

Edit; Manchester bir gol daha atamadı 5-1 bitti maç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 2 Mart 2017; 1:20:36 >
    tutsa güzel olurdu. zaten gelse gelse tek maç geliyor. o da direkten dönmüş. bir dahaki sefere inşallah.

• Bu haftayı yeniledim yeni programa göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Bilgiler doğrultusunda bir kupon oluşturdum. Umarım hepsi tutupta bankolar yatma gibi bir sinir bozuculuk yapmaz.

Dortmund 6-2 skorla tuttu. 0-1 sistem 1 misli oynamıştım. 30 TL verdim şimdi 55 alıyorum.

Son maç gelirse iyi olır, gelmessede zararda değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 5 Mart 2017; 0:57:22 >

• Bu Haftanın Toplam Gol 7+ Düşük Oranlı Maçları

Hocam bu sistem benim aklıma yatmıştı. Gene oynamıştım. Ama bu seferde bankodan yattık iyimi.

Üstelik yatanların 3 tanesi tek golden,3 tanesi 2 golden yattı.

Onlarda tutsaydı alacağım parayı 3000+ olurdu. Şu banko tutsaydı şuan 500 tl alırdım yaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 5 Mart 2017; 10:56:18 >

çok güzel kupon bu hafta çok 7+ oldu gerçekten. hatta porto maçına inan 7-0 biter mi ki diye yemin ederim oynayacaktım son anda vazgeçtim. skoru bile tutturdum inan. ama bir gün tutacak ve o 3000 olmasa da 500'ü 1000'i alacaksın. zaten öyle kazanılır. bankoları doğru seçince olay tamam. illa geliyor 1-2 maç. fazlası gelirse bomba. lakers kötü yenilmiş ama.
  • Yeni haftanın maçlarını ilk mesaja ekledim.
  • İstatistiklere dayanarak 16 maçlı +7 kuponu oynadım. Öylesine 3 tl salladım. Tutmasada hangileri gelecek merak ettim.

güzel fikir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrashead

güzel fikir.

Hocam Arsenal-Bayern maçı 1-5 bitti. 1 gol daha 14 orandı.

daha çok maç var illa biri gelir özellikle barça maçı olabilir. herşey psg nin gol atıp atmamasına bağlı. ama bugün barça ezebilir. ama tam tersi psg'ye bırakadabilir. herşey olabilir. ne zaman bwin real madridin sponsoru oldu o gün herşey mümkün oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrashead

daha çok maç var illa biri gelir özellikle barça maçı olabilir. herşey psg nin gol atıp atmamasına bağlı. ama bugün barça ezebilir. ama tam tersi psg'ye bırakadabilir. herşey olabilir. ne zaman bwin real madridin sponsoru oldu o gün herşey mümkün oldu.

1/2 bitecek gibi hissediyorum. Herkes 2/1 +7 oynuyor..
  • Barcelona 8 orandan tuttu hocam.

tebrikler. diğerleri de gelir inşallah. ben skor oynadım geldi. 5+-0, 5+-1'e bastım geldi şükür :)
  • bu hafta ki lazio-torino maçını değerlendirin arkadaşlar sistemde +7 denenir düz kuponlara 3.5 üst olarak koyabilirsiniz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.