Şimdi Ara

Bu Hafta Yoklama Alınıyor mu lise?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
18.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise 1'deyim bu hafta 2 gün gittim okula kimse yoktu eve döndüm

Devamsızlık 18.5 gün kalmaktan korkuyorum

• son hafta alınmaz

@atomkarınca
    emin misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 10 Haziran 2009; 0:33:55 >
  • bizde alıyolar ama gösteriş olsun diye sanırsam yarın son olarak alırlar sonrasında karneler basılıyo zaten alsalarda fayda etmez
  • dün okula gittim bütün öğretmenler karne hazırlığındalar+okulda 1 been vardım+istibaratı aldım
  • Ben okula gittim içeri almadılar beni.
  • bence riske atma 1 gun daha git.benimde ozursuz 15.5 gun ozurlu 10 gun.ben gitmicem.ama muhtemelen yokalmaları gecirmiyorlar.(riske atmamakta fayda var.)
  • Çarşamba Perşembe alınmaz.

Müdürden Alıntı
  • Okuldan okula değişir.Mesela bizim okulda perşembe gününe kadar alınıyor.Bu nedenle çok kalan oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

Lise 1'deyim bu hafta 2 gün gittim okula kimse yoktu eve döndüm

Okulların kapanmasına 2 hafta kala alınan hiçbir yoklama geçerli değildir eniştem müdür kaç kere sordum bunu her sene arkadaşlara da söylüyorum. Her sene 2 hafta kala gitmiyorum ve hiç etki etmedi şu ana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makabayashi -- 10 Haziran 2009; 0:40:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Makabayashi

quote:

Okulların kapanmasına 2 hafta kala alınan hiçbir yoklama geçerli değildir eniştem müdür kaç kere sordum bunu her sene arkadaşlara da söylüyorum. Her sene 2 hafta kala gitmiyorum ve hiç etki etmedi şu ana kadar.

Yok artık Lebron James...

Boru gibi işliyor E-okul'a, o sizin okula özgüdür...Milletin kafasını karıştırma...

Son haftaya birşey diyememde ondan bir hafta öncesine kadar biz yazılı bile oluyorduk...

• quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

quote:

Orjinalden alıntı: Makabayashi

quote:

Yok artık Lebron James...

Boru gibi işliyor E-okul'a, o sizin okula özgüdür...Milletin kafasını karıştırma...

Son haftaya birşey diyememde ondan bir hafta öncesine kadar biz yazılı bile oluyorduk...

Son haftadan korkuyorum ben
    yoksa diğer günlerde 18.5tu

• Son hafta çarşamba-perşembe-cuma alınmıyor

Müdür dedi

Yalancı mı bilmem
  • mantıken karnelerin basılması için notların devamsızlık durumlarının belli bi tarihte gönderilmesi lazım, e bütün karnelerin aynı anda basılıcak olduğunu düşünürsek muhtemelen salı çarşamba gibi notlar gönderiliyodur,
  • içimi bi korku sardı

sınıfıda geçiyorum notlarım iyi mf seçcektim ya
  • bizim okulda alınıyor bende yoklama yuzunden okula gıdıyorum mecburen
  • quote:

Orjinalden alıntı: şanışer

bizim okulda alınıyor bende yoklama yuzunden okula gıdıyorum mecburen

O formalite arkadaşım...Zaten P.tesi, Salı'dan itibaren öğretmenler harıl harıl koşturuyor, kimsenin onunla uğraşacak vakti bile yok...Hatta bizi okuldan kovdular boşuna gitme (son hafta)
  • Ya kardeşim şu devamsızlığı 15 te bırakın işte son hafta hiç gelmezsiniz kafanız da rahat olur.
  • Var mıdır kalma ihtimali
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.