Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thermaltake Tt eSPORTS Commander Combo Mavi Işıklı Gaming Klavye + Mouse Set

Arayüz : Usb

Bağlantı : Kablolu

Tasarım : Gaming ( 8 Fonksiyon tuş )

Renk : Siyah

Mouse DPI: 2400

Mouse Sensör : Optik

Mouse Buton : 6

Ürün Kodu: TTS-KB-CMC-PLBLTK-01

159 ₺

Arkadaşlar bu mouse klavye set nasıl uygun fiyatlı arıyorumda. Bim deki rival 110 u kaçırmasam alıcaktım bu mouse o kadar iyi değildir ama artık başka alternatiflere yöneldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Merhaba , buradaki sistemi kontrol edebilirsiniz.

Karne kampayamıza özel 10 adetle sınırlıdır.Belirtmiş olduğunuz sisteme nazaran cpu benchmarklarını karşılaştırdığımızda Kaby Lake mimarisinin bu klasmandaki Bristol Ridge'den biraz daha üstün

olduğunu söyleyebilirim.

Gtx 1050 ti'ın eski belirtmiş olduğunuz sistemdeki Rx560'a nazaran biraz daha verimli yazımsal olarak stabil olduğunu söyleyebilirim.Youtube gibi mecralarda birçok compare videoları mevcut.

Alıntıları Göster
    İyi günler kendinemuzisyenin takipçisiyim kendinemuzisyen takipçisi olan kişiler indirimden faydalaniyordu 537 TL lik Corsair LL140 Dual Fan aldim indirim yokmu dediğimde yok dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

İyi günler kendinemuzisyenin takipçisiyim kendinemuzisyen takipçisi olan kişiler indirimden faydalaniyordu 537 TL lik Corsair LL140 Dual Fan aldim indirim yokmu dediğimde yok dendi

Alıntıları Göster
    Merhaba , ''kendinemüzisyen'' takipçilerine özel kod tanımlama aşamasındayız.Bir sonraki siparişinizden önce PM atarsanız telafi etmek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

V....bilgisayar birde siz önceden en uygun satarken şimdi en pahalı satan firmalarsınız
    Merhaba , fiyat analizi konusunda özel ekibimiz bulunmaktadir.Gözden kaçmış olabilir.Almak istediğiniz parçaları PM yoluyla belirtirseniz en uygun fiyata bizden alabilirsiniz.
  • monitörler içinde bi şeyler yapın alalım modem falan koymuşsunuz olmaz ki
  • ermancati kullanıcısına yanıt
    S.a. hocam, hâlâ almadıysanız bu cihaz Yukko'da 5955'e indi MSI TR garantili, bu fiyata kaçmaz :)

https://www.yukko.com/msi-gl73-8rd-225xtr-intel-core-i7-8750h-22ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-4gb-gtx1050-ti-173-full-hd-freedos-gaming-notebook-v-50107406
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

S.a. hocam, hâlâ almadıysanız bu cihaz Yukko'da 5955'e indi MSI TR garantili, bu fiyata kaçmaz :)

https://www.yukko.com/msi-gl73-8rd-225xtr-intel-core-i7-8750h-22ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-4gb-gtx1050-ti-173-full-hd-freedos-gaming-notebook-v-50107406
    A.s.
    Ben Asus Rog Strix GL702ZC aldım, yine de bilgilendirme için teşekkürler kardeşim.
  • Ryzen 7, RX580... Canavar gibi cihaz, hayırlı uğurlu olsun, şarjı ve haliyle ağırlığı hariç bir problemi olduğunu düşünmüyorum, ısı değerleri ne durumda? Termal Throttling yapıyor mu cihaz?

• Olm ben bu adamları seviyom lan

• Arkadaşlar hazır indirim varken önerebileceginiz veya kullanmış tavsiye ettiğiniz notebook soğutucu var mi? Bütçe 0-200 tl arası.

• Bir tane Corsair Gaming HS50 aldık bakalım. İlk itopya tecrübesi olacak.
  • 16 gb rgb ram takip ediyorum ama fiyatlar hep pahalı ram konusunda indirim varmıdır.

• Merhaba,

Corsair ST100 almak istiyorum ama fiyat piyasanın 100₺ üzerinde. Piyasadan daha uygun fiyata olursa sipariş vermek isterim 👍 @itopya.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel
  • Ben de ST100 düşünüyorum.Uygun bir fiyat üzerinden sipariş vermek isterim.
  • Sürekli itopya fırsat başlıkları görüyorum ancak ürünlerinizin fiyatları piyasanın üzerinde fırsat ile en ufak alakası yok

• Adamlar işlerinde basarılı.Tebrıkler
  • Konudaki fiyatlarla sitedeki fiyatlar aynı değil??
  • Çok sapa yerdesiniz ve keyfi saaatlerde çalışıyorsunuz size ulaşmak zor. Fiyatlarınız da kıyaslanınca pek uygun da değil. Daha çok yolunuz var.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.