Şimdi Ara

Bu hafta kazanamazsak ne olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıytırık Kayseri'ye karşı aldığımız galibiyeti küçümsemeyeceğim, gerçekten muhteşem oynadık, kadro güzel eyvallah ama çok erken havaya girdik sanki, geçen sene Riekerink ile de böyleydik. İki maç kazanınca Riekerink bey oldu. Durun bir iki maç izleyelim, Dursun'u Igor'u göklere çıkarmayın, sonra iki mağlubiyet gelince eleştirdiğinizde rakip taraftarlar övdüğünüz mesajları alıntılayıp önümüze getiriyor. Osmanlı maçı da bir ölçüt olmayacak bence, Sivas da bir ölçüt değil, takımın olup olmadığını 4.hafta Antalya deplasmanında göreceğiz. O haftaya kadar kazanıp, Antalyayı da boş geçmezsek şampiyon oluruz, net. O zaman doya doya göklere çıkarırız takımı. Ancak biraz sabır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kazanırsınız osmanlı yeni malatyadan 3 yedi eski osmanlı değil
  • Geçen sene çokta iyi başlamamıştık ki zorlama ve sansa gollerle zar zor 1-0 gibi skorlarla başlamıstık bu sene rakipler çok çok iyi olmazsa favori biz oluruz

• Kayseri'nin kötü olduğunu söylüyorsunuz ama Galatasaray'ın kadrosunun daha oturmadığını ve uyum sağlamadığını söylemiyorsunuz. Ayrıyetten feghouli ve asamoah(inşallah) katılacak.
  • 7 macta 16 puan alabilirsek tudoru gondermeye gerek yok bu sezon bence. Milli takim arasi da var epeyce zamanı var. Fiksturumuz de cok zor değil. Yeni takimiz ne aşırı reaksiyon gostermek ne de asiri havaya girmek doğru. 16 puan bence realistik bir hedef.

Osmanli macinda da kazanamazsak da kotu bile oynarsak ben kredi taniyorum elestirmeden evvel bu takima

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Geçen sene çokta iyi başlamamıştık ki zorlama ve sansa gollerle zar zor 1-0 gibi skorlarla başlamıstık bu sene rakipler çok çok iyi olmazsa favori biz oluruz

Aynen oyle.

O maclarda sahanin en iyisi Musleraydi.
  • kimse ne dursun ne tudor övmüyor. kadro kaliteli ve bu kaliteyi sahaya yansıtabildi. teknik direktörsüz oynuyoruz, bir de kaliteli bir td olsa işte o zaman havaya girmenin yeri olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

kimse ne dursun ne tudor övmüyor. kadro kaliteli ve bu kaliteyi sahaya yansıtabildi. teknik direktörsüz oynuyoruz, bir de kaliteli bir td olsa işte o zaman havaya girmenin yeri olur.

Teknik direktörsüz oynuyoruz yorumu kesinlikle doğru. Tudor'un yıldız oyunculara yönelik oyun anlayışı '' Top sizde, bildiğinizi yapın şeklinde''. Bence yanlış sayılmaz sonuçta aldığımız adamlar kaliteli liglerde ve takımlarda forma giymiş kaliteli adamlar. İşlerini bilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 16 Ağustos 2017; 21:8:58 >
  • Maç kazanınca ne yapalım arkadaş ağlayalım mı anlamıyorum ki. Kazanınca sevineceğiz, kaybedince üzüleceğiz ne yapalım başka. Elin Beşiktaşlısı Cüneytle maç kazanınca bayram ilan ediyor, biz düzgün top oynayıp kazanınca ağlayalım mı yani, ilk hafta bi sakin olun diyerekten. İsteyen sevinir isteyen üzülür geçiniz bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat A.

Kazanırsınız osmanlı yeni malatyadan 3 yedi eski osmanlı değil

Yeni Malatya'dan 3 yedi diye bizden de 3 falan mı yemesini bekliyorsunuz? FUtbol böyle bir oyun değil.
  • Geçen sene küme düşen antepi yenemiyorduk , bu maçı küçümsemeyin , 3-5-2 oynatıp orta alanı kalabalık tutan kayseriyi 2. bölgede perişan ettik . Bu hafta abuk sabuk 2 gol yemezsek rahat 2-3 tane atarız
  • Kimsede dememiş

3 puan alamayacaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Maç kazanınca ne yapalım arkadaş ağlayalım mı anlamıyorum ki. Kazanınca sevineceğiz, kaybedince üzüleceğiz ne yapalım başka. Elin Beşiktaşlısı Cüneytle maç kazanınca bayram ilan ediyor, biz düzgün top oynayıp kazanınca ağlayalım mı yani, ilk hafta bi sakin olun diyerekten. İsteyen sevinir isteyen üzülür geçiniz bunları.

Sevinmeyelim diyen kim. Benim eleştirdiğim nokta 2 senedir hatta Hamza dönemini de sayalım 3 senedir öyle bir yokluktaydık ki bir maç kazanınca şöyle şampiyonuz, böyle şampiyonuz, Fatih terim olsa avrupa şampiyonuyduk, namağlup şampiyon olurduk falan gibi enteresan modlara giriyoruz. Arkadaşlar önce bir ayağımızı yere basalım, ciddi deplasman maçlarındaki kaliteyi görelim ona göre böyle havaya girelim diyorum. Yoksa kazanmışız elbette sevineceğiz. Kimse Östersunds maçından önce açılan Uefa Avrupa Ligi Şampiyonu Galatasaray konularını unutmasın, sonra alay konusu oluyoruz. Abartmanın lüzumu yok onu anlatmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 16 Ağustos 2017; 21:45:23 >

• Hocam Osmanlının geçen seneki en iyi oyuncusu NDİAYE bu sene ayrılmış. O yüzden rahat kazanırız diye düşünüyorum.
  • Kazanir.Ilk haftalarda puan kayiplari normaldir

• K A O S

• Ya arkadaşlar.

Kayseriye karşı oynadık lafını geçin.

Bizim takım iyi oynadı.

Yani şimdi ilk maç fenerbahçe ile evimizde olsa ne olacak yenilir miyiz yani.

Osmanlıya da 3 tane atarız not alın

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat A.

Kazanırsınız osmanlı yeni malatyadan 3 yedi eski osmanlı değil

Yıl 2013'tü sanırım, Galatasaray ligin en kötü takımlarından birine yenilmişti fakat birkaç gün sonra real madrid'i 3-2 yenmiştik. Futbol böyle bir oyun, ne zaman ne olacağı belli olmaz
  • Kayseri maçındaki oynanan futbol aynen devam ederse ligde kimse önünde duramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Maç kazanınca ne yapalım arkadaş ağlayalım mı anlamıyorum ki. Kazanınca sevineceğiz, kaybedince üzüleceğiz ne yapalım başka. Elin Beşiktaşlısı Cüneytle maç kazanınca bayram ilan ediyor, biz düzgün top oynayıp kazanınca ağlayalım mı yani, ilk hafta bi sakin olun diyerekten. İsteyen sevinir isteyen üzülür geçiniz bunları.

Bir Fenerbahçe'li olarak, bu hakemlerin beşşiktaşa geçtiği kıyaklar yetti.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.