Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu haber ERKEKLERI üzecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu haber ERKEKLERI üzecek!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    713 Mesaj
    Bu haber, erkekleri üzecek. Hamilelikte alınan Aspirin ve bazı ağrı kesicilerin erkek bebeklerin beynini etkilediği ve ileride seks isteğini azalttığı öne sürüldü.
    Amerika'da bulunan Maryland Üniversitesi'nin uzmanları, Aspirin ve benzeri ilaçlarla fareler üzerinde yaptıkları deneylerde, çarpıcı sonuçlar ortaya çıkarttı. Aspirin ve Paracetemol gibi yaygın biçimde kullanılan ağrı kesici ilaçlar, ana karnındaki bebeklerin beynini etkiliyor ve doğup büyüdükten sonra erkek cinsel dürtülerini zayıflatıyor. İlaçların, erkek farelerin beynini etkileyip, erkeklik hormonu testosteronun işlevini aksattığı belirlendi.
    Düşüğü Önlemek İçin Veriliyor
    Erkek farelerin, annelerinin hamilelik döneminde aldığı bu tür ilaçlar yüzünden seks ihtiyacı duymadığı tebpit edildi. Araştırmada, bu ilaçların insanları nasıl etkileyebileceğine dair sorular ortaya atılıyor. Aspirin, düşükleri veya kanın pıhtılaşmasını önlemek için hastalara verilebiliyor. Fareler üzerinde incelenen diğer ilaçlar da hamile kadınlara erken doğumu önlemek için verilen ilaçlardan. Araştırmacılar, insan beyninin nasıl geliştiğinin henüz tam olarak bilinmediğini vurguluyor. Kesin hükme varmak için daha çok çalışma yapmak gerektiğini belirtiliyor.

Ben Anca GüLdüm :)

|
    |

• Yüzbaşı
    930 Mesaj
    türkleri tanımıyorlar! değil agrı kesici zehir içsek gücümüzden bir sey eksilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bart simpson -- 21 Aralık 2004, 13:18:48 >
    |
    |
    yaw farenin cinsel istediğinin azaldığını nasıl anlıyorlar merak ediyorum. Her halde fareyi 2 hafta bir odaya kapatıp yanına minili dekolteli bir dişi fare gönderip deniyorlardır.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: bart simpson

türkleri tanımıyorlar! değil agrı kesici zehir içsek gücümüzden bir sey eksilmez

|
    |
    |
    |
    DEMEKKI BENI PEK EKILEMEMIS. HATTA YARAMIŞ...

|
    |
    bende bu asprinler afrodizyakmıd diye merak ediyordum.ama tam tersiymiş.iyikide öyle olmuş.yoksa havada karada uçan duran herşey kaçardı bizlerden :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.