Şimdi Ara

Bu günden sonra C55 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu sadece GPRS , Polifoni , Java Desteği için alıyorum . Yani normal bir telefon istiyorum ne kamera ne de 65000 renkli ekran . Ama merak ettiğim telefon biraz eskidi sayılır ama sonuçta alınabilir mi ?

• walla ben almayı düşünüyorum. telefonu alıpta soruna rastlayan görmedim sağlam bi telefon.
    baya bi arkadaş kullanıyo.
  • al tabi, renkli ekran gerekmiyosa.. çok da ekonomik!! :)
  • Yalnız menüler bana çok büyük geliyor kullanılan font yanıılıyor muyum ? Telefonda bir yavaşlık var mı ? ( Bknz . T serisi ericsson ) Polifonik sesler güzel mi ?
  • ericsson un T serisini salla. çoğu sorunlu o telefonların. siemens sağlamdır iyi kaliteli markadır. ayrıca çok ekonomik. fiyat performans oranı çok yüksek.
  • Fontlar büyük değil mi ? Biraz değişmiyor değil mi . Yani Menüler fln ?
  • ben 2 gün önce aldım. Nokia 7110 vardı. Matrix çıtığından beri (99) kullanıyordum artık yeter dedim ve aldım. memnunum ve öneririm
  • java uygulamaları yüklenebiliyo ama "işletim sistemi" yüklenebiliyo mu bilemem oraasını.. fontlarla ilgili bi ayara rastlayamadım. telefonda bir yavaşlık olduunu da düşünmüyorum. sadece büyük boyuttaki oyunlara girerken biraz (10-20 sn.) beklemek gerekiyor :)
  • Yani al diyorsunuz
  • Peki o fiyata önerceğiniz başka telefon var mı ? Yok
    Philips'ler var onlarda teknik destek falan derken ölürüm . Alanya'da oturuyorum . LG'de aynı .
    Samsung , Nokia , Sony-E , Siemens 'den birini alcam .
    Samsung , Nokia , Sony 'yi sallasam

S55 mi C55 arada kaldım
    Biri ucuz ama diğeride güzel telefon Ama fotoğraf çekip ne yaçam değil mi En iyisi c55

• kardeşim c 55 e yönelme tavsiye olarak. Bu gerek ericsson gerek siemens gerek motorola yavaş telefon. nedeni ram i düşük. yani 3310 bile hız bakımından bunlardan 10 kat iyi. renkli ekran "NOKIA " telefonlara yönel. bi tavsiye ok. nokia dan şaşma..Ha renkli ekran olmadı. Renksiz "NOKIA " al. 8310/6510 vs. ha java poli de istiyosan sana min. önerecbileceğim nokia 3510i. biraz daha paran çıkarsa 7210..en iyisi ise nokia 7250i ve 3650.
  • Alacağım en son telefon Nokia ve türleridir .
    Genede alacağın için saol . Bilinçli bir kullanıyım ve hangi telefonun ne olduğunu neyseki biliyorum . 7250'den tut , 3650 , 7650 , 'den 5110 , 6110 , 7100'a kadar Nokia'nın çoğu telefonun gördüm ve fark neydi söyleyim . Renk , Zil , Görünüş . Bu kadar .
  • C55 Alıyorum yarın ama beni bilgilendirirseniz memnun olurum yani telefonda yapçağım ayarlar nedir . Yazılım No'sunu neyle öğrenirim ( Yaklaşık 1 Hafta sonra usb kablo alacağım ) . Turkcell GPRS ayarları , bulabilceğim logolar , melodiler var mı ?

Birde midi dosyaları telefona nasıl kaydetçem ? Yani direkt midi olarak yoksa bi converter var mı ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ...
  • Arkadaş aldığın gibi içine bak Made in Germany yazsın. Taiwan yazarsa alma. Ok.
  • usb kabloyu orjinal al.
    yan sanayi alma sakın.
  • Germany ?
    Taiwan farklar nedir ?
  • Çoğu telefonlar hem kendi ülkelerinde hemde Taiwan'da üretiliyorlar. Taiwanda üretilen telefonların sorun çıkartma oranı daha fazla. Mesela T65 ve T200'ler ilk çıktıklarında çok sorun çıkartıyorlardı. Menülerde donma,kilitlenme gibi. Bunlar Taiwan üretimiydi. Sakın Taiwanda üretilenlerden alma.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by i3attery</i>
    <br />Germany ?
    Taiwan farklar nedir ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Taiwan malı olan bildiğim kadarıyla yan sanayi ürünlerinden siemens adına üretim yapıyolar ama orjinal pil almanı tavsiye ederim çünkü pil ömrü için önemlidir...

telefon içinse bence hemen al derim fiyat açısından çok iyi bi tel. ayrıca melodileri mükemmel kayıtlar yapabilme özelliği var geçenler mp3 den kayıt yaptım melodi olarak çok güzel oldu...yüksek kaliteli bir mp3 den çekim olduğunda çok iyi ses veriyo...özellik 320 bit rate sahip olursa :)

sonuç olarak teli almanı tavsiye ederim...

• O zaman dikkat etçeğim başka bir şey yok .
    Sizce C55 alarak iyi mi yapıyorum yani geçen sene çıktı ?
    Başka bir tavsiyeniz var mı .

Bu son sorumdu
  • c55 kullanıyorum menüler kesinlikle yavaş diil
    midileri direk erişim programıyla c55 in içine yolluyorsun convert falan yok
    logo melodi yüklemek çok basit
    turkcell ve aria gprs ayarları hazır geliyor
    işletim sistemi yüklenebilir sanırım
    menüde yazıtipi boyutu değiştirilebiliyor birincisi liste halinde menüler ikincisi nokia tipi menüler oluyor
    büyük oyunları açarken kasılıyo alet
    rami düşük sanırım orası bir darboğaz
    ama genede c55 için yazılmış bir yığın prog bilmemne var yani siemensdekilerin rami nokiadaki kadar belirleyici ve kısıtlayıcı diil
    nokiaların fiat/performans çook düşük
    renkli ekran, fazladan ram mms bluetooth;(emin diilim) kızılötesi istiyorsan s55 al ben olsam şimdi s55 alırdım
    geleceğe yatırım amacıyla s55 alabilirsin ama ben telefonumdan memnunum
    s55 alırsan bluetoothla (varsa tabi) bilgisayarına ucuz bi bluetooth kartla kablo parasından kurtarabilirsin kendini
    sl55 in özelliklerini bilmiyorum ama m55 alma
    m55in karizmasından başka bir şeyi yok fiyat kazık özellikleri s55den az
    sanırım sl55 de m55vari birşeydir

önerim 1-2 yıl içinde deiştiriceksen c55
    uzun süre kullanmak istiyorsan s55

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.