Şimdi Ara

Bu Grafikler gerçek mi şaka mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar PS3 almayı planlıyorum sadece şu GT5 için. Grafikleri görünce ne olduğumu şaşırdım fakat bu bir şakadan ibaret mi yoksa gerçek mi anlayamadım.
    Oyun esnasında da görüntüler bu kadar fevkalade mi, akıyor mu, lag oluyor mu, 3D Açınca Performansı etkiliyor mu? Nedir bu grafik muamması lütfen yardımcı olur musunuz?

http://www.gtplanet.net/66-stunning-gran-turismo-5-screenshots-18-megapixels/autodromo-nazionale-monza_maserati_granturismo-s/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanaysel -- 29 Ağustos 2011; 1:24:55 >

• Şehir yollarında grafikler gerçeğe yakın ve temiz.Lag olmuyor
  • Bir çoğu replay moduf oto modu, replay modunda oyunun hakkını vermek gerekir güzel, oyun içinde bekleme böyle şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 29 Ağustos 2011; 20:59:27 >
  • Tum forumca sana saka yaptik, simdi gulebiliriz.
  • gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

Tum forumca sana saka yaptik, simdi gulebiliriz.

Bu kadar samimi ve içten cevap için minnettar oldum, çok açıklayıcı oldu cevabınız... teşekkür ederim
  • oyun ps3 teki full hd grafik olan 3-5 oyundan biri. ancak oyunda tv ayarları çok önemli ayrıca tv boyutu. öyle mağazadaki gibi olmuyor. evde detaylar gözüne çarpıyor. eksikleri görüyorsun. ancak yinede en iyi grafikli oyun diyebilirim.

3D yi açınca oyun topu havaya dikiyor. 3D tv alacaktım vazgeçtim. çünkü grafikler 800x600 gibi oluyor. ama 3D gerçekten çalışıyor ve iş görüyor. sinemadakinden daha iyi. ancak grafikler duke nukeme yakın. arabaların içten görünümleri mükemmel her detayı yapmışlar. ben bazen hiç ekrana bakmıyorum arabanın göstergelerine göre hareket ediyorum o kadar iyi detaylar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.