Şimdi Ara

BU GİDİŞLE EN BÜYÜK CENG PATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bune önüne gelen PC ceng yazıyor 2019 da 100 k olan bölüm 2020 de 70 le almış her sene her ünide 25-30 k ileri atıyor bu saçmalık nedir arkadaşlar abartmadiniz mı sanki biraz ? Yaklaşık yılda matematik bölümü ekstra yazılım bölümleriyle 25-30 bin mezun veriyor . Tehlikenin farkında mısınız ? İnşaatı makineyi mumla arıcaz böyle devam ederse...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Pc mühendisliği 100-200 yıl daha patlamaz. Sektörde sağlam yazılımcıya çok ihtiyaç var. 10-15k maaş veriyorlar yazılımcı bulamıyorlar. Ama siz sırf ceng diye gider ilgisiz şekilde ünide yatarsanız iş bile zor bulursunuz. Ceng işi tamamen kişinin kendisini geliştirmesine bağlı neredeyse
  • Up

• Net bir şey diyemiyorum ama bence 6 sene sonra ortalık işsiz bilgisayar mühendisi kaynayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 milyon yazılımcı hedefimize doğru ilerliyoruz

• 2 diamonds 7 spades kullanıcısına yanıt
    Bu boş iş onları izledim udemy izledim diyen kendine yazılımcı demesin 4 4.5 dandik yerde iş bulur anca yazılımcı kavramı çok farklı . Ama gerçekten Hindistan diyorlar ya hani hindistan gibi olup 20 TL'ye web sitesi yaparız 5 yıla zaten eskiden 1500 e 3000 e yapılan siteleri şuan 300 TL oldu para bile değil

• 300 TL'ye 2 3 gün +12 saat uğraşıyorsunuz spesifik bakan yok olaya açık var diyorlar evet açık çok ama mezun çok riskli 2 yıllıkları saymadan 25-30 k dedim bunun endustisi elektrigi matematiği fiziği 2 yıllık bölümleri istatistik tonla ek yerden kayan insan var yaklaşık totalde rahatlıkla 40-45 bin bulur çok kötü su durum

• Çok dar düşünüyorsunuz. Bundan 10 yıl sonra ofis kavramı yavaş yavaş kırılacak. Amerika'daki adam daha Ucuz diye tr deki adamı çalıştıracak mesela uzaktan.

• Sıralamaların yükselmesi liseliler dışında kimsenin umurunda değil.

• boş avuntu,ben olaya şöyle bakıyorum,henüz elektrikli arabalar bile hayatımıza tam olarak girmedi burdan pay biç ki elektrikli daha neler neler yapılacak,elektriğin henüz %15lik kısmını kavradık belki de,pc de ise %1 falandır,,inşaat ise bitti artık yapılacak yeni bir şey yok

• Sıralama yükselmesiyle işsizlik arasındaki bağlantıyı açıklayabilene 100 lira

Kontenjan diye bir şey var.

• 5 yıl sonra ceng mezunları:

Deep Turkish Web Replikleriyoutube
    Deep Turkish web repliklerinden birisi.
    https://www.youtube.com/watch?v=xwQ7lif_W0A
  • Bence asıl patlama bu sene ybs bölümünde olacak.Marmara YBS'yi lütfen izleyin

• İster 100kdan ister 1kdan alsın kontenjan belli

• Gençler benim asıl anlamadığım konu bu kadar kontenjana bu kadar hocayı nasıl buluyorlar.

Belli ki dandik üniversite çok.

• Pcden sonrasını okumadim

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Hocam sen diş mi istiyordun?

• Pc mühendisliği 100-200 yıl daha patlamaz. Sektörde sağlam yazılımcıya çok ihtiyaç var. 10-15k maaş veriyorlar yazılımcı bulamıyorlar. Ama siz sırf ceng diye gider ilgisiz şekilde ünide yatarsanız iş bile zor bulursunuz. Ceng işi tamamen kişinin kendisini geliştirmesine bağlı neredeyse

• :D ceng ile ilgili ceng mezunu olarak konu açanlardan biriyim çok abartılıyor sanıldığı gibi değil şeklinde diye ama işsiz ceng mezunu çok olacak diye düşünmekte saçmalık yani. Yazılım bambaşka bir sektör şu an dünyada

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

Arkadaşa katılıyorum yani ceng in olayı şu öyle dinamik bir bölüm ki, sürekli değişen şeyler öğrenmen gereken şeyler var. Bilgisayarda takılmayı seviyorum diye giden asosyal insanların inanılmaz patlayacağı bi bölüm sadece . Yoksa bitecek olan bir bölüm değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.