Şimdi Ara

Bu getz alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-brc-lpg-li-otomatik-vites-getz-temiz-sorunsuz-160344720/detay

ilk araba alışım olucak sizce bu araç alınır mı satıcının yazdığını bilgiler ışında en azında kayıtları var dır diye düşünüyorum diğer araçlar gibi hiçbir kaydı olmayıp km oynanmış tramerde kaydı olmayan bir araç değildir aracın tramer de 3 kazası var 3534tl 1106tl hepsi çarpma diyor siz ne düşünürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoeRYAN -- 23 Nisan 2014; 12:50:35 >

• Linki düzeltirsen yardımı olabiliriz. Link çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Linki düzeltirsen yardımı olabiliriz. Link çalışmıyor
    düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoeRYAN -- 23 Nisan 2014; 13:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeRYAN

düzelttim

Alıntıları Göster
    arac inanilmaz pahali! 2008 model dizel servis bakimli ve hasarsiz olanini 19.000'e aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasaygili

arac inanilmaz pahali! 2008 model dizel servis bakimli ve hasarsiz olanini 19.000'e aldim.

Alıntıları Göster
    araç aşırı pahalı 2012 model yeni kasa i 20 aracım var satarsam (ki düşünüyorum) 26 27 bandında gider, kıyaslama ypaıyorum imkanı yok o getz alınmaz
  • 20 bin e getz pahalı hocam ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

20 bin e getz pahalı hocam ya.
    bana araç önerin beyler araba almak ne zor şeymiş!!
  • o arabaya o parayı vermeyin lutfen. 2007 yılında teyzemler 21 bin liraya 1.4 97 hp olanını aldilar.ustelik sifir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

o arabaya o parayı vermeyin lutfen. 2007 yılında teyzemler 21 bin liraya 1.4 97 hp olanını aldilar.ustelik sifir
    Pahalı hocam fiyatı düşürmeye çalışın ya da başka araba bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renault Sport

Pahalı hocam fiyatı düşürmeye çalışın ya da başka araba bakın.

Alıntıları Göster
    o fiyata 1.4 dohc olanı alırsınız ve 1.3ten az yakar. o motor deli gibi benzin içiyor. Ayrıca teneke hyundai'ye o kadar para verilmez.
  • Pahalı, o fiyata makyajlı dizel düşük km'lileri bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Pahalı, o fiyata makyajlı dizel düşük km'lileri bulunabilir.
    herkes yazmış o fiyata getz değil fiesta alınır hemde dizelinde
    20lere çıktıkan sonra getz almak mantıksız
  • Arac onermisniz 20 bine kdr
  • quote:

Arac onermisniz 20 bine kdr
    2-3 parca boyalı da olsa 2007 1.3 dizel punto bak paranız boşa gitmesin. Taksilerde 700 bin km yapmış aynı motordan görüyorum sürekli. 100-150 bin km arasındakilerin motorunda sorun yoksa alın rahat rahat binin. En azından ekonomik olduğundan gönül rahatlıyla her yere gidersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

2-3 parca boyalı da olsa 2007 1.3 dizel punto bak paranız boşa gitmesin. Taksilerde 700 bin km yapmış aynı motordan görüyorum sürekli. 100-150 bin km arasındakilerin motorunda sorun yoksa alın rahat rahat binin. En azından ekonomik olduğundan gönül rahatlıyla her yere gidersiniz.

Alıntıları Göster
    o paraya dizel punto 1.3 75 bg aldım. 2006 model boyasız ve kazasız 98 binde. o arabanın direksiyonu vites topuzuda altın degil.

o araba cok pahalı. dizel 1.3 active puntolara bakabilirsin. 2006 2007 bulursun.

• Yahu hangi akla hizmetle bu fiyati yazmis.2007 model 1.4 benzinli olanını 17 bine vermiştik. Mis gibi arabaydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Yahu hangi akla hizmetle bu fiyati yazmis.2007 model 1.4 benzinli olanını 17 bine vermiştik. Mis gibi arabaydi.
    Puntolara bakın. Örnek olarak:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2006-punto-1.3-multijet-ozel-uretim-sifir-kadar-yeni-161853458/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-dizel-masrafsiz-cok-bakimli-punta-162068138/detay

• 8 ay önce 23500 TL 9000 km de beyaz renk 2009 1.4 dohc model satmıştım 650 tl lik hasar kaydı vardı şu anda satmamış olsam 27000 den aşağı istemezdim sanırım, çünkü almak istediğim araç 5000 6000 tl üstüne koydu, sattığıma bin pişmanım. Bu arada o paraya şunu alırısın bunu alırsın diyenlerden mutlaka örnek ilan göstermelerini isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 23 Nisan 2014; 21:44:12 >
  • Bana getz lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoeRYAN -- 25 Nisan 2014; 21:49:33 >
  • quote:

Bana getz lazim
    1.4 doch 2006 lpg 85.000 de 18.750 yazmış 16.500 alınır mı fikirleriniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.