Şimdi Ara

Bu Geceki Hovardalık Maceram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedim bu gece eğlence yerleri dolu olur, bir bara gidip iki kadeh bişi yuvarlayım. Neyse ben bara oturmuş ikinci kadehimi içerken gelip tek başına bir kadın yanımdaki tabureye oturdu. Sonra sigarasını çıkarıp benden ateş istedi ve baktım acayip bir çekiciliği var ve bana yazıyor. Ona da içki ısmarladım. Sohbet muhabbet acayip. Bir de her türlü sinyali verdi gecenin devamı için. İkinci kadehinin sonuna gelmişti ki bana canının sıcak bişiler içmek istediğini söyledi. Bana gidelim kahve yapayım sana dedi. Ben zaten o ana kadar mest olmuşum. Böbrekleri istese hemen sarıp vericem yani. Ben içmeye geliyorum ve taksiyle dönerim, sarhoş olursam sorun yaşamam diye düşünmüştüm ve arabasız gelmiştim. Kadının arabası varmış ve onunla gidicez. Zaten çıkarken falan hemen koluma girmişti. Böyle bedenini bana çarptıra çarptıra yürüyordu kasten. Arabasına bindik ve uzunca sürdü yol. Sonunda geldik evine. Açtı kapıya beni salona aldı. Oturduk üçlü koltuğa ve bu da yanımda. Şakalaşıyor falan herşey çok yolunda. Bacağını bacağıma yaslıyor arada. Avucumu aldı eline, el falıma bakacağını söylüyor. Bir cilveler falan görüceksiniz.

Derkenn. sokak kapısının açılıp birinin geldiğini duydum. Kadın bana "sevgilim geldi" dedi ve "hayatımm hoş geldinn" diye içeri seslendi. Ben tamamen şoklardayım. Kadın rahat hareketlerle kalktı, kapıya yöneldi ve "gel hayatım bak arkadaşımla tanış, biz de kahve içicektik, sana da yapayım" dedi. Ben suçlu pozisyonda gibi, ne diyeceğimi bilemez şekilde ve her an kalkıcakmış gibi otururken, adam karşıdan kapıdan girdi ve bana yönelip, elini uzatıp "hoş geldiniz ben M. dedi". Ben de hala şokun etkisinde elimi uzatıp kem küm edercesine adımı söyledim. Baktım adam son derece rahat tavır ve hareketler içinde ve son derece sakin duruyor. Pİyasa durgunmuş, işleri yürümüyormuş vs, birkaç cümle futbol falan konuşup duruyor. Kadın geldi, tepside kahvelerimizi verdi. "Kocacım K. bey geldi akşam seni sordu yine, bu gece nöbetçiymiş, şimdi dükkandadır. gibi bişey dedi. "Kocacım" dediğini duyunca ben gözlerimi şaşkınlıktan iyice açıp, tekrar suçlu psikolojisine büründüm. Adam az önceki bahsettiği piyasadaki durgunluk ve parasızlık konusuna hazır örnek bulmuş gibi "adam kirayı bekliyor" deyip, kadına dönüp "200 lira eksik, madem bu gece nöbetçiymiş sende varsa ver de götürüp vereyim parasını" dedi. Kadın "bende hiç yok maalesef" dedi. Adam bana dönüp "sizde var mı 200 tl" dedi. Ben zaten suçlu psikolojisindeyim. Adamın kirasını ödemeye çalıştığı evinde az önce karısıyla dizdize oturuyordum. Adam da baştan beri öyle iyi niyetli ki asla "yok" diyemezsin. Çıkardım cüzdanı ve üç tane yüzlüğün içinden iki tanesini hemen çıkarıp uzattım. Adam teşekkür etti alıp, "aşkım ben gidiyorum, siz keyfinize bakın" deyip, bana da gayet kibarca "iyi geceler, çok teşekkür tekrar" deyip gitti.

Ben şimdik şaşkın bir şekilde duruyorum oturduğum yerde ve kadın geldi yeniden bana yapışık şekilde oturdu. Böyle anlatılamaz, tarif edilemez, garip bir heyecan oluştu bende. Adam resmen "keyfinize bakın" diyerek gitti. Kafamda düşünüyorum gerçek kocası mıdır, nasıl bir iştir falan. Bir taraftan da para da vermişim sanki bişeylere hak kazanmışım. E adam onay verir gibi gitmiş. Kadın dibimde ve o an o pozisyon artık soru sorma yeri ve zamanı değil. Yalnız belirgin bir şey var ki o an olayların kontrolü kesinlikle bende değil. Kadın böyle çok memnun eder şekilde benimle iligili ve ama hala giyiniğiz. Bir uzaklaşıp bir yakınlaşıyor gibi davranıyor kadın. Ben acayip bir heyecan duyumsuyorum ve kalbim küt küt atıyor. Böyle bir 5-10 dk gibi zaman geçti ve yeniden kapının açıldığını duyarak yine çakıldım kaldım. Bu defa kadın yerinden de kıpırdamıyor. Diğer yanımda zaten üçlü koltuğun koltuğun kolçağı var. popomu az bişey uzaklaştırabildim kadından. Kadın "hoş geldin kocacım ne oldu?" diyor adama ama bir taraftan dibimde oturuyor. Yine napıcağımı şaşırmış durumdayım ve adam gelip dedi ki "arabada benzin var mı, babam rahatsızlanmış" kadın "aa nesi varmış, arabanın deposu dipte, yok benzin içinde" dedi. Adam bana döndü bu defa "100 liran var mı, arabaya benzin koyup babamın yanına gitmem lazım" dedi. Hemen elimi yine cüzdanıma attım ve 100 lüğü çıkarıp uzattım. Bu defa adam, sen de gel hadi" dedi kadına. Ben de ayaklandım. Aşağı indik, adam bana "seni hemen şuradaki taksi durağına bıraksak, sen kendin gidebilecek misin" dedi. Cüzdanımda hala 60 lira vardı ve "tabii ben giderim" dedim. Sabaha karşı şu saatlerde şimdi evdeyim ve gelişmeleri sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyorum. Yorumları merak ediyorum.

• özet yok mu
  • bu forumda bunu gerçek sanacak sazan çok maalesef
  • OKUYUN ama

csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel CSB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melancholy861 -- 16 Mart 2013; 6:15:41 >
  • okudum pişman değilim
  • Hovardalık bunun neresinde

• Adamın mafyayada borcu filan olsun dizi kıvamında CSB olur yeni partı bekliyoruz böyle bitirme

• Olmuş olmuş iyisin gene hadi :D

• Fena tırtıklamışlar ama ağır csb gibi duruyor.
  • adam taksici de belirip 60 lirayıda alacak sandım.
  •  Bu Geceki Hovardalık Maceram
  • okudum pişman değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmus ya yasanmiycak olay degil tabi de konuyu acan kisinin yasamadigina eminim

• Güzel CSB okuyun devamını getirebilirsen süper olur hocam
  • [simage]i.imgur.com/gAUZo.gif[/simage]
    [simage]i.imgur.com/gAUZo.gif[/simage]

• 10 numara csb yazmissin helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kangalf

adam taksici de belirip 60 lirayıda alacak sandım.

• Şuraya bi mesaj atimde pc ye geçince okurum

• quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

Yil olmus 2013
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.