Şimdi Ara

Bu gecede benim için utanın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıza seni seviyiyorum yazdım ve ne cevap verdi nede görüldü yaptı iplemedi. Ama bu dünyanın yarınıda var. Bi 9 10 sene sonra kafasını cok duvarlara vuracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Görüldü yapmış aw karısı. Gün gelir devran döner ama. Zamani gelince kafasını çok duvarlara vuracak

• Çok şükür...

• Üzülme sevimli insan elinle pilav ye rahatlarsın için açılır
  • Kardeşim liseliysen sıkıntı yok olur böyle çocukluk şeyleri akıllanırsın ama daha büyüksen eğer sıkıntı çok büyük

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    10 sene sonra görücem ben onu

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Yaş 18. 19 a gireceğim bu ay. Bu sene köpek gibi üniversite sinavına hazırlaniyorum. O ise arladaslariyla her gün disarida gezip gununu gun ediyor. İlerde görücem ben onu ama

• Muhtemelen kıza hiçbir yakınlığın olmadan seni seviyorum dedin.Bi kahve içmişliğin bile yok.Öyle olmaz bu işler.Kızın iplememesi normal.Önce dışarda bi kahve içer sohbet edersin.Hoşlandığını tavırlarınla belli edersin.Ondan da karşılık görürsen belli bi zaman sonra ona göre böyle laflar edersin.Biz de yaptık zamanında bu tarz hataları.Daha da beterlerini yaptık hatta.Kızla hiç konuşmadan takip etmeler vs .
  • Bi kız bana seviyiyorum yazsa engel atarım lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Kızı 4 yıldır taniyorum hocam ama bu sene dha yeni söyledim onu sevdiğimi. Bu hayatın güzel bir yönü var ama. Ne yaparsan karsıliğinda onu veriyor.

• o şimdi arkadaşlarına anlatmıştır bunu. Sen acayip rezil oldun olm Yarın dalga geçilmeye hazır ol. Özellikle kızlar tarafından. Bence okulu değiştir
  • Erkek adamın erkek sevgilisi olur hocam

• No ss no güven

• Mezunum. Anlatıp anlatmaması umrumda değil çünkü baska insanların benim hakkinda ne düşündüğü zerre umrumda değil. Bu dünyanın yarınida var. O gününü gün etmeye devam etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ArapŞeyhi

Kızı 4 yıldır taniyorum hocam ama bu sene dha yeni söyledim onu sevdiğimi. Bu hayatın güzel bir yönü var ama. Ne yaparsan karsıliğinda onu veriyor.

Evet ne yaparsan karsılıgını alırsın.Kızı elde edebılmek ıcın hıcbırsey yapmamıssın.Karsılıgında da hıcbırsey alamayacaksın.Bos bır senı sevıyorum lafının hıcbır anlamı yok.Aksıne herseyı berbat edebılır.
  • ArapŞeyhi kullanıcısına yanıt
    Oo erkeeeek

• sanal ortamdan olucak iş mi bunlar kardeşim ya gördükçe ben üzülüyorum vallaha eğer tek gecelikse tamam da böyle seni seviyorum felan burdan olmuyor yani alıcaksın karşına bir kafede vs olabilir duygularını güzelce tercüman ediceksin en son finalde ellerini kendine çekip gözlerinin içine içine bakıcaksın deliceksin orayı böyle sonra yapıştırıcaksın anahtar cümleyi olursa olur zaten kızın pek ilgisi yoksa en başından farkına varıp bir yere felan çağırmaman lazım orası da sana kalmış , neyse ittir et

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    2 hafta önce kafeye çağırıp yine soylemistim

• Her hoşlandığınız kız sizi sevmek zorunda diye bir kaide mi var? niye beklediğin tepkiyi alamayınca küfür ediyorsun ki?
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap vermemesine sinirlendim. Bu saatden sonra naparsa yapsın zaten umrumda degil ben sınavına odaklandım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.