Şimdi Ara

Bu Gece Korku Gecesi Olsun (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
25
Favori
14.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • direk 4. sayfaya geçenler olabilir burayada ekleyelim o video'yu

Video'yu 3:40'dan itibaren sesli olarak izleyin.

• Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

direk 4. sayfaya geçenler olabilir burayada ekleyelim o video'yu

Video'yu 3:40'dan itibaren sesli olarak izleyin.

Dayı bu arada senin amaç neydi ?

• Bu saatte korkunç video açmak mı?.Ben aptal değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bu saatte korkunç video açmak mı?.Ben aptal değilim.

Bence denemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

quote:

Orijinalden alıntı: komanlas

quote:

squidward ın intiharını kaç kişi biliyor?

sonuna kadar okuyup, o videoyu youtube dan bulup izledikten sonra gönül rahatlığı ile gidip uyuyabilecek bir babayiğit tanımıyorum.

ingilizceniz iyiyse okuyun sonuna kadar.

http://inuscreepystuff.blogspot.com/2010/08/squidwards-suicide.html

Anlatsana ilgimi çekti ama birşey bulamadım ve anlamadım da , süngerbob da ki karakter bu ama o resim çok tuhafıma gitti ilginç. İngilizce'mde berbattır.

özet geçmem gerekirse, birisi montaj esnasında bazı imgeler ve sesler yerleştirmiş videoya ama bunu yapan birisi değil, çünkü montajı izleyenler zaten montaj ekibi ve yönetmen, adamlar kendi yapmadıkları birşeyi izlemişler anlayacağın. ilk izlediklerinde fark etmişler, izleyen herkes şoka girmiş,video esnasında gördükleri görüntüler çizgi filmden daha çok gerçeği andırıyormuş(kan vs) ve duyulan sesler bi garipmiş. ama ikinci izlediklerinde düzgün bir şekilde görmüşler. videoda sürekli intihar et diye subliminal mesajlar verilmiş. o bölüm yönetmenin emri ile gösterimden çıkarılmış. ama montajın kendisi internete sızmış.

hatta video da budur:

not: 18 hatta 21 yaşından küçükseniz izlenemizi tavsiye etmem. sesi orta düzey açın. zooken değildir korkmayın. ama etkisinde kalırsanız mesuliyet kabul etmem.

Sonra bakarım

• rezv.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bu saatte korkunç video açmak mı?.Ben aptal değilim.

Bence denemelisin

Kalsın hocam aman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS-Obergruppenführer -- 15 Nisan 2012; 2:51:51 >
  • reserved. Bakarım ben buraya
  • Korkmak isteyene pm atıyım dinleyin bi kaöç gün uymayın
  • Herkes kaçmış konudan
  • quote:

quote:

quote:

squidward ın intiharını kaç kişi biliyor?

sonuna kadar okuyup, o videoyu youtube dan bulup izledikten sonra gönül rahatlığı ile gidip uyuyabilecek bir babayiğit tanımıyorum.

ingilizceniz iyiyse okuyun sonuna kadar.

http://inuscreepystuff.blogspot.com/2010/08/squidwards-suicide.html

Anlatsana ilgimi çekti ama birşey bulamadım ve anlamadım da , süngerbob da ki karakter bu ama o resim çok tuhafıma gitti ilginç. İngilizce'mde berbattır.

özet geçmem gerekirse, birisi montaj esnasında bazı imgeler ve sesler yerleştirmiş videoya ama bunu yapan birisi değil, çünkü montajı izleyenler zaten montaj ekibi ve yönetmen, adamlar kendi yapmadıkları birşeyi izlemişler anlayacağın. ilk izlediklerinde fark etmişler, izleyen herkes şoka girmiş,video esnasında gördükleri görüntüler çizgi filmden daha çok gerçeği andırıyormuş(kan vs) ve duyulan sesler bi garipmiş. ama ikinci izlediklerinde düzgün bir şekilde görmüşler. videoda sürekli intihar et diye subliminal mesajlar verilmiş. o bölüm yönetmenin emri ile gösterimden çıkarılmış. ama montajın kendisi internete sızmış.

hatta video da budur:

not: 18 hatta 21 yaşından küçükseniz izlenemizi tavsiye etmem. sesi orta düzey açın. zooken değildir korkmayın. ama etkisinde kalırsanız mesuliyet kabul etmem.

İyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lan baktım hepsine şuan boku yedim battaniye falan aldım üzerime çok korkuyorum :( bu videolar ne ayak beyler ?
  • şimdi Idoserlerı koyacağım konu kapancek isteyen varsa son kez söylüyorum yatacağım pmden atarım
  • izledim videoyu hiç bişey de hissetmedim
  • videoya bakicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_@_S

şimdi Idoserlerı koyacağım konu kapancek isteyen varsa son kez söylüyorum yatacağım pmden atarım

pm at yada konuya koy
  • açın videoyu izleyin ya. hiç şüphe etmeden açtım izledim bi sorun yok. Çocuk değilsiniz ya 2 kan görünce ağlayan adam sesi duyunca intihar edeceksiniz. Gayet normal bi video. Bunun daha fenasını çekebilirim istersem.
  • beyler ilk videoda sorun yoktu ancak şu video 8. dakikadan sonra gerçekten inanılmaz sinir bozucu. Kendimi bi garip hissediyorum ve beynim allak pullak oldu. Yüzüm asıldı. Gece kesinlikle ama kesinlikle izlemeyin. 8:40 dan sonra inanılmaz can sıkıcı bir hal alıyor!!!

edit: şerefsizim ellerim titriyor. dalga geçiyosam Allah belamı versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 15 Nisan 2012; 10:30:56 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.