Şimdi Ara

Bu Futbolu Bize İzleten

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başta Şenol güneş olmak üzere tüm Beşiktaşlı futbolcuları tebrik ediyorum.

Daha Vodafone arena yok , o da bittiğinde bu takımı düşünemiyorum.

Şampiyon olur olmaz(izin verirler-vermezler) bilemem.

Fakat maçlarınızı izlerken büyük keyif alıyorum.

Maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederiz, görevimiz

İnşallah sonunu da iyi getirebiliriz tabii önemli olan o
  • + olarak bizim başkanın da takım kurmayı öğreneceği , bu işlerin parayla olmayacağını anlayacağı günü iple çekiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Rica ederiz, görevimiz

İnşallah sonunu da iyi getirebiliriz tabii önemli olan o

Eğer Şenol güneş olmasaydı bir ihtimal sonu ile ilgili şüpheler olabilirdi..

Ama lig tecrübesi bu seviyede olan , ilk defa böyle bir taraftara sahip olan bir Hoca ile sonunuda getireceksiniz gibime geliyor.

• İşte böyle objektif Fenerli Galatasaraylı dostlarda var çok az da olsa. Bu futbola hepimizin teşekkür etmesi gerek, 2 saatimiz dolu dolu zevkle geçti. Şampiyonluk için çok çok erken bence konuşulması bile yanlış ancak Vodafone Arena + Veli + Tolgay + Sol bek olursa harika olacak.
  • Artık sonunu bu sene getirdik getirdik. Şartlar bu sene olgunlaştı. Olursa bu sene, bu oyunla ve Şenol hocayla olacak şampiyonluk. Son haftalarda şampiyonlukta kıyasıya bir mücadele olunca yarıştan kopuyoruz. O yüzden olabildiğince erken ligi koparmamız lazım bizim. Şu Kasımpaşa-Lokomotif-Bursa periyodunu minimum kayıpla atlatırsak derin bir oh çekicem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Artık sonunu bu sene getirdik getirdik. Şartlar bu sene olgunlaştı. Olursa bu sene, bu oyunla ve Şenol hocayla olacak şampiyonluk. Son haftalarda şampiyonlukta kıyasıya bir mücadele olunca yarıştan kopuyoruz. O yüzden olabildiğince erken ligi koparmamız lazım bizim. Şu Kasımpaşa-Lokomotif-Bursa periyodunu minimum kayıpla atlatırsak derin bir oh çekicem.

Çok erken tabii..

Ama kendi takimima bakiyorum , umut yok.
    GS ye bakiyorum umut yok..

Tek rakibiniz kendinizsiniz bu yil , Vodafone arena baski kurarmi ustunde futbolcularin bilinmez.

Ama egerki baski yerine , rahatlatirsa bu yil icin %85 ihtimalle sampiyonsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fizan

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Artık sonunu bu sene getirdik getirdik. Şartlar bu sene olgunlaştı. Olursa bu sene, bu oyunla ve Şenol hocayla olacak şampiyonluk. Son haftalarda şampiyonlukta kıyasıya bir mücadele olunca yarıştan kopuyoruz. O yüzden olabildiğince erken ligi koparmamız lazım bizim. Şu Kasımpaşa-Lokomotif-Bursa periyodunu minimum kayıpla atlatırsak derin bir oh çekicem.

Çok erken tabii..

Ama kendi takimima bakiyorum , umut yok.
    GS ye bakiyorum umut yok..

Tek rakibiniz kendinizsiniz bu yil , Vodafone arena baski kurarmi ustunde futbolcularin bilinmez.

Ama egerki baski yerine , rahatlatirsa bu yil icin %85 ihtimalle sampiyonsunuz.

gs de umut var hocam

espri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.