Şimdi Ara

Bu forumun %90ı niye hayattan bezmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi niye herkes mutsuz intihar eşiğinde hiç kız eli tutmamış , hadi geçtim onca insan nasıl bu forumda toplandı biraraya geldi

Resmen yıkık forumu oldu. Dışarda konu dışında takılmaya utanıyorum

Hergün farklı bi ağlama konusu valla üzülürdüm de artık gülesim geliyor yav böyle düşününce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 16 Eylül 2019; 20:39:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar fazla teknoloji olursa olacağı bu işte.Gittikçe insan olmaktan uzaklaşıyoruz.Beyinlerimiz doğal düzene göre yaratılmıştır.Doğada sürekli uyarım yoktur, doğada her şey bir tık uzağınızda değildir, doğada hızlıca sonuca gitmek yoktur.Her şey emek ve sabır ister.Tüm her şey ekranlar üzerinden ayağımıza geliyor.Bilgi mi lazım tıkla.Tatmin mi olmak istiyorsun tıkla.Macera mı arıyorsun tıkla.Buna alışmış, böyle yapılanmış bir beyin gerçek hayatta tutunamaz.Asla mutlu olamaz.Çözüm ise bu kadar teknolojinin olmadığı bir dünya oluşturmak.1950 teknolojisiyle yaşayalım.Bu zıkkım aletler hayatımızda var olduğu müddetçe her şey daha kötüye gidecek.Hem modern olayım hem de sağlıklı olayım diye bir şey olamaz.Modern yaşam zihninizin ve bedeninizin içine ediyor.Dünyayı yönetenler için bu bir silah işlevi görüyor.Hedef ülkelerin gençlerini işe yaramaz et yığınları haline getiriyorlar.Bu gençler dünya üzerinde bir hayaletten öteye gidemez.Sesini çıkaramaz, mücadele edemez.Neyse konuş konuş bitmez.Kısaca her şey daha kötü olacak gibi.
  • gül gül, birgün sen de mutsuz olup üzülecek bir duruma gelirsin
  • Forum ile alakası olduğunu sanmıyorum genel ülkenin durumu bu şekilde

Bunun sebeplerinden bir kaçını Ruhi Çenet son videosunda baya bi anlatmış, göz atmanı tavsiye ederim.

İlgili video :https://www.youtube.com/watch?v=tgBvKd2q1Vo
  • Knka benim derdim kari kiz deglde şehirden sıkıldım ve annemin yaninda olmak istyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrmikda

Forum ile alakası olduğunu sanmıyorum genel ülkenin durumu bu şekilde

Bunun sebeplerinden bir kaçını Ruhi Çenet son videosunda baya bi anlatmış, göz atmanı tavsiye ederim.

İlgili video :https://www.youtube.com/watch?v=tgBvKd2q1Vo
    Bu kadar fazla teknoloji olursa olacağı bu işte.Gittikçe insan olmaktan uzaklaşıyoruz.Beyinlerimiz doğal düzene göre yaratılmıştır.Doğada sürekli uyarım yoktur, doğada her şey bir tık uzağınızda değildir, doğada hızlıca sonuca gitmek yoktur.Her şey emek ve sabır ister.Tüm her şey ekranlar üzerinden ayağımıza geliyor.Bilgi mi lazım tıkla.Tatmin mi olmak istiyorsun tıkla.Macera mı arıyorsun tıkla.Buna alışmış, böyle yapılanmış bir beyin gerçek hayatta tutunamaz.Asla mutlu olamaz.Çözüm ise bu kadar teknolojinin olmadığı bir dünya oluşturmak.1950 teknolojisiyle yaşayalım.Bu zıkkım aletler hayatımızda var olduğu müddetçe her şey daha kötüye gidecek.Hem modern olayım hem de sağlıklı olayım diye bir şey olamaz.Modern yaşam zihninizin ve bedeninizin içine ediyor.Dünyayı yönetenler için bu bir silah işlevi görüyor.Hedef ülkelerin gençlerini işe yaramaz et yığınları haline getiriyorlar.Bu gençler dünya üzerinde bir hayaletten öteye gidemez.Sesini çıkaramaz, mücadele edemez.Neyse konuş konuş bitmez.Kısaca her şey daha kötü olacak gibi.

• Konu dışında takılıp bizden utanıp bize yıkık dedi :( Karma kötüdür.
  • Hayattan bezmemiş olsa burada ne işi olucak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumun amacı o zaten, mutluluk herkesle siz istemeseniz de yakın çevreyle paylaşılır ama acı, dert, ölüm, üzüntü, başarısızlık, intihar gibi olumsuz şeyleri yakın çevre duymak istemez ve belki siz duyulsun istemezsiniz ama hayatta belki hiç karşılaşmayacağınız insanlarla paylaşmak daha kolay ve etkili olabilir! Onun için forum biraz depresif gözüküyor çünkü mutluluk yakın çevreyi daha çok alakadar ediyor. Mesela siz doktor çıktınız mutlu oldunuz sizinle beraber mezun olanlarla daha mutlu bir kalabalık olursunuz ama forumdaki adam kötü bir işte çalışıyordur sizin mutluluğunuzu paylaşır ama eh işte ona göre, çünkü kendi hayatı berbattır ve bir doktor kadar iyi bir para kazanamayacaktır!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyenin arabesk kültürü dolayısıyladır.Kafanızı dışarı çıkarın da bakın millet üzüntüsünü nasıl ifadelere döküyor diye

İstediğin kadar muhalefet,aydın geçin hala özal döneminin çocukları hala vasatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Eylül 2019; 4:5:39 >
  • barda tanıştığım hatunla seksen yeni çıktım

konusu açsa kimse yazmaz o yüzden

yıkık konuları tutuyor

• parası olan adamın burda işi olmaz zaten. geziyordur, bir yerlerde yiyip içiyordur.

az bi parayla kendine iyi kötü bilgisayar alan sonra da derdini bi yerlere yazma ihtiyacı olan ne kadar yalnız adam var ise burda.

forum da sağlıklı birey bulamazsın kardeş.
  • Dün veriler açıklandı gençlerin %25 i işsiz bence daha yüksektir ama resmi rakam işte.
    Gençler işsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Dün veriler açıklandı gençlerin %25 i işsiz bence daha yüksektir ama resmi rakam işte.
    Gençler işsiz...
    ve tembel
  • Bloklamışım. Neyse vardır bir sebebi.

• Dışarda da hayat daha kötü trafikte bir tane muutlu insan göremiyorum herkes gergin sinirli en ufak şeyde küfürler havada uçuyor, birine sert baksan öldürcek dereceye geliyor, sosyal medyada kimse olduğu gibi gözükmediği için herkes iyi resmini atıyo herkesde bi kıyaslama var artık buda insanları mutsuz ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.