Şimdi Ara

Bu forumdan bıktım artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş anladım forumu geliştirmiyorsunuz, bari çalışan şeyleri bozmayın. En çok + alan yorumlar gözükmüyor. Onun yerine daha düsük + almış yorumlar en üstte gözüküyor. Yoruma git zaten fiyasko. Nadiren çalışıyor. Düzeltemiyorsanız bozmayın kardeşim.

neydi bu geliştiricinin niki biri etiketlesin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazdığına ilaveten bozulanlar.

• Gülücükler seri tıklamayla ekleniyordu şimdi her seferinde gülücüğü aç, smileyi seç tıkla.
    • Yeni eklenen mesaj yazma kutucuğuna yazılan yazıların boyutları bit kadar, mobilden zor okunuyor.
    • Bazen bildirim geliyor (Muhtemelen birisi alıntı yapıp daha sonra mesajı sildi) bildirimlerin içinde yeni bildirim yok. Ancak kırımızı rakam hep yerinde. Ancak tümünü okundu yap dersek rakam gidiyor.
    • Şikayet ediyoruz, mesela adam küfür etmiş, şikayet ile ilgilenildi mesajı geliyor ama üye ceza falan almamış. Cezayı ayrıca 3-5 gün sonra veriyorlar. O zaman nasıl ilgilenildi?
    • Şikayet çözümlendi bildirimi geliyor ama kutucuğun içinde çıkmıyor, yine o kırmızı sayıyı silebilmek için şikayetler sekmesini tıklayıp oradan okumamız gerekiyor.

Daha varda şimdilik bunlar aklıma geldi.

Bakalım üyeler daha ne kadar sabredecek. Artık girenlerin çoğu mecburiyetten giriyor, zevk alarak forumda takılan sayısı azaldı iyice.

Ben eski sınırsız banlanlanan üyelerdenim. 2012 de falan neydi forum şimdi ne.

• Sitizın

• Şu yeni mesaj arayüzünü sevmedim

• Neydi bu adamın niki kardeşim çağırın gelsin dertliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

Şu yeni mesaj arayüzünü sevmedim

Aynen çöp. Ben resim ve video linklerimi mini sürümden paylaşıyorum. Mini bunun yanında kral.

• 3-4 sene sonra giren olmaz zaten. Boşuna uğraşmasınlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnstagram açana kadar mecbur burda takılıyorum  

• Güzel noktalara değinmişsin hocam katılıyorum.

• Ben de hayattan bıktım

• @Citizen gel buraya kırmızı şortli. Karıştırdıkça, bozdukça öğrenip daha sonra forumun kalitesini uzay çağına çıkarırsın diye her güncellemende umutla bekliyorum ama her seferinde daha da bozuyon valla sen takdir edilecek bir adamsın saygılar

• Resimleri tıklıyoruz resim büyümüyor.

• bu forumun en buyuk sorunu guncellemeleri direkt live serverda denemeleri. denerken forumun anasi agliyor

• sürekli bir şeyi değiştiriyorlar çıldırtıyorlar en güzel zaman + sisteminin yeni geldiği zamanlardı bence

• Yazdığına ilaveten bozulanlar.

• Gülücükler seri tıklamayla ekleniyordu şimdi her seferinde gülücüğü aç, smileyi seç tıkla.
    • Yeni eklenen mesaj yazma kutucuğuna yazılan yazıların boyutları bit kadar, mobilden zor okunuyor.
    • Bazen bildirim geliyor (Muhtemelen birisi alıntı yapıp daha sonra mesajı sildi) bildirimlerin içinde yeni bildirim yok. Ancak kırımızı rakam hep yerinde. Ancak tümünü okundu yap dersek rakam gidiyor.
    • Şikayet ediyoruz, mesela adam küfür etmiş, şikayet ile ilgilenildi mesajı geliyor ama üye ceza falan almamış. Cezayı ayrıca 3-5 gün sonra veriyorlar. O zaman nasıl ilgilenildi?
    • Şikayet çözümlendi bildirimi geliyor ama kutucuğun içinde çıkmıyor, yine o kırmızı sayıyı silebilmek için şikayetler sekmesini tıklayıp oradan okumamız gerekiyor.

Daha varda şimdilik bunlar aklıma geldi.

Bakalım üyeler daha ne kadar sabredecek. Artık girenlerin çoğu mecburiyetten giriyor, zevk alarak forumda takılan sayısı azaldı iyice.

Ben eski sınırsız banlanlanan üyelerdenim. 2012 de falan neydi forum şimdi ne.

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Direk live da denemiyorlardır hocam. O kadar da olmaz, bir test sunucuları vardır.

• Adam akıllı bir şekilde anket yapılıp kullanıcının ne istediği öğrenilse ve ona göre bir geliştirme yapılsa çok yerinde olur. Forum mesajlarında acaba ne özellik eklesek diye düşünmeye gerek kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zihnin Geleceği

Direk live da denemiyorlardır hocam. O kadar da olmaz, bir test sunucuları vardır.

zamanında gun öyle demişti. Live serverda denemek daha verimli olduğu için direkt livede deniyoruz diye, ben onun yalancısıyım valla

• zırt pırt bozmasalar yine gideri var forumun da bozup duruyorlar sürekli daha kötü hale getirilmeye çalışılıyor sanki

• Forum mu kaldı. Eski tadı kalmadı. Millet Twitter instagram Facebook takılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Hoppus

3-4 sene sonra giren olmaz zaten. Boşuna uğraşmasınlar

3-4 sene öncede bunu diyorlardı şuan sadece bağımlı üyeler var diğerleri uğramıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.