Şimdi Ara

Bu forumdaki kimseye güvenim kalmadı. HALE BAK (ŞEHİDİMİZ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Boşver kime laf anlatıyorsun.
  • sen güvensen nolur güvenmesen nolur. kimsin ki sen ?

kabataş yalanlarına,suikast yalanlarına inanıp,güvenen biri bize güvense nolur güvenmese nolur ?

a haber'de duyduklarını,sabah gazetesinde okuduklarını gelip yazmışsın buraya. 80 yılda sürünüyorduk falan filan diye. açıp 2 grafik okumaktan bile acizsin.

bak kardeşim türkiye hükümetleri ortalama büyüme oranları :

Bu forumdaki kimseye güvenim kalmadı. HALE BAK (ŞEHİDİMİZ)

çıkmazsa diye link :https://store.donanimhaber.com/04/56/8b/04568b027a2130ddbba6200121e83526.jpg

2002'den önce rezil türkiye'de işsizlik şöyleydi :

''Resmi verilere göre, 1923 yılında yüzde 9.1 gibi yüksek bir seviyede bulunan işsizlik oranı 1950’de en düşük seviyeye, yüzde 1.5’e indi. Bu tarihten sonra yeniden yükselme sürecine giren işsizlik, 1960’ta 3.1’e, 1965’te 3.7’ye, 1970’te 6.4’e, 1975’te 7.6’ya ve 1978’de 10.1’e ulaştı. 1988’den sonra biraz gerileyen ve küçük iniş-çıkışlar sergileyen işsizlik oranı, 1998’de yüzde 6.4 olarak gerçekleşti.''

kaynak :http://www.sigortalardan.com/issizlik-sigortasi/turkiye-issizlik-orani-istatistikleri.html

bak 1978'de işsizlik 10.1'miş. 1978 yılı türkiye'nin en kara yıllarının başında gelir. her gün onlarca insanın öldüğü,katliamların yaşandığı bir yıl olan 1978'de işsizlik oranı 10.8 peki muhteşem akp iktidarında işsizlik kaç ? şuan işsizlik 9.6 türkiye'nin en kötü yılllarında biriyle arasında yüzde 1.2'lik bir fark var sadece. kaynağı da vereyim :http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2015/07/15/issizlik-rakamlari-aciklandi kaynak sizin gazeteniz, belki güvenmezsiniz diğerlerine.

bak 1993 yılında dünyanın en büyük 17. ekonomisiydik. 1993'te türkiye'nin en kara yıllarındandır. terörün zirve yaptığı yıldır. o dönemde bile 17.'ydik. şimdi kaçıncıyız ? 17. değişen bir şey var mı ? yok.

her fırsatta tüp kuyrukları falan diyenler tarihten bi haber kişilerdir. kuyrular 70'li yıllarda vardı. biz amerika'yı karşımıza alarak kıbrıs'a girdik ve yine amerika'yı karşımıza aldık batı anadolu'nun en büyük geçim kaynağı olan haşhaşın üretimini yasaklamadık. bunun sonucunda amerika bize ambargo uyguladı. ve ekonomi kötüye gitti.

günümüzde tamamen dışa bağımlı bir ülkeyiz özellikle amerika'ya. bugün amerika'nın bize ambargo uyguladığını düşünelim. yarın borsa 30 binlere düşer. yunanistan'dan 10 kat beter oluruz. emin ol şuan durum böyle.

ve son olarak 2002 öncesinde bahsedilirken hep chp zihniyeti chp zihniyeti der akpliler. chp 1950'den sonra tek başına kaç sene yönetti bu ülkeyi ?

https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_h%C3%BCk%C3%BBmetleri_listesi buyrun bakın. 1950'den sonra chp kaç sene tek başına yönetmiş ülkeyi görün.

yalancılık konusunda kimse akp'nin ve akp'lilerin eline su dökemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 5 Eylül 2015; 15:37:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DEVIDBEKIM

Evet soru var. Neden forumdaki akp düşmanları şehitlerimiz üzerinden akpye laf çarpıyor. Neden şehitlerimizin yakınları Vatan Sağolsun derken, birileri sahte vasiyetname ile halkı provakasyona itiyor. Yalan haberler ile forumda gençlerin gözleri boyanıyor.

ben laf çarpmıyorum
    ayrıca akp düşmanları dediklerin kim senin ben burda hiç düşman birilerini görmedim
    vasiyet namede gerçek olabilir onu sadece allah bilir belki baskı uyguladılar? olamaz diye bir şey yok kardeşim bu ülkede her şey olur!
    hangi yalan haber?
    zoruna gidiyorsa yorumu/konuyu şikayet et geç boş boş konuşma

• Mütevazı Üye kullanıcısına yanıt
    Ya sen hala ne konuşuyorsun kesilmiş video gönderiyor bana. Liseli bir çocuğun attığı tweeti akp yarbaya böyle dedi diye koymuşlar. aklınızı mantığınızı seveyim.

AL SANA O ŞEHİDİMİZİN CENAZESİNİN ANALİZİ BAK İYİ BAK TAMAMMI.
  • quote:

Ya sen hala ne konuşuyorsun kesilmiş video gönderiyor bana. Liseli bir çocuğun attığı tweeti akp yarbaya böyle dedi diye koymuşlar. aklınızı mantığınızı seveyim.

AL SANA O ŞEHİDİMİZİN CENAZESİNİN ANALİZİ BAK İYİ BAK TAMAMMI.

bu kadar mantıksız bir yorum görmedim

• Mütevazı Üye kullanıcısına yanıt
    NOLDU CEVAP VERSENE O ELİNİ KALDIRIP CENAZEDE SLOGAN ATAN ADAM KİM OLUYORDA GELİP ŞEHİDİN ABİSİNİN AĞZINI KAPATIYOR TUTUP ARKA TARAFA ÇEKİYOR KONUŞMA DİYOR İNSAN KATİL OLUR BE. Herife bak gelmiş kardeşinin cenazesinde abisine sus falan yapıyor ağzını kapıyor bas bas bağırıp halkı isyana teşvik ediyor.
  • Hayırdır? Bir önceki cenazede de şehit abisini vatan haini ilan ediyorsunuz bir soru sordu diye. Şimdi şehit ailesini dinleyin diyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu devletin içine çöreklenmiş paralel yapının da,medyada ki uzantılarının da,dış bağlantılarının da Allah belasını versin tez zamanda inşallah.
  • ya bu eksileme muhabbetini sallamayın, ben ne işe yaradığını çözemedim hala.yazanın doğru olup olmaması ilgilendirmiyorki insanları beğenmediği adama basıyor eksiyi.yönetim bu uygulamayı gözden geçirmesi gerekiyor yarardan çok zararı var.
    ha bide beni kimse alınılamaya kalkmasın cevap vermiyorum artık kaale alıp.ne dediğiniz ilgilendirmiyor çünkü.düzgün yapıcı yaklaşana kapım her zaman açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 5 Eylül 2015; 18:00:49 >
  • quote:

CHP den AKP ye geçmedim zaten AKP liyim.

Devlet adama sus demiş he vayy be benim bir tane oğlum şehit olacak o acının üzerine ben susacam he vaay be kafaya bak.

Ayrıca kağıdı ilk cihan haber ajansı yayınlamış. Şehidin yakınları kimden aldınız bunu demiş. Herifler karakoldan aldık demişler. Yakınları karakola gitmiş, komiser 'bizim böyle bir şeyden haberimiz yok demiş'. Yukarıda var bunlar sizin gibi uydurmuyurum he. Ve ayrıca şehidimizin kendisi ve ailesinin hükümete herhangi bir kin ve nefreti yok babası videoda söylüyor adam 25-30 senelik evladının neyi yazıp neyi yapmayacağını bilmiyormu...

Ananı bile ağlatırlar. Öyle bir sustururlarki dünyanın kaç bucak olduğunu unutursun. Ses çıkarabiliceğinimi sanıyorsun kolay kolay. Ses çıkaranlara önce paralel sonra dhkp-c der sonra içeri alırlar. 1 tweet yüzünden 21 ay hapis yenilen ülke burası unutma. Ananı ağlatırlar ciddi anlamda hemde.

• doğruları söyleyip gerçekleri yaptığın sürece kimse kimseye birşey yapmaz merak etmeyin.işime gelmeyene başkaldırırım derseniz sonucuna da katlanmanız lazım.dünya sizin etrafınızda dönmüyor sizin doğrunuz mutlak doğru olacak diye birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

CHP den AKP ye geçmedim zaten AKP liyim.

Devlet adama sus demiş he vayy be benim bir tane oğlum şehit olacak o acının üzerine ben susacam he vaay be kafaya bak.

Ayrıca kağıdı ilk cihan haber ajansı yayınlamış. Şehidin yakınları kimden aldınız bunu demiş. Herifler karakoldan aldık demişler. Yakınları karakola gitmiş, komiser 'bizim böyle bir şeyden haberimiz yok demiş'. Yukarıda var bunlar sizin gibi uydurmuyurum he. Ve ayrıca şehidimizin kendisi ve ailesinin hükümete herhangi bir kin ve nefreti yok babası videoda söylüyor adam 25-30 senelik evladının neyi yazıp neyi yapmayacağını bilmiyormu...

Ananı bile ağlatırlar. Öyle bir sustururlarki dünyanın kaç bucak olduğunu unutursun. Ses çıkarabiliceğinimi sanıyorsun kolay kolay. Ses çıkaranlara önce paralel sonra dhkp-c der sonra içeri alırlar. 1 tweet yüzünden 21 ay hapis yenilen ülke burası unutma. Ananı ağlatırlar ciddi anlamda hemde.

Demekki sen öyle birisin en yakının şehit olduğu anda bile tehtidlere boyun eğebileceksin ki çevrendeki herkeside öyle görüyorsun. Ayrıca Piyasada kaç tane AKP düşmanı gazete ve kanal var gitsinler röportaj yapsınlar yada tehtid edildinizmi diye sorsunlar konuşsunlar. Ya varya hepiniz aynısınız ya şimdide tehtid var diyorlar ama İSPAT YOKKKKK. ÇAMUR AT İZİ KALSIN... DÜRÜST DEĞİLSİNİZ SAMİMİ DEĞİLSİNİZ. YALANCISINIZ. YA BENİM CANIM GİTMİŞ DAHA BENİ TEHTİD ETSELER NE OLUR ÖLDÜRÜRÜZ DESELER NE OLUR ÖLDÜRSÜNLER O ZAMAN OĞLUMU ABİMİ KAYBETTİKTEN SONRA ÖLÜM KAÇ YAZAR BANA YA. BU KADARMI DUYGUSUZSUNUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEVIDBEKIM -- 6 Eylül 2015; 10:54:50 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.