Şimdi Ara

Bu fiyatlar gerçek olamaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl olabilir anlamıyorum adamlar utanmadan 2004 model megane'ı 120 binden koymuş. Bir tane de değil ha bir sürü var böyle 140 bine kadar gidiyor. Sebebini sorsan benimki hasar kayıtsız der, ben o fiyata gider sıfır araba alırım onun da hasar kaydı olmaz. Yav 16-17 yıllık arabaya bu paralar istenir mi, hadi isteyeni geçtim alanı daha çok merak ediyorum ben. Varsa tabi. Kilometresi de 100 binin altında, yersen.

Devlet müdahalesi şart olmuş, serbest piyasa diye diye bir yere varılmıyor.

• İsterseler 299 bin TL yazsınlar satamadıktan sonra. Forumda da arabalarını millete kitlemeye çalışanlar var. Son fiyat bu daha aşağı olmayacak yazıp sonra fiyat düşenleri gördüm forumda bir haftada 3 kez. Yani bu işin lamı cimi kalmadı herkes ne koparırsam derdinse.
  • Sıfır Megane 300 bin TL asıl sorunumuz devletin aldığı vergiler neden 300bin TL ye sıfır araç var! adam satsa ikinci el otosunu ucuza yenisini alamicak 100 bine satsa 200 bin fark koyması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satlık burotbey

• 2004 model Megane 120 bin.

2021 model Megane 115 bg 1.0 TCe 198 bin.

2020 model Megane 1.3 TCe 145 bg 201 bin TL.

ÖTV, vergiler, kur, bir yılda artan fahiş piyasa hepsi haklı isyan ettiğimiz konular. Şu rakamlara bakınca da insanın 17 yaşında Megane için 125 bin yazmaya da yüzü olmalı.
  • Haklısınız burası otomobil konusu belki diğer fiyatlar için bu konu yeri değil...
    Ancak neyin fiyatı anormal değil ki....

Her şey çıldırmış durumda. Satılır satılmaz ancak arabalarda bu anormallik ten üstlerine düşen payı alıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla biz de anlamıyoruz ki ülkecek uçak modunda geziyoruz öyle çipli gibi

• O diide 2021 leon FR 230bin olupta
    En dolu 208 ve clio nasıl 280bin oluo ne zmndr piyasaya bakmıodum afalladım aynı segment bile değiller 🙄
  • R19 r21 bile 50 bin çekiyorlar

• Emlakçılık galericilik serbest meslek olduğundan hepimiz bu meslekleri ikinci meslek olarak benimsedik, çünkü her sene TL'nin değer kaybetmesi ÖTV dilimlerinde ki tutarsizliktan kaynaklı kazançlar otomobili ekonomik gelir elde etme enstrümanı yaptı, şu anda Türkiye'de otomobil ulaşım aracı görmek Zor, otomobil borsa, altın döviz gibi yatırım aracıdır, bu nedenle fiyatların düşmesi sıfır fiyatlarına bağlı kalmaya devam edecek, gelecekte ürün bollastikca fiyatalrda normalleşme görülebilir

• Hadi bi dünya para istiyorlar, bari sağlam olsalar, zombi gibi araçlar, her tarafları çatlak, patlak, km ler olmuş, 300-400 bin, aracın 2 kaporta sağlam kalmış, geri kalan diğer 9 parça boyalı, fiyatlar da 100-150, el insaf...

Walking Death gibi ortalık, Sami Tarcan naapsın!

• Burda dertlenecek birşey yok ki. Bütçene ve mantığına uyarsa alırsın uymazsa almazsın. Satmak istiyorsa zaten olması gereken fiyatı yazar.

• Sıfır faiz kredi kampanya vs yakalayıp sıfır km arabayı alıp kenara koymak lazım
    İğrenç bir ticari anlayışımız var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.