Şimdi Ara

!Bu fiyatı kaçırmayın! Satılık Kingston HyperX Fury 4GB DDR3 1600 MHZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    2 tane Kingston HyperX Fury 4GB DDR3 1600 MHZ RAM’i anakart 160MHZ desteklemediği için satıyorum. Sadece 1 kere deneme amaçlı kullanıldı.

27 Haziran itibarı ile güncel Hepsiburada satış fiyatı 187TL' dir. Elinizi çabuk tutun. Fiyatlar artmadan bu fiyata kaçırmayın.

1 tanesi için istediğim fiyat 120TL, ikisinide alırsanız 225 TL olur.

İstanbul için elden teslim olabilir, diğer yerlere kargo ile gönderebilirim(Kargo alıcıya aittir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTay -- 12 Temmuz 2019; 23:33:26 >

• Fiyat takip ikisi için güzel bir indirim bekliyorum sabırla
  • Hocam ram fiyatlarına bir bakmanızı tavsiye ediyorum o fiyattan satmanız imkansız görünüyor şuanki 2. el fiyatlarına bakılınca.
  • Sıfırı 200 lira internette gördüğüm kadarı ile. Benimkide 1 kere kullanıldı ve çalışmadığı görüldü. Toplam çalışma süresi 5dk olan bir üründen bahsediyorum
  • Tamam da 4 GB 1600 Mhz ramler 100 lira civarı satılıyor hani bence fiyatı yavaştan indirmeye bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Extreme37 kullanıcısına yanıt
    Sonuçta Kingston HyperX Fury'ler bu fiyatta. 100TL'ye bulamazsın
  • Başlığı görüp geldim.Mükemmel fiyat,kaçmaz ihtiyacı olan değerlendirsin.
  • 4gb ddr 3 1600 mhz 2.ele 160tl mükemmel fiyat mı ? yemeyin bunları. arkadaşından falan yorum atmasını mı istedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 4 Şubat 2019; 16:21:29 >
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Yooo kimseden yorum atmasını istemedim. Hepsiburada fiyatı 216,85 TL olan bir RAM ve kullanılmamış gibi düşünebilirsin.
  • 4 gb corsair vengeance 90 liraya aldim. 2 tane aldim 180 ödedim. Kutusuyla faturası da vardi. Bu mu mükemmel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.