Şimdi Ara

Pazarlık vardır, iyi bir oyun bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mardin İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Pazarlık vardır, iyi bir oyun bilgisayarı

Arkadaşlar oyun bilgisayarımı dizüstü bilgisayar alma niyetim olduğu için satıyorum. Parça satışı yoktur, tüm seti olduğu gibi satıyorum. Pazarlık payı, alıcı ile kargo ücreti yüksek tutabileceği için bulunmaktadır. Kargo masrafını pazarlık payı olarak bırakıyorum.

Ürünü tek başıma ben kullandığım için çok temiz ve çok az kullanıldı. Sigara tüketmemekteyim, pc başında yemek yemem, düzenli olarak özel solüsyon ve malzemeler ile silerim, o açıdan klavyesinden mouseuna tüm aparatlar çok temizdir.

Fiyatı 19000 TL'den açıyorum arkadaşlar. Dediğim gibi pazarlık payı olarak kargo masrafını ben karşılayabilirim. O da nereden baksak Mardin'den x şehire ortalama bi' 650-700 TL tutar, daha da çok tutabilir.

1926 TL'lik ürünleri de bilgisayar ve monitör ile hediye ediyorum. Fiyata onları da dahil ediyorum.

Monitör:

MSI Optix MAG245R2 23.8'' 170Hz 1MS(MPRT) FreeSync PREMIUM OYUNCU MONİTÖR (YENİ, Garantisi devam ediyor.)

Ana Parçalar:

AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm İşlemci

MSI B450 Gaming Plus MAX 4133mhz(OC) M.2 AM4 ATX Anakart

Sapphire Radeon RX5700 XT Pulse 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı

CoolerMaster MB520 RGB Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Sharkoon 650W Gold Zero 80+ Gold Yarı Modüler Güç Kaynağı

Crucial 480 GB BX500 CT480BX500SSD1 2.5" SATA 3.0 SSD

Corsair 16GB(2x8) Vengeance Lpx Siyah 3000mhz CL16 DDR4 Ram (CMK16GX4M2D3000C16)

Hediyeler:

Klavye: Logitech G213: güncel değeri 899 TL

Mouse: Rampage X-Rapier: güncel değeri 199 TL

TP LINK AC 600 wi-fi aparatı: güncel değeri 429 TL

U-Green bluetooth adapter 30524: güncel değeri 153 TL

Steelseries Qck SSMP63004 Mousepad: güncel değeri 246 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 19000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mardin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Kargoyu dolaptan zebramodan falan 3 farklı ilanla bile yollasanız totalde 150TL tutar, indirimsiz yollayıp o kadar parayı bayılan kalmadı pek piyasada, masraftan kurtarmak için söylüyorum yanlış anlaşılmasın

Hediyeleri gerçekten hediye olarak veriyorsanız fiyat da pahalıymış ama, monitörü sıfır fiyatından saysak (ki fiyat performans olarak daha iyisi bulunabilir sanırım) 12K kalıyor elde, kampanyadan RX6700-RX6650XT sistem denk getirilebilir veya 13.5Kya parçalardan biraz feragat ederek RX6700 sistem alınabilir

Mesela monitörünüzün 27 inci 5600TL

https://www.n11.com/urun/msi-optix-g2712-27-1-ms-170-hz-freesync-premium-full-hd-ips-led-monitor-21024090?magaza=tekteks&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

rastgele seçtiğim RX6700 sistem 13600TL

https://www.gencergaming.com/mert-bayantemur-mbt-1-/-ryzen-5-5500/-rx-6700-/-512-gb-nvme-m2-ssd-/-16-gb-3600-mhz-ddr4-rgb-gaming-oyuncu-bilgisayari

Totalde 19200 yapıyor. ekran kartı daha iyi, kalan parçalar daha giriş segment olabilir ama en azından alan adam sıfır alacak ürünü; Tabii hediyeleri ''hediye'' niyetiyle sayıyoruz. Hediyeleri ikinci el fiyattan 19K'nın içine eklesek daha iyi oluyor ama yine de bu fiyatı veren zor çıkar gibi sıfır daha güncelleri duruyorken, yine de iyi satışlar dilerim.

Arkadaş bu fiyata sıfır, daha iyi bir sistemin gayet de alınabileceğini belirtti burada kötü niyet yok sadece bilgilendirme var. Burada bilinçli alıcı ve satıcı çok sayıda var. DH'de şaşırtmayan hareket dediğiniz biraz yanlış aslında bu tarz yorumları görmek istemiyorsanız piyasa araştırmanızı daha iyi yapmanızı tavsiye ederim.

Bak sen ilan baltalama olarak çalışıyorsun ama yukarıdaki insanların yorumları ilan baltalama değil bilgilendirme. Forum kuralları gayet net bir şekilde açık. Sıfırından pahalıya bir ürünü satamazsın, yasak. Seninkinin sıfırı değil daha iyisinin sıfırı seninkiyle aynı fiyatta. Bundan dolayı da yine senin satabilmen için fiyatta revize yapmanı önerdik.

Şu "Gerçek hayatta yüzüme karşı bla bla bla" laflarını da söylediğine göre çok da anlayacak değilsin sanırım. Herkes klavyeden ama bir tek sen gerçekte erkeksin, TAMAM.

• Kargoyu dolaptan zebramodan falan 3 farklı ilanla bile yollasanız totalde 150TL tutar, indirimsiz yollayıp o kadar parayı bayılan kalmadı pek piyasada, masraftan kurtarmak için söylüyorum yanlış anlaşılmasın

Hediyeleri gerçekten hediye olarak veriyorsanız fiyat da pahalıymış ama, monitörü sıfır fiyatından saysak (ki fiyat performans olarak daha iyisi bulunabilir sanırım) 12K kalıyor elde, kampanyadan RX6700-RX6650XT sistem denk getirilebilir veya 13.5Kya parçalardan biraz feragat ederek RX6700 sistem alınabilir

Mesela monitörünüzün 27 inci 5600TL

https://www.n11.com/urun/msi-optix-g2712-27-1-ms-170-hz-freesync-premium-full-hd-ips-led-monitor-21024090?magaza=tekteks&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

rastgele seçtiğim RX6700 sistem 13600TL

https://www.gencergaming.com/mert-bayantemur-mbt-1-/-ryzen-5-5500/-rx-6700-/-512-gb-nvme-m2-ssd-/-16-gb-3600-mhz-ddr4-rgb-gaming-oyuncu-bilgisayari

Totalde 19200 yapıyor. ekran kartı daha iyi, kalan parçalar daha giriş segment olabilir ama en azından alan adam sıfır alacak ürünü; Tabii hediyeleri ''hediye'' niyetiyle sayıyoruz. Hediyeleri ikinci el fiyattan 19K'nın içine eklesek daha iyi oluyor ama yine de bu fiyatı veren zor çıkar gibi sıfır daha güncelleri duruyorken, yine de iyi satışlar dilerim.

• boifromasgard kullanıcısına yanıt
    Dostum ilanı açalı birkaç dakikam oldu. Hiçbir üyeye al ya da alma diye bir beyanım yok, bir fiyat koymuşum, trafik kuralı değil, esneyebilir, kargo olayını kod işini bilmiyorum, bilsem öyle büyük desiye sahip ürünü kafadan kargo hesabı yapmazdım. Mesajınızda gram iyi niyet görmüyorum. DH’de şaşırtmayan hareketler. Çok normal. Senelerdir görüyorum. Ek olarak Mardin içi alımlarda ürüne ait masayı da vereceğim ama DH’de Mardin’de oturan çok aktif üye olduğunu düşünmüyorum. Bunu da ekleyeyim arkadaşlar. Her türlü indirim ve kolaylık sağlayabilirim. Gerçekten alıcı olana…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Letgo linki: Hediyeli, muhteşem bir oyun canavarıhttps://www.letgo.com/item/hediyeli-muhtesem-bir-oyun-canavari-iid-1641278229

• MİY1988 M kullanıcısına yanıt

Arkadaş bu fiyata sıfır, daha iyi bir sistemin gayet de alınabileceğini belirtti burada kötü niyet yok sadece bilgilendirme var. Burada bilinçli alıcı ve satıcı çok sayıda var. DH'de şaşırtmayan hareket dediğiniz biraz yanlış aslında bu tarz yorumları görmek istemiyorsanız piyasa araştırmanızı daha iyi yapmanızı tavsiye ederim.

• spintirea kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben de diyorum ki öyle bir yazmışsınız ki, gören de malımı altın gümüş yapmışım da fiyat indirmiyorum sanacak. Yukarıda da dedim bu bir trafik kuralı değil, fiyat esneyebilir. Amaç satın alma değil ise boş yere burayı işgal ediyorsunuz diyorum. Her malın bir ederi var ve benim onlarca referansım var. Başka konulara salça olan arkadaşlara çok rastladım kusura bakmayın bunu demek zorundayım, ama demek ki bu ilanda sıra bana gelmiş.

• Bu sistem bu fiyat etmez 19 bine 3070 ti veya 3080 + monitör alınır yani kimse bu sisteme bu kadar vermez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • movistar73 kullanıcısına yanıt

Konu başlığında pazarlık payı vardır yazmasına rağmen inat ile böyle zorlama bir yorum yapmak, pes doğrusu. 😊 Unutmayın, sizi de takipte olacağım, sizin de mutlaka 2.ele işiniz düşecek. İlan baltalamak nasıl olur, o zaman hep beraber göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne kadar pazarlık yapıyorsunuz? 1 bin TL 2 bin TL ?

Sizle ticaret yapmıyorum, il içi alacak arkadaşlara masasını da hediye edeceğim, 16 bin TL’ye bırakacağım, ama bu başlıkta yazanlar ile ticaret konuşmuyorum. İlanlarınızın hepsine, buraya uyguladığınız tarifeyi uygulayacağım. Beklemede kalın.

Ben senin ilanını almak için yazmadım fiyat aşırı çok geldiği için yazdım istediğini yapabilirsin sıkıntı yok 🙂

👍🏻 Her şeyin bir zamanı var.

Arkadaş başladı mesaiye Pazarlık vardır, iyi bir oyun bilgisayarı Satılmış ilanıma bile yazıyor. Böyle birine güvenmek de mesele hani profile baksanız 49 referans var der güvenirsiniz ama çocukça davranışlar ile bu sanki tam tersi gibi görünüyor.

https://forum.donanimhaber.com/razer-blade-base-2021-rtx-3060-i7-10750h-16gb-512gb-ssd--154210428

https://forum.donanimhaber.com/razer-blade-base-2021-rtx-3060-i7-10750h-16gb-512gb-ssd--154210428

https://forum.donanimhaber.com/satilik-fsp-hydro-k-500w-guc-kaynagi-kfg--155029941

https://forum.donanimhaber.com/columbia-powder-lite-erkek-hooded-mont-l-beden-sifir--155112855

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spintirea -- 15 Şubat 2023; 23:25:2 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi movistar73 -- 15 Şubat 2023; 23:26:19 >

Gerçek hayatta yüzüme karşı bu lafları edemeyecek kişiler, forumlarda aslan kesilir olmuş. Ben sizin bana yaptığınız gibi ilanlarınızı baltalayacağımı üst mesajımda belirtmiştim. Buna gerek kalmadan empati kurma yeteneğiniz gelişmiş olsaydı, şu an özür diler konudan çıkıp giderdiniz. Ama bunu beklemek imkansız. Güven satın alınmaz, kazanılır. Siz senelerin emeğine bu şekilde davranırsanız karşılığını anladığınız dilden alırsınız.

Bak sen ilan baltalama olarak çalışıyorsun ama yukarıdaki insanların yorumları ilan baltalama değil bilgilendirme. Forum kuralları gayet net bir şekilde açık. Sıfırından pahalıya bir ürünü satamazsın, yasak. Seninkinin sıfırı değil daha iyisinin sıfırı seninkiyle aynı fiyatta. Bundan dolayı da yine senin satabilmen için fiyatta revize yapmanı önerdik.

Şu "Gerçek hayatta yüzüme karşı bla bla bla" laflarını da söylediğine göre çok da anlayacak değilsin sanırım. Herkes klavyeden ama bir tek sen gerçekte erkeksin, TAMAM.

Kardeş seninle tartışmayacagim istediğini yazabilirsin hakaret etmedigin sürece Allah a emanet ol

Efendi efendi konu açmışım, açıklama yazmışım, görsel eklemişim, konuyu baltalayan, konuyu saptıranlar utanmıyor ise, benim yapacağım bir şey yok. Anladığınız dilden size davranmak size müstahak. Burada x üyeden daha erkeğim vs muhabbetine girmedim, ama siz sanal yaşamın anonimliğinden güç alarak ilanı baltalamayı, bilgilendirme kılıfı ile yumuşatmaya çalışıyorsunuz. Bilgilendirme görmemiş olsak inanacağız. İşine bak dostum. Gören de piyasa araştırması yapıp ilan açtık sanacak. Bir ilan koymuşuz, alan alır almayan almaz, pek çok ilanımı satmaktan vazgeçip editlediğim de oldu. Ne oldu da bu ilana çıldırdınız, anlamak güç.

"Gören de piyasa araştırması yapıp ilan açtık sanacak." İşte tüm mesele bu aslında. Araştırıp yazarsanız bu size göre sözde baltalama olan bilgilendirme mesajlarını da görmezsiniz. Bak benim o satılan ilanım 2 ay durdu ama bir tane mesaj gelmedi seninki gibi çünkü piyasa fiyatını araştırdım ve 5 gün önce sattım. Size de aynısını tavsiye ederim.

Herkesin aynı ölçüde boş zamanı yok ki. Koşuşturmaca içinde araştırma gibi bir önceliğimiz kalmayabiliyor. Günlerdir bu ilandaki bilgisayara ssd nvme almak istedim, zaman olmadığı için foruma konu açtım, önerilen modellere daha bakamadım bile, ardından deprem olunca anılar güme gitmesin diye taşınabilir ssd ya da hdd almak istedim, ama onu bile araştırmaya zaman oluşturamadım. Dediğim gibi bu ilanı açmak bile koşuşturma içinde benim adıma büyük bir adım oldu. Bilgisayarı aldığım zaman o günlerde her parça için 2 gün araştırma yapıp toplamıştım ama şu an tek parçayı haftalardır araştırmadım. Baştan beri empati kurun diyorum ama boşu boşuna… Kim istemez ki daha profesyonel bir ilan açmayı. Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.