Şimdi Ara

Bu fiyata Lg G4 doğru mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinal değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal hocam, G4'lerde donanımsal bir üretim hatası var bootloop diye. G4 ve V10 telefonları aşırı ucuza gidiyor, sebebi de bootloop yemiş olan telefonların muhtemelen içini açıp geçici sürecek bir tamir operasyonuna sokup piyasaya sürmeleri. LG bile kabul etti sorunu araştırabilirsiniz.
  • keremimo kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam kullanırken başıma geldi sıfırı ile değiştirildi telefon. Fakat bu seferde screen glitch denilen saçma bir sorun çıktı telefonu çok seviyorum ama bu şekilde de kullanılmıyor. Anakart değişimi lazım fakat garantisi bitti. Yurt dışından 250 liraya getirtebiliyorum takma ücreti ile 300 liraya geliyor. 50 lira da imei için istiyorlar. 350 liraya onu yapana kadar bu fiyata sıfırını almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Yine arıza çıkarsa da yapacak bir şey yok. Bu fiyata bundan iyi telefon da olmaz zaten.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam ben V10 alacaktım kamerası tam benim aradığım gibi olduğundan fakat üretim hatası olan bir telefona güvenmeyeceğimden almadım. O da 750tl civarında geziyor piyasada. G4 ve V10 alınmaz, sıfırını da alsan sıkıntı yaşayacaksın hocam şimdi değilse de ilerde.
  • keremimo kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yaşama olasılığın var fakat lg g4ün tasarımı ve arayüzünü çok seviyorum. O yüzden diğer telefona alışamadım. Odun gibi geliyor. :)
  • Bu tur cihazlar toplama ise yaramaz hep sorunlu cihazlardir paranizi cope atmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.