Şimdi Ara

BU FİYATA KAÇMAZ NEXT19500 HD 335 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇOK GÜZEL SÖYLÜYOSUNDA DÜN KARAKÖYDE BU ÜRÜNÜ 250 LİRAYA BULDUM ZATEN BEN,335 NASIL İYİ BİR FİYAT OLUYOR ANLAYAMADIM DOĞRUSU;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siptorfatih

ÇOK GÜZEL SÖYLÜYOSUNDA DÜN KARAKÖYDE BU ÜRÜNÜ 250 LİRAYA BULDUM ZATEN BEN,335 NASIL İYİ BİR FİYAT OLUYOR ANLAYAMADIM DOĞRUSU;)

Bu forumda böyle bir adet var. Birileri sürekli gelir DH üyelerine özel fiyat der. DH üyesi olmayı keriz olmak sanıyor olmalılar. Sıradan vaka. Özellikle uydu işinde ve aklı sıra uyanık esnaflarda durum bu.
  • quote:

ÇOK GÜZEL SÖYLÜYOSUNDA DÜN KARAKÖYDE BU ÜRÜNÜ 250 LİRAYA BULDUM ZATEN BEN,335 NASIL İYİ BİR FİYAT OLUYOR ANLAYAMADIM DOĞRUSU;)

Karaköyde nereden aldınız 250 liraya rica etsek adres yada telefon verebilirmisiniz.
  • Türk lirası ile Amerikan dolarını karıştırmayalım sanıyorum 250 doları 250 tl anlamışsınız, lütfen tekrar sorunuz bizleride zan altında bırakmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesapzamani -- 21 Temmuz 2011; 21:14:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

quote:

Karaköyde nereden aldınız 250 liraya rica etsek adres yada telefon verebilirmisiniz.

Ben henüz almadım fakat bana önerilen fiyat 250 lira. adres yada telefon olarakta dukkanın ısmı aklımda değl fakat karaköyde uyducuların oldugu sokakta next&nexstar dıye bı tane dukkan var. Yokusa asagıdan girdiğinizi düşünürseniz sol tarafta kalıyor.
  • ben bugün bizzat gittim öyle bir fiyat yok
    sana söyledikleri 18500n dür
    en az verdikleri fiyat 330 tl idi
  • "sağır duymaz uydurur" halk deyiminin ekşi sözlükteki karşılığı ( duyduklarini tam algilayamadan kendi kafasina gore yorumlayanlar* icin kullanilan atasozumsu cumle dizini.)
  • Sallamayın kardeşim 250 tl ne alıyorsun.bu cihazı 250 tl satan varsa ben 10 tane alıcam nerde hani nerde..............?
  • ben 1 tane alsam yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Bu forumda böyle bir adet var. Birileri sürekli gelir DH üyelerine özel fiyat der. DH üyesi olmayı keriz olmak sanıyor olmalılar. Sıradan vaka. Özellikle uydu işinde ve aklı sıra uyanık esnaflarda durum bu.

delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırktane akıllı çıkaramıyor araştırmadan hemen kötülemeye geçiyorsunuzwww.next.com.tr den satış fiyatının 449tl olduğunu görebilirisiniz arkadaşın verdiği fiyat toptan fiyatı fiyat olabilecek en uygun fiyat bundan aşağısı zaten zararınadır

• quote:

Orijinalden alıntı: next-urla

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırktane akıllı çıkaramıyor araştırmadan hemen kötülemeye geçiyorsunuzwww.next.com.tr den satış fiyatının 449tl olduğunu görebilirisiniz arkadaşın verdiği fiyat toptan fiyatı fiyat olabilecek en uygun fiyat bundan aşağısı zaten zararınadır

Konuda tartışma olmasın diye ilk yorumumun arkasında olduğumu yazdığım mesajımı göndere tıklamadan yazıp sildim. Sildiğim mesajı özet geçeyim, Bülent1234 isimli üye bu cihazı 330'a 1 tane almak için bulmuş, adetli fiyatı sormamış. Konu açan arkadaşımız ise adetli bir satışı foruma özel fiyat olduğunu vurgulayarak 5 lira da olsa 1 tane fiyatının üstünde bir fiyata satıyor.

Kim neyi kaça satar orası beni ilgilendirmez ama piyasada rahatlıkla bulunan fiyatları Donanımhaber üyelerine özel diye kakıtmayı, bu forumun üyelerini keriz sanma adetinin temsilcisi gibi davranmayı seçen arkadaşlara rastladıkça bu vurguyu yaparım. Özellikle de yapmam, özel fiyat demiştir iyi niyetle özel olduğunu düşünürüm en azından almayacağım sürece pek araştırmam ama 2 arkadaş araştırmış biri 250 diğeri 330 diyorsa bunun üzerine satıcı arkadaş bu başlığı attığından rahatsız olmak yerine sağır duymaz bir tarafından uydurur'u üstü kapalı ima ederek 250 diyen arkadaşa bir esnafa yakışmayacak şekilde hitap ediyorsa rahatsız olurum. Bu rahatsızlığı dile getiren mesajımı silmiştim ama madem benim mesajımı alıntıladınız hala arkasında olduğumu belirtmek gerekli hale geldi.

İsteyen istediği fiyata istediğini satar, beni pek ilgilendirmez ama foruma özel ibaresine karşı hassasım. Kimsenin DH'ye özel indirimli fiyat verdiği yok. Bir kandırma cümlesi bu. Sizi bilmem ama bu forumun bir üyesi olarak kandırılmaya çalışılmak benim hoşuma giden bir durum değil. Next'in fiyat listeleri de beni ilgilendirmez. Beyaz eşyacı klasiğidir, açarlar fiyat listesi ondan sonra indirime başlarlar. Basbayağı en yüksek fiyatlar yazar oralarda.

• kimsenin kimseyi kandırdığı kazıkladığı yok ben kendimde next bayisiyim ve geliş fiyatlarını çok iyi biliyorum bu cihazın 250tlye satılma şansı yok çünki toptan fiyatı 325tl verilen fiyatta gerçekten foruma özel fiyat gidip bunu bir dükkandan almaya kalksanız size verecekleri fiyat en düşük 400tl dir ve 350tlnin aldındada bulma şansınız çok az işine gelen alır işine gelmeyen almaz zaten ilanı açan arkadaşta hata
  • stoklarımız tükenmiştir. gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  • fiyat cok iyiymis. Stok olsa alirdim bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: next-urla

kimsenin kimseyi kandırdığı kazıkladığı yok ben kendimde next bayisiyim ve geliş fiyatlarını çok iyi biliyorum bu cihazın 250tlye satılma şansı yok çünki toptan fiyatı 325tl verilen fiyatta gerçekten foruma özel fiyat gidip bunu bir dükkandan almaya kalksanız size verecekleri fiyat en düşük 400tl dir ve 350tlnin aldındada bulma şansınız çok az işine gelen alır işine gelmeyen almaz zaten ilanı açan arkadaşta hata

bülent123 isimli üye 330'a bulmuş herhalde gözden kaçırdınız. 5 lira 10 lira karla da kimse receiver satmaz. Bu işler öyle yapılıyor olsaydı receiver satacağına pazarda limon sat türü soğuk espriler türerdi elektronikçiler arasında; dükkanlarına bile sokmazlardı.

Satış yapan arkadaşımız kazıklıyor demedim, dediğim net: Foruma özel ibaresi var ama başkası bülent123 isimli üye daha ucuza perakende fiyat bulmuş; bu tip iddialı ibareler rahatsız edici ve gerçekçi değil... Tüm dediğim bu. Neyse uzatmaya gerek yok...

• --------------------------------------------------------------------------------

selamlar...
    foruma bende bugun itibariyle katıldım...
    1 ay sonra ewlenecek biri olarak.
    42 led tv nin yanına;
    hd box istiyorum ancak teknolojik anlamda son derece bilgisizim.
    amacım birçok hd yayın yapan tv kanalını,özel dizi ve film kanallarını sorunsuz bir şekilde seyredebilmek.
    bunun yanında pc yi bağlayarak yada hard diskten film izleyebilmek
    sorunsuz takılıp donmayan kanal geçişi hızlı ve bütçe olarak da ucmayacak bırsey olması önemlı
    anladığım kadarıyla çipli veya kartlı hd box lar mevcut?
    bu konuda çanak kurulum dahil en uygun fiyatlı ve en sorunsuz ürün nedir bana tavsıyede bulunabılırmısınız?
  • 250 trl fiyata bu cihazı bulamazsınız arkadaşım, mümkün değil. Yok dükkanın adını hatırlamıyorum filan hikaye bizzat eminönünde çalışıyorum hemen gider bakarım.
    Üstelik 19500 Hd cihazın ikinci versiyonu makyajlı kasası çıkıyor 4 usb girişli , dsmart modül girişli bekleyin üstelik aynı fiyata 400 tl ye rahatlıkla alırsınız. Elde kalan 19500 hd leri satmaya çalışıyor diğerleri. Gidin bakın.
  • full hd bi samsung 92 ekran tv aldım ama full hd izlemem için reciever gerekiyormuş daha önce kulandığım receiver next ye li bişidi memnunum ama şuan bana ne tavsiye edersiniz net olsun kart girişi olsujn hızlı geçişleri olsun kaç para ve next in hangi modelini alsam ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedath

250 trl fiyata bu cihazı bulamazsınız arkadaşım, mümkün değil. Yok dükkanın adını hatırlamıyorum filan hikaye bizzat eminönünde çalışıyorum hemen gider bakarım.
    Üstelik 19500 Hd cihazın ikinci versiyonu makyajlı kasası çıkıyor 4 usb girişli , dsmart modül girişli bekleyin üstelik aynı fiyata 400 tl ye rahatlıkla alırsınız. Elde kalan 19500 hd leri satmaya çalışıyor diğerleri. Gidin bakın.

O makyajli yani son cihazı 400den ucuza nerden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    slm aypi desteklimi birde bende next 18500 hd var arasındakı fark ne onu anlatırmısınız
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.