Şimdi Ara

Bu Fiyata En Güçlü 7.1 Oyuncu Kulaklığı Trust IRONN GXT435

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bir sunumdu emeğinize sağlık. Şu an hepsiburada sitesinde 235 lira fiyatı var.
    https://www.hepsiburada.com/trust-23211-gxt-435-7-1-ironn-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000GZBO8

• Uygulama üzerin de hoparlör simgesine sağ tıklayıp kontrol edebilir misiniz. Farklı bir markanın kulaklığını kullanıyorum yazılım aynı sayılır. Bu şekil de eksta ayarlara ulaşabiliyorum. Belki sizde erişebilirsiniz ekstra ayarlara. İnceleme için teşekkürler.

• 1000 desibel olsa ne yazar ?????????? kulakların için yararlı mı 119db ??

• surround virtual oldukça bir anlamı yok galiba.. benim merak ettiğim virtual surround yerine hatta ekstra bir ses kartını anakarta takmak yerine amp-dac alıp bunun üzerinden oyun oyanamak daha iyi bir oyun deneyimi sağlar mı? çünkü 7.1 sistemli kulaklıklar ses kalitesini öldürüyor ki ses kalitesinin kötü olduğunu da steelseries h7 kulaklıklarım bozulunca anladım. ancak oyun deneyimi başka.. test edemediğim için merak ediyorum

• Ses şiddeti ile ses kalitesinin ne gibi bir ilişkisi varda başlığa böyle yazdınız sayın editör ?

• Valla güzel inceleme böyle işini severek yapan adamlar bu devirde zor.

• Selam kolay gelsin Levon Turaç.Lütfen Spatial 360 Audio ve Mpeg-H
    üzerine bir makale yazabilirmisiniz bilinçlenmemiz için? teşekkürler.

• Masaya airdrop düşmüş

• şuna verilen paraya yazık.

• Arkadaşlar merhaba kablosuz 7.1 arıyorum ps4 için 2 gündür baya video izledim kararsız kaldım bütçe 500 600 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qoqoCAN Q kullanıcısına yanıt
    Asus Fusion 700 129 desibel veriyor ona ne demeli. zaten 129 desibel sabit tonda müzik dinleyemezsin. Öyle bi dünya yok. O yzüden yanlış bilgi verme lütfen. Frekans iner çıkar yüksek desibelin ses kasmak için artısı çok.

• SavasLordu kullanıcısına yanıt
    Corsair void rgb pro wireless modelini öneririm. Ben onu kullanıyorum. Şarj süresi en iyi olan ve en rahat kulaklık coid serisidir.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Onu kendim bastım 3d yazıcıdan :)

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolasın.

• Nikomer kullanıcısına yanıt
    Ben öyle bi bağlantı yapmadım o bağlantıyı sen yaptın. Video içnide ben ne demişim en sonunda 119 desibelde seste hiçbir kayıt ve bozulma yaşamadan verebiliyor demişim dimi.
    Yani ses şiddeti ile kaliteye değinmişim.
    Ses şiddeti ile o desibel aralığında aynı kaliteyi bozulmadan vermesi elbette önemli bir unsur.
    Başlığa onu yazma sebebimizde ses kasmak isteyen oyuncular için desibel önemlidir sebebi bu.

• moslevon kullanıcısına yanıt
    Konsol için uyumlumu ve en ucuz nerede acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moslevon kullanıcısına yanıt
    Mükemmel olmuş direk gözüm takıldı satarsan alırım
  • Selamlar, incelemeniz için şimdiden teşekkür ederim. Bu kulaklıkta dahili 7.1 ses kartı yok, bilgisayarda da yoksa kulaklığın 7.1 özelliğinden faydalanabilecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xImR0 -- 12 Şubat 2019; 18:37:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.