Şimdi Ara

bu fiyata bu sogutucu alınırmı 6 bakır boru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmadım ama özelliklerine göre fiyatı uygun görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çin malı 6 borulu 2 fanlı ürünleri deneyen oldu mu belki fanları değiştirip ryzen için kullanılabilir gibi duruyor
  • Öyle duruyor ama hocam kalitesi insanı düşünüdürmüyor değil!

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa 09

Öyle duruyor ama hocam kalitesi insanı düşünüdürmüyor değil!
    Snowman m-x6 isimli ürünü letgoda bulup aldim ve kurulumunu yaptım. Ryzen 1600x islemcimi wraith stealth ile dizginleyebilmek icin 3.8 ghz 1.36v kullanmaktaydim. Yükte 65 dereceye cikiyordu. Bu sogutucuyla aynı değerlerde yükte 45 derecede calisiyor. Artık islemciyi 4.1ghzye çıkarabiliyorum. Isı da 56 derecede oluyor yine yükte.

Ürün büyük olmasına rağmen beklediğim kadar ağır değil. Fanlar sabit rainbow aydinlatmali. ölçme veya karşılaştırma imkanim yok fakat cfm değerinin düşük olduguna eminim. Fanlar kalitesiz dursada çok sessiz çalışıyor tabi daha sonra balans kaçırır mı bilmem.

Aldığımda dıştaki iki fanda içeri ufluyordu. Aldığım arkadas mi yapti yoksa uretici mi bilmiyorum. Ben ise yönleri degistirip hava onden girip arkadan cikacak şekilde dizdim. İlk en baştaki fanı rame geleceği için çıkardım fakat sonradan farkettim ballistix sport lt ramlerin boyunu kurtariyormus tekrar 3 fan montajladim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.