Şimdi Ara

BU FİYATA BU ÖZELLİKLERDE CASPER ALINIRMI ACİL YAZIN KARDEŞLER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeqaS xLR

Alınır kaçırma
    casper bu metal..kasa iyi diyende var casper çöp diyende var yahu fazlada beklentim yok i5.4 nesik gt840m arada fifa 18 atarım yeter ssd 250gb evde var boşta takarım yoluma bakarımda şimdi iyimidir bu yeni metal kasalar hocam
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama bu fiyata iyidir. Ama alınca ssd +4 gb daha ram takviyesi yapın

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    quote:

Kesinlikle yapicam siz ne kullaniyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Ram olarak uyumlu bir ram bulmalısınız. Ssd olarak ben adata Su800 256gb ssd kullanıyorum. Öneririm

• Ben 0 cihaz 12gb ram 1tb i7 li modelini 4 yıl önce 2000e almıştım. Daha düşük modeline 1250 lira şimdi vermek fazla olabilir. Oyun oynuyorsan yazın bilgisayar 10dakikada ısınır muhtemelen oynayamazsın. Casper harici allternatif bakmanı tavsiye ederim. Benim laptop da bozuldu şimdi yaptırmak yerine şu fiyatlara rağmen yeni araştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdgnrdgn -- 6 Kasım 2018; 23:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdgnrdgn

Ben 0 cihaz 12gb ram 1tb i7 li modelini 4 yıl önce 2000e almıştım. Daha düşük modeline 1250 lira şimdi vermek fazla olabilir. Oyun oynuyorsan yazın bilgisayar 10dakikada ısınır muhtemelen oynayamazsın. Casper harici allternatif bakmanı tavsiye ederim. Benim laptop da bozuldu şimdi yaptırmak yerine şu fiyatlara rağmen yeni araştırıyorum
    kafayı yicem inan ne alayım 2.el temiz birşey bakıyom
  • Haklısın insan bilgisayar araştırdıkça kafa karışıyor. Herkesin beklentisi de farklı ama yorumu okurken ona göre değerlendir mutlaka. Alteratiflere bak tabi ama ihtiyacın varsa işimi görür dersen cihaz da sağlamsa düşünebilirsin yine de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.