Şimdi Ara

Bu fındık ve badem paketlerine takılan alarm mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Suç sizde. İyi bir üniversite bitirip, 3 de yabancı dil öğrenip bi işe girseydiniz, geceleri oyun programlayıp, aynı zamanda internetten mal satıp, akşamları de özel ders verseydiniz, siz de badem yerdiniz.

Sadece bir tanesini yaparsanız tabii ki aybaşında 100gr leblebi yersiniz ancak. Yine de reise şükredin, eskiden leblebi bile yiyemezdik.
  • arada alarm takılmamış paketler var bak, onları çalabilirler, sorun yok yani..

• eskiden kiloyla alınan fındığın bademin fiyatı öyle yükselmiş ki 200 gramına alarm takılmaya başlanmış muhahah. 20 yılda gelinen nokta işte bu, durun daha yeni başladık  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 27 Şubat 2021; 16:7:28 >
  • Çerez parası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

eskiden kiloyla alınan fındığın bademin fiyatı öyle yükselmiş ki 200 gramına alarm takılmaya başlanmış muhahah. 20 yılda gelinen nokta işte bu, durun daha yeni başladık  

İşin daha acıklı tarafı hadi bademde abd bizi geçti endüstriyel düzeylerde korkunç rakamlar üreteiliyor ama fındıkta mutlak ihracatçıyız vatandaş fındığı yolda görse tanımaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

İşin daha acıklı tarafı hadi bademde abd bizi geçti endüstriyel düzeylerde korkunç rakamlar üreteiliyor ama fındıkta mutlak ihracatçıyız vatandaş fındığı yolda görse tanımaz.

Alıntıları Göster

Aynen öyle, diğer taraftan çiftçiye baktığımızda da 20 dönüm fındık dikse (dönüm başı ortalama 100kg) aylık neredeyse asgari ücret kadar para kazanabiliyor. İki tarafı .oklu değnek.

• ikide bir 30 sene önceki tüp kuruklarını gündeme getirenlere bu resimleri göstermek lazım.

fındık ülkesinde 150 gram fındığa takılan alarm.....utanç verici

• Çalıyorlar ki önlem almışlar
  • 7 liralık oyuncakları bile alarmlamışlar.

• Varlık alarmı bunlar hemen de kulp bulmayın.  

• geçen durex aldım onda bile alarm vardı.

• Şaka falan da bim de kasiyerler de yakınıyordu. Denk geleli de çok oldu sık sık mal çalmalar oluyormuş yakalıyorlar da ama muhtemelen hepsi salıveriliyor. Hepsi de yabancı uyruklu Türkçe dahi bilmeyen kişiler hangi milletten olduklarını söylemeye gerek yok.

• Alarm değil, lobiler, Ameriga, Meksika falan işte.

• Bazı kendini bilmezlerin açıp yediğini duydum. Ona önlem amaçlı alınıyor sanırım.

• Suç sizde. İyi bir üniversite bitirip, 3 de yabancı dil öğrenip bi işe girseydiniz, geceleri oyun programlayıp, aynı zamanda internetten mal satıp, akşamları de özel ders verseydiniz, siz de badem yerdiniz.

Sadece bir tanesini yaparsanız tabii ki aybaşında 100gr leblebi yersiniz ancak. Yine de reise şükredin, eskiden leblebi bile yiyemezdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 27 Şubat 2021; 22:3:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yağ, tüp, kuyruk, falan, filan 

• Alarm değil, kemerine takıp, bademle birlikte göbek atman için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüp kuyruğu olsa yine iyi artık çürümüş sebze kuyrukları var

• Ben 40 yaşındayım hangi 30 sene önceki tüp kuyruğu bunu diyenlerde 18-20 yaşında o yılları bile görmemiş tiplemeler ağızlarına dolamışlar tekerleme ben görmedim yahu yaşım 40 ..

Ben tüp kuyruklarını görmedim ama sağolsunlar tanzim kuyruklarını gördüm , ekmek çok pahalı geldiği için vatandaşın normal fırından ekmek alamayıp halk ekmek büfelerinde uzun kuyruğa girdiğinide gördüm..

Şu fındık fıstık olayınada hiç şaşırmadım.. eskiden bizim ordaki bimde arada stantlar arasında içerde kimse olmazdı çalışanlardan normal alışverişi ni yapar kasaya giderdin şimdi her kolidorda oralarda gezinen çalışanlar var sormadım neden diye ama bence hırsızlıklardan ötürü olduğunu düşünüyorum....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Çalıyorlar ki önlem almışlar

yeterince aç kalan herkeş suç işler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.