Şimdi Ara

Bu filmi nasıl indirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce bu tarz videoları gördüm ve sistemleri farklı sunuculardan jpg dosyası olarak gizlenmiş videoları Java script ile gizlenmiş M3U dosyasıyla oynatmak gibi sinsice yapılmış bu yüzden tarayıcı ekleri ile indirmenin mümkün olduğunu sanmam. Aslında indirmek mümkün fakat videoyu izlerken tarayıcının network'ünü analiz edip yüzlerce jpg dosyasının linkini tek tek kaydedip birleştirmek gerekir. Replay Media Catcher gibi ağ trafiğini süzen yazılımların otomatik kaydetme ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poko001

Daha önce bu tarz videoları gördüm ve sistemleri farklı sunuculardan jpg dosyası olarak gizlenmiş videoları Java script ile gizlenmiş M3U dosyasıyla oynatmak gibi sinsice yapılmış bu yüzden tarayıcı ekleri ile indirmenin mümkün olduğunu sanmam. Aslında indirmek mümkün fakat videoyu izlerken tarayıcının network'ünü analiz edip yüzlerce jpg dosyasının linkini tek tek kaydedip birleştirmek gerekir. Replay Media Catcher gibi ağ trafiğini süzen yazılımların otomatik kaydetme ihtimali var.
    Chrome ile baktığım da bir sürü jpg yüklendiğini gördüm. İlk önce anlam verememiştim, şimdi anladım sebebini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 29 Eylül 2020; 14:6:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler, tarayıcı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 29 Eylül 2020; 18:42:34 >
  • mobilde idm ın taryıcısı
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İndirme başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

mobilde idm ın taryıcısı
    Teşekkürler
  • Bendeki IDM v6.32 ve PC'de Firefox'da bu tarz linkleri yakalayamıyor, ya yeni versiyonlarda halletmişler ya da mobil olduğundan yakalayabilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.