DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var - WİNDOWS 7
2
Cevap
0
Favori
15.255
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var - WİNDOWS 7
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      19 Mesaj
      06 Nisan 2011 22:30:29 Konu Sahibi
      Arkadaşlar açık konuşiyim.Ben oyun aldım yükledim fln Crack atıcakken bu sorunla karşılaştım.Crack dosyasını Kopyala-Yapıştır yapmaya çalışınca bu hatayı veriyor. ''Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var '' Ne yapabilirim ? Acil yardım ederseniz sevinirim.

BU KLASÖRDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLMENİZ İÇİN USER-BİLGİSAYAR/USER SİZE İZİN VERMELİDİR. [YENİDEN DENE] [İPTAL]

[ARKADAŞLAR BU ARADA FOTOĞRAF BENİM HATAM DEĞİL BENİMKİNDE YUKARDAKİ BELİRTTİĞİ YAZIYOR SADECE BİLGİNİZ OLMASI İÇİN BU FOTOĞRAFI BULDUM]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 4 Aralık 2014; 10:53:03 >||:||

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      25 Şubat 2013 00:13:45
      yokmu bu hatayı cozucek bı babayıgıt

• Teğmen
      115 Mesaj
      25 Şubat 2013 02:09:04
      quote:

Orijinalden alıntı: cingene

yokmu bu hatayı cozucek bı babayıgıt

Dosyanın sahipliğini almalısınız.Bu konuyla ilgili bilgi daha önce aşağıdaki linkte verilmiş,incelerseniz sanırım yardımı olur.

http://forum.donanimhab...ni+alma//tm.htm#52584111

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.