Şimdi Ara

Bu Emenike ne işe yarar???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geldiği günden beri takım oyunu anlamında, katkı anlamında hiçbir şeyini göremedim ? Webo kat kat iyi bu adamdan bana göre, yazık oluyor takıma...

• Kalıp %99
    Güç %99
    Fizik %99
    Yıkılmama %99
    Bitiricilik %50
    Takım Oyunu %21
  • Sadece deli dana gibi koşmaktan başka birşeye yaramaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emenike Emenike ettim seni tebrikike.
    Ibrahim Tatlises

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ifadeleri de cok umursamaz, en sinir oldugum seydir, top kaybediyor ama seyinde degil adamin

• ibrahim toramanın işe yaramaz olduğunu onun sayesinde öğrendim ben
  • Birilerinin icinde kaldi diye almışız, gecen sene yazıyorlardı ya 13m onemli degil icimizde kalmıştı Emenike diye. Simdi 13m bizim icimizde kaldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep burada dedim bu emenike'den bir cacık olmaz diye,güiza daha verimliydi bu takıma be
  • yorumlar totem herhalde ligin en iyi forveti adam
    hazırlık maçlarında olur öyle şeyler ilk senesinde 12 gol attı o yere goge sıgdıramadıgınız sowdan 3 eksik etmiş. ayrıca ondan daha çok asist yaptı.
  • Emenike şu an 4 büyüklerin forvetleri içinde (Burak-Cardozo-Ba) en yetersiz olanı. Ha belki bazılarını gol olarak geçebilir ama bu FB sayesindedir. Bu adamları Fenerbahçe'ye koy hepsi daha çok gol atar. 13 Milyona aldık yere göğe sığdırılamadığı sezonda 12 gol atmış. Gol başına 1 milyon euro düşüyor
  • Gerçekten adam hiç bi işe yaramıyor biz her sezon başı Sow,Emenike form tutsun diye totem mi yapıcazlan?Adam gibi mesleğinizi icra edin şurada 15 gün sonra süper kupa maçı oynayacaksınız adam gibi hazırlansanızlan aldığınız paranın hakkını verin.
  • Bu ne yahu hazirlik macinda takima sallamalar oyunculara sallamalar , bazilari pusuda bekliyormus resmen

• Klasik bir söylem olarak Emenikedeki beyni kuşa taksak kuş ters uçar
  • saçmalanırda bu kadarda olmaz adam sonradan girip kaç tane maç çevirdi be
  • İlk geldiğinden beri hep eleştirdim bilen bilir, iyi oynadığında da eyvallahını verdim.
    Fakat Fenerbahçe'nin zeki bir forvete ihtiyacı var. Biraz daha iyi bir oyun zekası olsa 12 değil belki 15-20 gole yürürdü adam. Tercihleri çoğu zaman yanlış. Webo örneğin, çok daha zeki bir forvet.

• Yetişkin bir Emenike her maç ortalama 5 pozisyon yiyebilir.
  • Kardeşim bu adamlar sonradan açılıyor niye bunlar böyle?Emenike ilk golünü 8.haftada attı.Sow her sezon Ramazdan sonra eleştiriliyor kilo aldı oynayamıyor filan diye biz her sezon başında niye forvetlerimizi hazır göremiyoruz?
  • Bizim sistemi değiştirmemiz gerekiyor. İlk 11 de bu kadar santrofor oynar mı ya. Kanat adamı alıp forvetlere top ulaştırmak gerekiyor. Yoksa sezon ortasını göremeyiz

• Şaka mısınız

• Birine laf atacaksan Sow'a at. Yazın ne yapıyorsa artık futbolla alakası kalmıyor adamın. Emenike ne işe yaradığını geçen sezon gösterdi 12 gol ve 9 asistle. Üç forvet oynayan bir takımda 50 tane gol mü atmasını bekliyorsunuz anlamıyorum ki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.