Şimdi Ara

Bu ekran kartlarına ne oldu? Ayrıca tertemiz dolandırıldım. :D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Asus z77-a anakart. 1 DVI, 1 HDMI, 1 VGA çıkışı var. DVI denemek aklıma gelmemişti.  Gerçi oradan 2k alabilir miyim, onu da bilmiyorum.

CPU da 3770k

Alıntıları Göster

• Huseyin-ZST kullanıcısına yanıt

vga portuyla dener misiniz birde?

• Gençler, beni dolandıran ekip bu. Yeni ilanlar çıkmışlar:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx580-8-gb-nitro-garantili-kutu-icerigi-tam-910709988/detay

Şimdi sizden bir ricam var: Bunlara alıcı gibi ulaşın. Telefon numarası alın. Kendi de öyle yapar zaten. Hemen telefona geçmek ister. Whatsapp'dan yazışın. IBAN alın. Ama finansbank olmasın.

Ben dün yaptım. Aynı ibanı verdi. O yüzden Kenan Güven'e ait finansbank hesabı gönderirse başka iban yok mu falan çekerseniz çok makbule geçer. Vereceği başka bir iban da Kenan Güven mi olacak, onu merak ediyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sonra da Sahibinden'e şikayet edeceğim de, onların bir şeye yaradıkları yok. Kendi sistemlerinin güvenliğini sağlamaktan acizler. Adam eski bir hesabı, dolandırıcılık yaptığı aynı isimi girerek güncelliyor. Aynı ürün ilanını çıkıyor. Şehir de aynı... Sahibinden'e iyi uykular... Bunu da para hırsından yapıyor sahibinden. Üyelikte TC falan istese bir tık daha uğraştırır.

• İlanların tamamını kaldırmışlar. Uuu yeee! Şerefsizler forumu takipte belki de?  

Neyse, avukat çoktan verdi savcılığa da, kalanına ben bakacağım artık. Eğlencesine uğraşıyorum. Bir daha yakalarsam bu sefer ana avrat dümdüz gidip hadi savcılığa ver oynayalım demeyi planlıyorum.  Parayla suratına küfredebileceğin adam tutmak gibi. Bence fena hizmet olmayabilir yani.

hocam ne oldu? 2. kart geldi mi? dolandirici çok ama bence uğraşin.. uğraşin ki hapis yatsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

hocam ne oldu? 2. kart geldi mi? dolandirici çok ama bence uğraşin.. uğraşin ki hapis yatsinlar

İkincisi de gelmedi. İkisini de savcılığa verdim. Elimde bazı bilgileri de var. Avukatımız takibini yapıyor. Gerekli zamanda bu bilgileri de resmi merciler ile paylaşarak yürümeye karar verdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hadi ya. geçmiş olsun.. Umarim güzel sonuçlanir da cezalarini çeker ler. Elemanlarin hala ilanlari mevcut mu ?

• Hüseyin abi konuyu şimdi gördüm, çok geçmiş olsun. Kendi paramı kaptırmış gibi üzüldüm. Çakalın kazandığı, kolay paranın sevildiği ülke burası, çalışanı çabalayanı, hakkını isteyeni sevmezler. Seni beni de sevmezler yani, gıcık adamlarız biz onlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun, ikinci el siteleri çok sakat.

• Geçmiş olsun hocam takipteyim son durumu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.