Şimdi Ara

BU EKRAN KARTINI ALDIM HD3850 512MB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR İKİ GÜN İÇERSİNDE GELİCEK BU EKRAN KARTI (SAPPHIRE ATI HD 3850 512MB 256BIT GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E x16) BENDE İŞLEMCİ PENTİUM 3.00 2.GB RAM VE GERÇEK DEĞER 350W PSU VAR BU BENİ İKİ SENE İDARE EDER DEĞİLMİ?SAYGILARIMLA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terribilis -- 15 Aralık 2007; 21:21:51 >

• Öncelikle kartın hayırlı olsun ancak o işlemci ekran kartına darboğaz yapıcaktır.En kısa zamanda bütçen varsa ki eğer core2 duo bi sisteme geçmeni tavsiye ederim tekrar hayırlı olsun
  • aldiktan sonra niye aciyorsun, almadan once acsana. "etmez" desek ne yapican yani.
  • PSU en az bildiğim 450w bu yeni çıkan ekrankartları ve diğer sisteminide göz önüne alırsak umarım sorun çıkarmaz
  • hocam ilk olarak işlemci tam performans almanı engelleyecektir biraz ayrıca o psu da sınırda
  • neyse biraz idare tsin beni 1 sene kadar yeter
  • Güzel kart güle güle kullan ama arkadaşların dediği gibi hem işlemci hemde psu çok sıkıntı bir an önce değiştirmelisin
  • Şu anda kendi segmentinde alınabilecek en iyi ekran kartını almışsın.Buraya kadar herşey güzel.Ancak diğer bileşenlerinden pek umutlu değilim,özellikle 2 yıl idare etmesi konusunda. Bir de en azından 500W' lık iyi bir güç kaynağına sahip olmak yararına olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 15 Aralık 2007; 23:02:46 >
  • güzel kart bence de ancak 3850'nin 3dmark skorları cok düşük geldi bana 7000-8000
    enazından
    3dmark06 skoru 10.000 civarı ekran kartlarına bakmakta yarar var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: terribilis

neyse biraz idare tsin beni 1 sene kadar yeter

gel 6 ayda anlaşalım şaka bi yana bence almadan önce fikir alsan dah iyi olurdu. yinede hayırlı uğurlu olsun
  • hocam almadan önce forumda bi danıssaydın dövmezdik ya seni?
    o sisteme o kart gidermi ekran kartı dışında herşey darboğaz yapar o sistemde
    sistemi toptan değiş bence
  • sağlık olsun bende değiştiririm sonra proplem yaratırsa sanki ekran kartı alınca butun parçalar çöpemi atılıyor sonuçta kar eden benim
  • bence arkadaşların demek istediği bu sistemle bu kartı tam performans çalıştıramazsın.
    aynı işi görecek daha ucuz bi kart alabilirdin.
  • Kim demiş çalışmaz aynı sistem bende var 6800 ekran kartı ile canavar gibi işlemcininde zorlandığı yok arkadaş çok hızlı bir şekilde oynar o ekran kartı ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

Kim demiş çalışmaz aynı sistem bende var 6800 ekran kartı ile canavar gibi işlemcininde zorlandığı yok arkadaş çok hızlı bir şekilde oynar o ekran kartı ile

o kart 6800'den çok üstün bi kart darboğaz olur kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: X2

Şu anda kendi segmentinde alınabilecek en iyi ekran kartını almışsın.Buraya kadar herşey güzel.Ancak diğer bileşenlerinden pek umutlu değilim,özellikle 2 yıl idare etmesi konusunda. Bir de en azından 500W' lık iyi bir güç kaynağına sahip olmak yararına olacaktır.

neye göre 500 watt tavsiye ediyosun ya colermaster 350 watt psu ile e6350 geil 2*512 ocz 1gb ram gigabyte p35-ds3 sappihre x1950 xt kullananlar var ve parçalrın hepsi overcolocklu hiçbir sorun çıkarmıyo psu kosunda fazla abartılı olmayın o kart 170 watt harcıyo sistemin geri kalan bileşenleride harcasa harcasa en fazla 150-200 watt civarında harcar yani ama en azından 400 olsa idi garanti olurdu

• arkadaşlar kart geldi ve kartı taktım ALLAHA şükür hiç proplem yok pes2008 full high 1280x1024 çok rahat oynuyorum diğer oyunlarıda oynuyorum call of duty falan bakalım ne kadar beni idare edicek
  • quote:

Orjinalden alıntı: terribilis

arkadaşlar kart geldi ve kartı taktım ALLAHA şükür hiç proplem yok pes2008 full high 1280x1024 çok rahat oynuyorum diğer oyunlarıda oynuyorum call of duty falan bakalım ne kadar beni idare edicek

Fan sesi nasıl peki?rahatsız ediyor mu?
  • kardeşim fan sesi aynı hiç bi değişiklik yok
  • bide şunu sorcaktım bu ekran kartının bellek hızı 1660 gpu grafik işlemcinin hızı ise 670mhz masa üztünden özelliklere baktım memory 829 gpu 669 yazıyor doğrumudur.saygılarımla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.