Şimdi Ara

Bu Ekran kartı bu sisteme darboğaz olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ekran kartı: nvidia gt710

(2x2 gb kingston 800MHz Ram)

Mevcut İşlemcimi değiştirmeme gerek var mı?
    Mevcut işlemcim; Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180@2.00GHz

bu ekran kartı ve mevcut donanım darboğaz yapar mı ? Yoksa yeni işlemci mi almam gerekir mi?

Left4 Dead2 League Of Legends vs. Oynuyorum bir de bu sistem kasma yapar mı sizce ? Orta ayarlarda oynatır mı.

• Kimse yok mu ilgilenebilecek ?
  • Sistem elinizdeyse demosunu indirip deneyiniz. Memnun kalırsanız devam edersiniz. Steamden satın alsanız bile 2 hafta içinde 2 saatten az oynadıysanız iade edebiliyorsunuz.
    GT 710 giriş seviye bir kart, düşük ayarda (1366*768 veya 1280*720) gibi çözünürlükte kurtaracağını düşünüyorum. Oyunlardaki durumunu görmeden birşey diyemem ama Q6600 gibi 4 çekirdek işlemciye geçmek fark yaratabilir. Ama öncelikle deneyiniz oyunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lol oynatır ancak Left4Dead2 çok zor...
  • gt710 ile o sistem 2 oyunuda oynatabilir, 1080p de belli ayarlar ile 40-60fps alabilir, çünkü Left4Dead2 ye bakınca p4 3.0ghz istiyormuş xp de çalışan 1 oyun, lol win7/64 dx9c li sistem istiyormuş yani her 2 oyun da güçlü sistem istemiyor haliyle 2 sinide oynarsın ancak bellek 4gb, win 7 yarısını masaüstüne çıkarken içecek muhtemelen, yani oyunlara pek bişey kalmaz gibi, imkân varsa (bulunabiliyorsa) eldeki bellekleri satıp 2. elden 30-50tl ye fln 2x4gb yaparsan rahat edebilirsin.
    Edit:
    Önce 4gb bellekle oynar denersin, sıkıntı yaşarsan sorun işlemci ve kart ile alakalı değil de öncelik bellek yetersizliğinden olabilir ama elinde değmişken o anakarta yine öyle ucuza Q6600/Q8000/Q9000 serisinden 4 çekirdekli bişeyler bulup takarsın, bellek ve işlemciye en fazla 150tl gibi bişey gider diye tahmin ediyorum.

Edit:2
    L4D2 on GeForce GT 710 - 1080p Test

League Of Legends - NVidia GeForce GT 710 2GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conar-XP -- 8 Aralık 2019; 15:5:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.