Şimdi Ara

bu DOPING nedir böyle?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internette tesadüfen gördüm. Doping diye bir sağlayıcı 2 mbit sınırsızı 45 tlye veriyor ve yani öyle ttnet gibi birkaç ay değil. yani normal fiyatı 45 tl diğer yüksek hızlardakilerin (ttnete göre) fiyatlarıda uygun gibi ne dersiniz?

http://www.doping.com.tr/kampanyalar.asp

abone olan ilk 5000 kişiye iki kat hızlı diyor. yani 2 mbps sınırsız yerine 4 mbps mi olacak

şuna bir açıklık getirin hiç duymadım bunu daha önce

____

edit: şimdi gördüm sadece ilk 12 ay 45 tl galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sofistike Sinist -- 27 Temmuz 2009; 14:32:32 >

• açıklıyorum evet gayet anladığın gibi gayette hoş sağlam bir firma alman.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canx -- 27 Şubat 2011; 20:31:54 >
  • 12 ay lıga imza atarsan sorun yok
  • başvuru yapsak kaç günde bağlarlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

başvuru yapsak kaç günde bağlarlar?

Bunu doping e sorucaksın.
  • Bi' kaç değil ama 12 ay
  • mayısın sonundan beri biliyorum bunu , hala o 5000 kişi dolmadi mi ?
  • dopingin altyapısı 1.leventte kurulu diye biliyorum bende 1 leventteyım 16mbit bağlatmayı dusunuyorum verebiliyorlarmış ama 24 ay çıkamassın diyorlar çıktıgında parayı odemeye devam etmek zorundasın dıyorlar
  • Kampanya iyi güzelde hala 5000 kişiyi dolduramadılarsa biraz beklemek lazım o zaman, yoksa biz geçmeden onlar bize doping geçicekler.
  • 5000 kişi olayı hikeye gibi geliyor bana. 24 ay sözleşme taahhüdü istiyor bu kampanya normal şartlarda. Fakat ben sözleşme yaparken 24 ay şart mı diye sorduğumda sadece 12 aylık taahhüt istediklerini söylediler ve sözleşmeyi 12 aylık yaptık. Bir arkadaş 15 GB lık kota var aşıldığında direk 512 bağlantıya düşüyor demiş yine forumda. Ama sözleşmede öyle bir olay yok. Sadece yıldız işaretli olan ürünler için geçerli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.