Şimdi Ara

Bu devran ne zaman dönecek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese bu devran ne zaman dönecek ? Bu hakaretleri edenler ne zaman hakim önüne çıkarılacak ? Merak ediyorum... Benim ömrüm yeter mi bunları görmeye ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Devran donse akp nin yaptigini chp yapacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkanlık gelince muhtemelen Erdoğanın fişi çekilir. Bop görevi bittiği için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulke var oldugu surece devranlar hep doner. 28 subati yapanlar 1000 yil kalacaklarini dusunuyorlardi simdi akpliler oyle dusunuyor. Tarihte daha kimler kimler boyle dusundu? Kendini dunyanin hakimi sananlar bile zamani gelince yikildi gitti.

O yuzden fazla guce bagli olmamak, kalici oldugunu dusunmemek ve gelecegi de dusunmek lazim.
  • Devran elbet döner de, ömrümün en güzel yılları akpye denk geldi ya ona yanıyorum
  • Korkma herkesin hesaba çekileceği ve her yaptığından sorumlu tutulacağı ve adalet terazisinin gıdım şaşmayqcağı o an da gelecek

Biz kendimize bakalım

Hesabımızı verebilecek miyiz?

Ayrıca konuya gelecek olursak

Beyinlerinizle öyle oynuyorlar ki gerçeği görebilseniz mideniz bulanır.

Sen devranın dönmesini akp nefretinle beklerken

Ben devranın dönmesini milletimizin geçmişte olduğu gibi yeniden güçlenip dünyada sözü geçen bir millet olması için bekliyorum

Özetle

O devran elbetteki dönecek

Kısırlaştırılmış, ideolojik kalıplara sokulmuş, fikir üreten değil ideolojik fikirlere köle beyinlerden kurtulacak ve inşallah özüne dönecek bu millet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu ise cok kilim ya. Bu ulkede ne zaman hukumet degisse ayni sacmaliklar. Yeni gelen eskiye hesap soruyor. Bu cok buyuk bir problem bana gore. Bu dusunce ortadan kalkarsa her sorun cozulur aslinda ama bu ulkede cok zor.

• Haklısın kardeşim.İnşAllah özümüze dönüp, 2002 yılından yani laik ve demokratik Türkiyeden devam ederiz.
  • Bu devran 3. Dünya savaşı çıkınca bütün zalimler için dönecek kimseyi ayırmaksızın kayırmaksızın hemde
  • Konu açılalı neredeyse 2 sene oldu... Devran hala dönmedi...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.